Wąski i długi pokój

Moderator: Paulina

Wąski i długi pokój

Postautor: kawa_z_mlekiem » 14 lut 2012 00:22

Witam wszystkich serdecznie :)
Jestem w trakcie urządzania pokoju dość wąskiego i długiego (wygląda trochę jak korytarz). W związku z tym chciałam prosić o jakieś pomysły, inspiracje z takim pomieszczeniem w roli głównej. Może macie jakieś ciekawe rozwiązania? Nie chciałabym, żeby pokój wyglądał jak korytarz. Dodam tyle, że krótsze ściany są z drzwiami i oknem, długie bez okien. Pokój ma zmieścić łóżko komodę szafę i biurko. :)
Awatar użytkownika
kawa_z_mlekiem
 
Posty: 30
Rejestracja: 12 lut 2012 16:22

Re: Wąski i długi pokój

Postautor: Paulina » 17 mar 2012 17:42

Witaj. :)
Istnieje naprawdę dużo świetnych patentów, które pomogą urządzić takie wnętrze. Pomocne będzie między innymi odpowiednie zastosowanie wzorów i kolorów.

Polecam Ci artykuł, w którym znajdziesz dużo fajnych rad jak optycznie powiększyć wąski pokój: http://projektowaniewnetrz.eu/jak-optyc ... ugi-pokoj/

Mam nadzieję, że się przyda. Jak masz jeszcze jakieś pytania, pisz śmiało. Pozdrawiam. :)
Awatar użytkownika
Paulina
 
Posty: 163
Rejestracja: 12 mar 2011 22:41

Re: Wąski i długi pokój

Postautor: LozkaWodne » 21 mar 2012 22:42

Świetnym rozwiązaniem jest komplet łóżka piętrowego i biurka. Ponad to warto zamontować parę półek, a jeśli pokój jest wysoki to cos na wzór pawlacza.
LozkaWodne
 
Posty: 41
Rejestracja: 22 sty 2012 19:22

Re: Wąski i długi pokój

Postautor: BasterMeble » 29 mar 2012 18:24

odpowiedni dobór kolorów może optycznie powiekszyć wnętrze
www.baster.pl - meble Black Red White.
Awatar użytkownika
BasterMeble
 
Posty: 40
Rejestracja: 21 mar 2012 19:37

Re: Wąski i długi pokój

Postautor: bettyboop » 06 cze 2012 16:14

W takich wypadkach wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do dekoratora wnętrz. Z tego co wiem, to w N-design pracują naprawdę dobrzy specjaliści, którzy na pewno będą umieli Ci pomóc. Zapewniam Cię, że oni na pewno lepiej rozwiążą Twój problem, niż gdybyś miała to zrobić sama.
bettyboop
 
Posty: 59
Rejestracja: 28 kwie 2010 15:26

Re: Wąski i długi pokój

Postautor: LozkaWodne » 29 cze 2012 13:33

Tutaj racja,wiele zależy od tego jaką szerokość ma pokój,jednak przemyśl też łóżko składane w szafie, takie 2w1. To bardzo dobra opcja jeżeli masz mało miejsca.
LozkaWodne
 
Posty: 41
Rejestracja: 22 sty 2012 19:22


Wróć do Pokój Dzienny

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu