Wybieram drzwi wewnętrzne

Informacje o aktualnych trendach w architekturze wnętrz i nie tylko.

Moderator: Paulina

Wybieram drzwi wewnętrzne

Postautor: Frutka » 23 lis 2009 12:16

Jak firma (jakość za dobrą cenę)? od firmy czy od stolarza? Jakie macie refleksje i wskazówki?
Frutka
 
Posty: 6
Rejestracja: 10 lis 2009 15:36

Re: Wybieram drzwi wewnętrzne

Postautor: Sajgonka3, 50 » 24 lis 2009 09:50

Początkowo szukałem w sklepach i nie mogłem znaleźć porządnych drzwi poniżej 1100 zł. Postanowiłem się zatem zorientować u stolarza. Ku mojemu zdziwieniu zaoferowano mi drzwi sosnowe, ładnie pomalowane, z ościeżnicami i zamkami za 850 zł. Cena wynika z tego, że omijasz pośredników a jakośc jest naprawde super. Wiem, bo już wsześniej korzystałem z usług tego stolarza i jestem bardzo zadowolony. Sugeruję więc popytać znajomych i zorietować się czy w okolicy nie ma jakiegoś artysty drewna
Sajgonka3, 50
 
Posty: 6
Rejestracja: 24 lis 2009 09:26

Re: Wybieram drzwi wewnętrzne

Postautor: Gustlik » 10 gru 2009 07:11

My też mamy drzwi sosnowe, kupione w stanie surowym. Malowaliśmy 3 razy lakierem wodnym bezbarwnym, oczyszczając uprzednio papierem ściernym. Przy 4 sztukach była to mordęga, ale efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Od kilku lat sprawują sie bez zarzutu.
Gustlik
 
Posty: 5
Rejestracja: 27 lis 2009 20:58

Re: Wybieram drzwi wewnętrzne

Postautor: SalomonX?Y » 23 gru 2009 10:22

My mamy sosnowe z Leroy Merlin. Pytanie tylko o kolejność czy pomalować i osadzić, czy na odwrót??
Awatar użytkownika
SalomonX?Y
 
Posty: 8
Rejestracja: 26 lis 2009 09:26

Re: Wybieram drzwi wewnętrzne

Postautor: Ernest22 » 28 cze 2015 18:41

Mnie żona przekonywała do drzwi ukrytych - przyznaję nie byłem przekonany. Ale efekt jest niesamowity - ma je w ofercie kilka firm. Nam oprócz dobrej jakości zależało na rozsądnej cenie, jak na razie nie narzekamy http://www.asilo.pl/drzwi-ukryte/
Ernest22
 
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2015 18:10


Wróć do Design, wzornictwo, pomysły

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu