Szukam umywalek nadblatowych

Moderator: Paulina

Szukam umywalek nadblatowych

Postautor: Hans Sollo » 26 lis 2009 13:35

Najlepiej takie, na których można zamocowac baterię umywalkową. Proszę o wskazanie konkretnych modeli, albo podanie lików do stron z takim umywalkami, będe wdzieczny za każdą pomoc.
Awatar użytkownika
Hans Sollo
 
Posty: 4
Rejestracja: 19 lis 2009 15:30

Re: Szukam umywalek nadblatowych

Postautor: Demolitionman » 27 lis 2009 09:23

Wybor w sklepach niby duzy, a jednak byl dla mnie maly, warto obejrzec jednak w sklepie umywalke przed zakupem, bo duzo z nich jest po prostu za plytkich i woda gdy jest wiekszy strumien bedzie sie rozchlapywac zwlaszcza przy zle dobranej baterii. Tych nablatowych umywalek z otworem w umywalce nie ma tez wiele, ja w pierwszej wersji myslalam o takiej baterii montowanej w blacie, ale.......jakies takie krotkie te wylewki do tych nablatowych umywalek, za krotkie moim zdaniem, gdy sie ma umywalke o gabarytach np. 60cm. Gdy przyjrzalam sie dla porownania w jednym sklepie na zywo w UK, to wylewki byly w sam raz do takich umywalek, u nas ciezko bylo mi znalezc. Jedna wada jeszcze takich montowanych w blacie baterii, ze w wiekszosci tak sa "skonstruowane" ze bedzie sie chlapac mokrymi rekami po blacie. Teraz (jeszcze w wynajmowanym) mam tak w lazience, ze bateria jest w blacie i ciagle ten blat zachlapany.
Na ´nowym´ mam od niedawna zamontowana umywalke nablatowa z bateria w scianie, wszystko tak sobie dopasowalam, ze ani na blat sie nie chlapie przy manewrowaniu przy baterii, wylewka dopasowana dlugoscia do wielkosci umywalki, bateria jest sucha, woda naokolo niej sie nie zbiera, bo wisi a nie stoi, no i tak poza tematem, polecam montowac umywalke wyzej niz mowi standard .
Demolitionman
 
Posty: 8
Rejestracja: 23 lis 2009 21:40

Re: Szukam umywalek nadblatowych

Postautor: Tymek » 15 gru 2009 11:16

Zerknij na www.elazienki.com, jest tam bardzo duży wybór umywalek nadblatowych
Tymek
 
Posty: 3
Rejestracja: 08 lis 2009 13:23

Re: Szukam umywalek nadblatowych

Postautor: Viola59 » 17 gru 2009 14:34

A co powiesz na drewnianą umywalkę nadblatową? Wygląda super, tym bardziej jesli zrobisz sobie jeszcze jakieś drewniane wstawki w łazience. Zastanawiam się tylko nad głąbokością tak tej na zdjęciu, jak i innych nowoczesnych umywalek nadblatowych.
Załączniki
umywalkidrewniane1.jpg
Viola59
 
Posty: 5
Rejestracja: 08 lis 2009 19:48

Re: Szukam umywalek nadblatowych

Postautor: EdytaMalcarz » 25 sty 2013 14:34

Ooo bardzo ładnie wygląda ta umywalka w drewnie:) Tylko trochę płytka jest.
Ja podrzucam taką:
Obrazek
fotka ze strony królestwołazienek.pl (serwis z kat. urządzanie łazienki)
EdytaMalcarz
 
Posty: 81
Rejestracja: 23 lip 2012 10:04

Re: Szukam umywalek nadblatowych

Postautor: feniks » 15 wrz 2014 12:50

niektóre firmy, np. kalvaro robią umywalki wg projektu i wymiarów klienta, także spokojnie wyrzeźbią Ci głębszą, szerszą i jaką tam chcesz ;)
feniks
 
Posty: 12
Rejestracja: 15 wrz 2014 12:13


Wróć do Łazienka

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu