Skorzane sofy w dobrej cenie

Moderator: Paulina

Skorzane sofy w dobrej cenie

Postautor: KarelGOT » 19 lis 2009 14:18

Musza byc skorzane i takie zebym nie poszedl z torbami, jesli ktos sie orientuje to chetnie skorzystam, albo nawet kupie jesli zglosi sie jakas firma. mysle o komplecie dwoch trzech sof...
KarelGOT
 
Posty: 4
Rejestracja: 19 lis 2009 14:15

Re: Skorzane sofy w dobrej cenie

Postautor: natali » 23 lis 2009 14:30

witam, serdecznie, kupiłam sofy ze skóry naturalnej - za obie (3+2) zapłaciłam 3,5 tys zł. firma nazywa się AEK design. Zorientowałam się, że mają różne fajne wzory i różne kolory i rodzaje skór. Kupowałam w Centrum Witek w Krakowie, ale można również zorientować się w necie:
http://www.aek.pl/produkcja/index.php

pozdrawiam
Awatar użytkownika
natali
 
Posty: 6
Rejestracja: 15 lis 2009 08:50

Re: Skorzane sofy w dobrej cenie

Postautor: Brunchilda » 21 gru 2009 13:33

Jeśli szukasz czegoś ze skóry naturalnej i w dobrej cenie to powinieneś sie zastanowić nad Bodhi Line, taka 3 osobowa sofa, kosztuje niecałe 2300 więc chyba jest warta grzechy. Ta skóra nazywa się madras, wprawdzie nie wiem co to znaczy. Może trochę ta niska cena niepokoi, bo przecież w tej cenie kupuje sie meble wypoczynki ze skóry ekologicznej. Ale może ktoś dorzucie jeszcze jakieś swoje doświadczenia z użytkowania tego czegoś
Załączniki
Bodhi line.jpg
Bodhi line.jpg (11.57 KiB) Przeglądany 3451 razy
Awatar użytkownika
Brunchilda
 
Posty: 4
Rejestracja: 21 gru 2009 13:21

Re: Skorzane sofy w dobrej cenie

Postautor: MebloHurt24 » 14 maja 2010 15:09

A jak cena oraz kolor wypoczynku dokładnie Cie interesuje?
MebloHurt24
 
Posty: 94
Rejestracja: 12 maja 2010 13:30

Re: Skorzane sofy w dobrej cenie

Postautor: alideco » 10 maja 2011 11:14

Ja ostatnio widziałam całkiem ciekawe modele sof z arismebel. Przeglądałam z siostrą różne kolekcje, szukamy czegoś stylowego do jej nowego drewnianego domu i w sumie tam mieli najciekawsze asortyment.Mnie osobiście bardzo spodobała się taka jasna sofa w opływowym kształcie:
Załączniki
jasna sofa.jpeg
alideco
 
Posty: 22
Rejestracja: 12 sie 2010 13:58


Wróć do Pokój Dzienny

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu