Usuwanie zacieków w kabinie przysznicowej

Moderator: Paulina

Usuwanie zacieków w kabinie przysznicowej

Postautor: DJbobek » 03 gru 2009 12:39

Znacie jakieś sposoby, bo szczerze mówiąć mam z tym ogromne problemy. Próbowałam juz płynami do okien z alkoholem i bez, płynem do glazury..ehh i nic nadal są białe zacieki które pod paznokciem są twarde nie wiem co z tym zrobić, poradźcie jak sie z tym uporać, mam nadzieje ze ktoś ma jakiś patent...
DJbobek
 
Posty: 4
Rejestracja: 10 lis 2009 15:21

Re: Usuwanie zacieków w kabinie przysznicowej

Postautor: Umbrella » 07 gru 2009 12:07

Można je zlikwidować octem albo innym słabym. Jeśli to jest kamień to powinno zejść. U mnie poskutkowało.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Umbrella
 
Posty: 3
Rejestracja: 07 gru 2009 12:03

Re: Usuwanie zacieków w kabinie przysznicowej

Postautor: NellyFurtado » 10 gru 2009 07:35

Polecam Cif- żel do łazienek. Też mam szkalną kabinę i wypróbowałam już wszystkie istniejące prepraty ( a nawet kilka sama stworzyłam, doprowadzajac niemal do tragedii :oops: ) Jak narazie Cif jest najlepszy. Mycie znacznie ułatwia ściągaczka do wody - po każym kąpaniu ściągasz wodę co potem zaoszczędza ci szorowania

pozdrawiam
Awatar użytkownika
NellyFurtado
 
Posty: 7
Rejestracja: 25 lis 2009 12:37

Re: Usuwanie zacieków w kabinie przysznicowej

Postautor: Zapatero » 13 gru 2009 09:02

dobry i tani jest odkamieniacz W5 z LIDLA. W ekstreamlanych sytuacjach stosuję PH- Sery, zawsze zadziałał.
Zapatero
 
Posty: 4
Rejestracja: 20 lis 2009 13:12

Re: Usuwanie zacieków w kabinie przysznicowej

Postautor: Noemi » 23 gru 2009 09:34

podpisuje sie pod W5, Lidl jaki jest taki jest, ale, akurat ten preparat mają niezły
Awatar użytkownika
Noemi
 
Posty: 8
Rejestracja: 19 lis 2009 11:07


Wróć do Łazienka

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu