Wykonanie płytek i sufitu w łazience

Moderator: Paulina

Wykonanie płytek i sufitu w łazience

Postautor: Dżamal » 27 lis 2009 03:26

Chodzi mi o sposób na zagospodarowanie wnęki o głębokości ok. 35cm i szerokości ok. 70. Chciałbym zrobić tam sobie zrobic kilka polek. Wstepnie myslalem o wykonaniu ich z glazury,fachowiec zasugerował mi szklane. Dodatkowo planuję zrobic jakis podwieszany sufit tylko zastanawiam sie jeszcze jak go wykonczyc? Myślałem nad panelami plastykowymi, bo chyba sa latwe w utrzymaniu czystosci. Moze jakies podpowiedzi. I jeszcze jedno, czy dobrze jest polozyc terakotę pod wannę?

Z gory dzieki za pomoc.


Pozdrawiam,
Awatar użytkownika
Dżamal
 
Posty: 7
Rejestracja: 30 paź 2009 09:24

Re: Wykonanie płytek i sufitu w łazience

Postautor: hetera » 28 lis 2009 09:13

Jesli chodzi o panele to mi osobiscie sie nie podobaja. Glazura nad wanna jak najbardziej. Teraz mam nad wanna glazure ktora konczy sie jakies 15-20 cm od sufitu. W nowym domu tez tak bedzie dlatego ze przy wannie bedzie prysznic. Jesli chodzi o polki szklane sa ok i sama sie nad nimi zastanawiam. Biore pod uwage jeszcze drewniane w kolorze mebli lazienkowych.
Awatar użytkownika
hetera
 
Posty: 7
Rejestracja: 16 lis 2009 10:32


Wróć do Łazienka

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu