Standardowy stoliczek czy uchwyt

Moderator: Paulina

Standardowy stoliczek czy uchwyt

Postautor: Robert » 26 cze 2009 03:31

Telewizory LCD stały się już bardzo popularne i są w wielu domach. W takim razie czy powinniśmy nadal korzystać z powszechnych stolików czy raczej zaopatrzyć się w jakiegoś rodzaju uchwyt, który będzie trzymał odbiornik?
Robert
 
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2009 13:40

Re: Standardowy stoliczek czy uchwyt

Postautor: Justyna » 26 cze 2009 22:13

To czy zdecydujesz się na uchwyt zależy od wielu czynników. Jeśli przyzwyczaiłeś się do stolika pod telewizorem, to nikt na siłę nie będzie zmuszał Cię do zmian. Ale moim zdaniem, w tym starciu, przewaga uchwytu jest zdecydowana. Dzięki niemu zaoszczędzisz miejsce, a także uzyskasz możliwości ustawienia kąta jego nachylenia, obracania ekranu, , poziomu odchylenia od ściany i przede wszystkim umieszczenia, go na takiej wysokości jaka Ci najbardziej odpowiada, bo przecież z wysokościami stolików bywa różnie.
Justyna
 
Posty: 5
Rejestracja: 25 cze 2009 13:06

Re: Standardowy stoliczek czy uchwyt

Postautor: boej » 28 cze 2009 20:13

Są dostępne również ( min z firmy Hettich ) systemy do ,,chowania" telewizora z szawce. Wygląda to tak jakby telewizor stał na szawce - pstryk - i telewizor chowa się ( pionowo w dół ) w szafce. Są też dosępne systemy które wysuwają i obacają telewizor.
Awatar użytkownika
boej
 
Posty: 14
Rejestracja: 13 kwie 2009 11:47

Re: Standardowy stoliczek czy uchwyt

Postautor: serwetka » 17 gru 2009 22:03

niedawno zpotkałem się też z rozwiązaniem wnęki w ścianie na telewizor. też doradzałbym powieszenie TV na ścianie.
serwetka
 
Posty: 61
Rejestracja: 19 paź 2009 15:47

Re: Standardowy stoliczek czy uchwyt

Postautor: karolek » 04 maja 2010 08:32

To zależy co się tak na prawdę lubi. Generalnie wszystko tak naprawdę zależy od rozmiarów telewizora. Pod ten http://www.moderni.pl/towar-12519-tv_lc ... h77e_.html najlepszy byłby klasyczny stoliczek. Wszelkiego rodzaju półki jakoś nie budzą mojego zaufania
karolek
 
Posty: 33
Rejestracja: 29 kwie 2010 08:21

Re: Standardowy stoliczek czy uchwyt

Postautor: bettyboop » 20 sie 2010 14:15

to jeszcze zależy od tego ile ma się miejsca w pokoju, jeżeli mało, to uchwyt na pewno będzie wygodniejszy, ale jeżeli ktoś ma więcej miejsca to tego typu stolik na pewno jest świetnym rozwiązaniem: http://myin.pl/beos-av,147.html wygląda elegancko i nowocześnie..mi na pewno takie rozwiązanie podoba się bardziej, niż po prostu zawieszenie telewizora na ścianie
bettyboop
 
Posty: 59
Rejestracja: 28 kwie 2010 15:26

Re: Standardowy stoliczek czy uchwyt

Postautor: cometa » 25 lis 2010 11:06

Moim zdaniem stoliki RTV są bardziej praktyczne. Można przynajmniej poukładać pod spodem płyty dvd czy w ogóle położyć jakiś odtwarzacz. Jak ma się telewizor powieszony na ścianie to i tak trzeba zainwestować w dodatkową półkę na wszystkie te rzeczy. Także stawiam np. na takie rozwiązania: http://www.esmebel.com/rodziny,marco,11 ... ,1105.html wygląda to o wiele bardziej elegancko, no i przede wszystkim jest praktyczniejsze.
cometa
 
Posty: 35
Rejestracja: 25 lis 2010 09:43

Re: Standardowy stoliczek czy uchwyt

Postautor: Paulina » 26 paź 2011 21:42

Myślę, że najprostsze rozwiązania są najlepsze. Możemy ustawić telewizor na stoliczku, jak i zawiesić na ścianie, wszystko zależy od upodobań, jak i przestrzeni, którą dysponujemy. Nie wiem natomiast po co jakieś wymyślne systemy obracające, wysuwające, chowające telewizor.Dla mnie to wyrzucenie pieniędzy w błoto i zbędny gadżet.
Awatar użytkownika
Paulina
 
Posty: 163
Rejestracja: 12 mar 2011 22:41

Re: Standardowy stoliczek czy uchwyt

Postautor: Gruszka75 » 23 lis 2011 13:33

prosty temat a ile się człowiek opinii naczyta :), bardzo fajnie
Gruszka75
 
Posty: 4
Rejestracja: 23 lis 2011 13:21

Re: Standardowy stoliczek czy uchwyt

Postautor: laminoga » 28 lis 2011 11:42

najlepsze sa stoliki, zawsze jak cos sie nei spodba mozna zmienic, i nie trzeba sie z tym tyle cackac, proste i oryginalen :)
laminoga
 
Posty: 5
Rejestracja: 28 lis 2011 11:38

Re: Standardowy stoliczek czy uchwyt

Postautor: laminoga » 28 lis 2011 11:43

najlpesze sa stolik, zawzse jakc os sie nie spodoba mozna zmienic w latwy sposob, proste i oryginalne :)
laminoga
 
Posty: 5
Rejestracja: 28 lis 2011 11:38

Re: Standardowy stoliczek czy uchwyt

Postautor: Krystek » 05 gru 2011 15:00

Jak ktoś kupuje telewizor 3D to stawianie go na stoliczku mija się z celem.
Najlepiej kupić duży i powiesić go na ścianie.
Krystek
 
Posty: 38
Rejestracja: 20 lip 2011 13:11

Re: Standardowy stoliczek czy uchwyt

Postautor: ciociaklocia » 21 lut 2012 14:39

Ja zdecydowanie jestem za uchwytem. Telewizor wisi sobie jak obraz, przez co zaoszczędziło się trochę powierzchni na podłodze, poza tym nie ma ryzyka, że dzieciaki potrącą (zdarzyło nam się kiedyś)
ciociaklocia
 
Posty: 3
Rejestracja: 14 lut 2012 14:28


Wróć do Kina domowe, RTV

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu