Wybór pralki

Moderator: Paulina

Re: Wybór pralki

Postautor: bierk » 17 sie 2016 10:30

Przy wyborze pralki zwracajcie uwagę nie tylko na cenę. Ale równiez na to jaki dana firma ma serwis w Polsce Jka jest z dostępnością części. Tak jak osoba powyżej polecam Candy z uwagi właśnie na możliwości pogwarancyjnych napraw . Z uwagi na dobry serwis nie ma z tym zwykle większego problemu. Aktualnie również posiadam pralkę Candy.Ani razu się nie zepsuła ani na gwarancji ani w ciągu 2 lat po upływie gwarancji. Wciągniętej skarpetki oczywiście nie licze. Pralka nie była również droga. Do ceny 1500 zl spokojnie można sobie kupić jakiś porządny model.
bierk
 
Posty: 55
Rejestracja: 29 sie 2014 07:28

Re: Wybór pralki

Postautor: Karmm » 06 lis 2016 20:07

birek my się przymierzamy do zakupy czegoś z tej firmy właśnie. Szczególnie interesuje mnie technologia Candy Smart Touch pralki z tej serii już są dostępne w Polsce, wstępnie sobie przeglądałem jak to wygląda na ceneo i większość pralek mieści się do 1200 zł bardzo fajny model, dla mnie - Candy Smart CS4 1372D3 7 kg wkładu przy 1300 obrotów/min no i możliwość ściągnięcia aplikacji i skorzystania z technologi smart touch, w aplikacji fajne jest to, że można oprócz korzystnia z doatkowych programów tworzyć własne.
Awatar użytkownika
Karmm
 
Posty: 5
Rejestracja: 18 sty 2014 12:34

Poprzednia

Wróć do Łazienka

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu