W poszukiwaniu inspiracji

Moderator: Paulina

W poszukiwaniu inspiracji

Postautor: ddarecki36 » 10 lip 2014 10:17

Witam. Chciałbym w moich skromnych progach zrobić zmiany w stylu nowoczesnym ,mianowicie chodzi o pokój dzienny. Szukam inspiracji a nie jestem oblatany w tym temacie. Prosze o podesłanie jakichś ciekawych stronek :) Pozdrawiam
Przesyłki kurierskie
ddarecki36
 
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2014 15:24

Re: W poszukiwaniu inspiracji

Postautor: Manuela30 » 14 sie 2014 12:08

Łoj, szerokie zagadnienie.
A dokładnie chodzi Ci o meble, dekoracje, dywany, kolory ścian?
W zasadzie tak na teraz mogę podrzucić Ci adres do sklepu z kapitalnymi zegarami - co by od czegoś zacząć ( http://witeks.pl/zegary), ale żeby coś więcej podpowiedzieć z ciekawych stron no to musiałbys trochę zawęzić pole wyboru:)
Awatar użytkownika
Manuela30
 
Posty: 142
Rejestracja: 17 lis 2012 10:16

Re: W poszukiwaniu inspiracji

Postautor: fornir » 20 sie 2014 21:04

Temat rzeka.
Zajrzyj sobie do magazynów wnętrzarskich.
Wydaje mi się, że tam najszybciej znajdziesz inspiracje.
fornir
 
Posty: 57
Rejestracja: 11 sie 2014 08:26

Re: W poszukiwaniu inspiracji

Postautor: ECORSON » 21 sie 2014 12:04

@ddarecki36, warto zwrócić szczególną uwagę na dobór odpowiedniej aranżacji ściennej. Przede wszystkim należy zainwestować w produkt sprawdzony, którego skład bazuje na produktach naturalnych. Nowoczesnym i oryginalnym akcentem może być zastosowanie na jednej ze ścian specjalistycznej masy dekoracyjnej, jak np. prezentująca się w postaci naturalnej rdzy ECORSON OXIDECOR E. Co szczególnie warte podkreślenia, za pomocą tej masy możemy uzyskać upragniony efekt nie tylko na ścianach, ale i na powierzchniach drewnianych, drewnopodobnych czy plastikowych. Nowoczesność to dziś synonim oryginalności.
rdza.jpg
Efekt rdzy
ECORSON jest producentem wysokiej jakości farb i tynków przeznaczonych do dekoracji pomieszczeń i elewacji budynków. Ich różnorodność i bogata kolorystyka, stwarzają nieograniczone możliwości aranżacyjne.
Awatar użytkownika
ECORSON
 
Posty: 6
Rejestracja: 10 lip 2014 11:15

Re: W poszukiwaniu inspiracji

Postautor: ECORSON » 01 wrz 2014 07:28

"@ddarecki36, warto zwrócić szczególną uwagę na dobór odpowiedniej aranżacji ściennej. Przede wszystkim należy zainwestować w produkt sprawdzony, którego skład bazuje na produktach naturalnych. Nowoczesnym i oryginalnym akcentem może być zastosowanie na jednej ze ścian specjalistycznej masy dekoracyjnej, jak np. prezentująca się w postaci naturalnej rdzy. Co szczególnie warte podkreślenia, za pomocą tej masy możemy uzyskać upragniony efekt nie tylko na ścianach, ale i na powierzchniach drewnianych, drewnopodobnych czy plastikowych. Nowoczesność to dziś synonim oryginalności." http://www.ecorson.com/pl/efekt_rdzy.html
ECORSON jest producentem wysokiej jakości farb i tynków przeznaczonych do dekoracji pomieszczeń i elewacji budynków. Ich różnorodność i bogata kolorystyka, stwarzają nieograniczone możliwości aranżacyjne.
Awatar użytkownika
ECORSON
 
Posty: 6
Rejestracja: 10 lip 2014 11:15

Re: W poszukiwaniu inspiracji

Postautor: ECORSON » 01 wrz 2014 10:27

ddarecki36 pisze:Witam. Chciałbym w moich skromnych progach zrobić zmiany w stylu nowoczesnym ,mianowicie chodzi o pokój dzienny. Szukam inspiracji a nie jestem oblatany w tym temacie. Prosze o podesłanie jakichś ciekawych stronek :) Pozdrawiam


@ddarecki36, warto zwrócić szczególną uwagę na dobór odpowiedniej aranżacji ściennej. Przede wszystkim należy zainwestować w produkt sprawdzony, którego skład bazuje na produktach naturalnych. Nowoczesnym i oryginalnym akcentem może być zastosowanie na jednej ze ścian specjalistycznej masy dekoracyjnej, jak np. prezentująca się w postaci naturalnej rdzy. Co szczególnie warte podkreślenia, za pomocą tej masy możemy uzyskać upragniony efekt nie tylko na ścianach, ale i na powierzchniach drewnianych, drewnopodobnych czy plastikowych. Nowoczesność to dziś synonim oryginalności.
rdza.jpg
Efekt rdzy
ECORSON jest producentem wysokiej jakości farb i tynków przeznaczonych do dekoracji pomieszczeń i elewacji budynków. Ich różnorodność i bogata kolorystyka, stwarzają nieograniczone możliwości aranżacyjne.
Awatar użytkownika
ECORSON
 
Posty: 6
Rejestracja: 10 lip 2014 11:15

Re: W poszukiwaniu inspiracji

Postautor: tomek84 » 25 wrz 2014 11:31

tutaj masz listę polskich blogów wnętrzarskich:http://polskie-wnetrza.blogspot.com/ Inspiracji co niemiara ;)
tomek84
 
Posty: 19
Rejestracja: 22 wrz 2014 22:25

Re: W poszukiwaniu inspiracji

Postautor: karolka55 » 16 paź 2014 15:43

Nowoczesne wnętrze, to przedmioty vinatage jak, fotele, stoliki, kanapy...na przykład z okresu PRL-u, można znaleźć dużo takich mebli na aukcjach internetowych :)
karolka55
 
Posty: 28
Rejestracja: 16 paź 2014 15:36

Re: W poszukiwaniu inspiracji

Postautor: Agaa207 » 24 paź 2014 09:46

Ja zwykle oglądam co jest modne i na czasie w necie. Niestety niektóre rzeczy są potwornie drogie i mnie na nie nie stać...Ale czesto można bardzo podobne rzeczy znaleźć w sklepach i po rozsądnej cenie. W Castoramie maja duzy wybór , tam zwykle robię zakupy, może zerknij na tą stronkę i coś dla siebie znajdziesz.
http://www.castorama.pl/katalog-produktow
Agaa207
 
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2014 17:48

Re: W poszukiwaniu inspiracji

Postautor: sylwia4012 » 13 lut 2015 12:12

Też ostatnio szukałam inspiracji akurat do pokoju gościnnego na zegar. W każdym pomieszczeniu mamy jakiś i tam też by się jakiś przydał. Zastanawiamy się nad takim: http://www.sklep.modernclock.pl/salon-b ... budka.html ale tam jest bardzo wiele fajnych i ciekawych propozycji zegarów, więc może ty coś znajdziesz dla siebie. Widziałam tam zegary do kuchni, pokoju, pokoju dziecka itp.
sylwia4012
 
Posty: 43
Rejestracja: 17 sty 2014 18:49

Re: W poszukiwaniu inspiracji

Postautor: marek75 » 12 kwie 2018 15:06

Polecam serwis społecznościowy Pinterest. Jest tam kilka kategorii odnoszących się właśnie do aranżacji wnętrz. :)
marek75
 
Posty: 17
Rejestracja: 26 paź 2015 12:34

Re: W poszukiwaniu inspiracji

Postautor: Pokojowa12 » 03 mar 2020 17:31

bardzo fajnym pomysłem na ożywienie wnętrza mogą być ciekawe obrazy. Tutaj http://naklejkomania.eu/obrazy-5-czesciowe/8748-obraz-miasto-nowy-york-512.html zerknijcie sobie na takie przedstawiające panoramę Nowego Jorku. Moim zdaniem dekoracje ścienne są bardzo ważnym elementem wystroju każdego wnętrzu. Takie kilku częściowe obrazy stylowe.
Pokojowa12
 
Posty: 62
Rejestracja: 13 cze 2012 19:06


Wróć do Pokój Dzienny

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu