Szukam płytek do kuchni

Moderator: Paulina

Szukam płytek do kuchni

Postautor: The Blues » 25 lis 2009 03:32

Zastawiam sie nad grese ARENISCA lub płytkami łazienkowymi. Kuchnia jest niewielka i chciałbym ją nowocześnie urządzić. Spodobał mi się pomysł by po ścianie i podłodze poprowadzić w odstępie dwa rzędy małych płyteczek (mozaikowych) w ciemnym kolorze,żeby przełamać jednolitość kolorów (meble też mają być jasne, tylko korpusy i blaty ciemne, a zabudowa prawie tylko dolna...). wybieram między ARSENICA a serią Domino z Tubądzina - płytkami Camilia. Które wybrać i czy płytki łazienkowe sprawdzą się w kuchni???
Awatar użytkownika
The Blues
 
Posty: 6
Rejestracja: 25 lis 2009 03:23

Re: Szukam płytek do kuchni

Postautor: Franek Kimono » 25 lis 2009 12:36

Mam areniscę krem i moccę (format 30X60)oraz mozaikę w co prawda łazience, ale w kuchni też się powinna sprawdzić przecież to gres, jak mówiono wcześniej trzeba uważać na wymiary płytek, żeby pochodziły z jednej partii, bo mogą być różnice w wymiarach. Ja kupowałam dwa odcienie i odrobinę różnią się wymiarami, ale zamawiałam też płytki u innego producenta - Tubądzin i było tak samo. Co do koloru to akutat mi bardzo się podoba, bo właśnie nie jest taki jednolity. Jeszcze nie użytkuję łazienki , więc nie wiem jak będzie z czyszczeniem, ale wiadomo każde płytki się brudzą
Awatar użytkownika
Franek Kimono
 
Posty: 7
Rejestracja: 21 lis 2009 07:59


Wróć do Kuchnia

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu