szafki8 w kuchni problem z montażem

Moderator: Paulina

szafki8 w kuchni problem z montażem

Postautor: ocoolistka » 25 sty 2011 14:11

Mam pytanie. Mam małą kuchnię w swoim mieszkaniu a chcę zrobić w niej remont. No i wymyśliłam że pomiędzy kuchnią a salonem zrobię sobie blat z barkiem i z szafkami od strony kuchni. Natomiast nad tym chciałabym mieć również szafki. I oto moje pytanie, czy dałoby się te górne szafki przyczepić do sufitu?Tak żeby zwisały nad tym blatem z barkiem?Czy to możliwe?Jeżeli tak to jak to zrobić?
ocoolistka
 
Posty: 2
Rejestracja: 04 paź 2010 11:11

Re: szafki8 w kuchni problem z montażem

Postautor: Gosia » 18 lut 2011 10:05

widziałam różne rozwiązania podwieszanych części mebli w kuchni jak np. półeczka opuszczana na ciekawych kolumnach i nie podparta od dołu tylko właśnie podwieszona z sufitu, jeśli chodzi o podwieszane szafki to poradziłabym Ci zapytać fachowca, najlepiej tego co wykona szafki, można też takie pytanie zadać na blogu jakiejś znanej firmy robiącej meble, ja Ci polecam http://www.blog.ikuchnie.pl/
są tam jak najbardziej poruszane różnego rodzaju tematy związane z kuchnią, może uda Ci się zasięgnąć porady, ja wiem na pewno że nie możesz mieć podwieszanego sufitu, bo wtedy byłby problem z utrzymaniem takich szafek, ja u siebie nie mogę z tego właśnie powodu zamontować czegokolwiek w ten sposób
Awatar użytkownika
Gosia
 
Posty: 62
Rejestracja: 27 lis 2010 14:05


Wróć do Kuchnia

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu