Wykończenie hallu i wiatrołapu

Moderator: Paulina

Wykończenie hallu i wiatrołapu

Postautor: wandeczka » 18 lis 2009 15:23

Dom wybudowany, prace w toku, wszystko wykończone pojawiła się tylko kwestia wykocznie hallu i wiatrołapu. Niestety skończyły mi się zupełnie pomysły i szczerze mówiąc boję się że potraktuję je trochę po macoszemu. Ja wy podeszliście do tych pomieszczeń, czym kierowaliście się przy ich urzadzaniu?
wandeczka
 
Posty: 5
Rejestracja: 18 lis 2009 14:52

Re: Wykończenie hallu i wiatrołapu

Postautor: lukas80 » 20 lis 2009 11:47

Szczerze pisząc to wszystko wynika z tego przelętego neta i bogactwa pomysłów jakie mamy do dyspozycji poprze sieć. Dawniej człowiek się decydował i wykonywał, a teraz grzebie i wciąż szuka czegoś co utwierdzi go w przekonaniu że zrobił dobrze. Z reguły jest na odwrót. Jest tyle pięknych wnętrz i chciałoby się mieć wszystko. U mnie klatka schodowa, przedpokój, jadalnia i kuchnia są w jednorodnej styslistyce. Te same płytki i kolor ścian. W zamyśle było tak, że cały dół miał tworzyc całość i tak to wyszło. Teraz tylko szukamy z żoną dodatków, które nadadzę temu wszystkiemu charakteru, np jakieś zajefajne lusto w hallu.
Awatar użytkownika
lukas80
 
Posty: 5
Rejestracja: 23 paź 2009 13:46

Re: Wykończenie hallu i wiatrołapu

Postautor: cynga » 11 sty 2010 05:12

Jeśli mamy jakieś tragiczne rozterki to najlepiej wypożyczać próbniki i przykładać do kolorowych elementów, wtedy uniknie się błędów.. wiem, że to dłużej trwa ale proszę uwierzyć opłaca się...
cynga
 
Posty: 6
Rejestracja: 10 lis 2009 15:09

Re: Wykończenie hallu i wiatrołapu

Postautor: domeczek » 27 kwie 2010 10:32

Nie wiem czy ktoś z was stosował, ale w hallu czy wiatrołapie bardzo fajnie wygląda stiuk wenecki. Nadaje wnętrzu takiego arystokratycznego charakteru, ma się wrażenie, że ściany wyłożone są jakimś kamieniem. bardzo fajna sprawa, niestety trochę drogawa, więc trzeba się dobrze zastanowić, zanim się coś takiego kupi. Na pewno musi położyć go fachowiec, który się na tym zna, bo szkoda kasy, a można to bardzo łatwo zepsuć, nieumiejętnie nakładając na ścianę.
domeczek
 
Posty: 8
Rejestracja: 23 lut 2010 13:34

Re: Wykończenie hallu i wiatrołapu

Postautor: Anika » 13 sie 2010 12:32

Sądzicie, że wyłożenie holu gresem to dobry pomysł? Boję się zabrudzeń. Np. zimą jak nanosi się błoto z dworu. Słyszałam, że ciężko to domyć. Ale oglądałam takie ładne gresy..
Anika
 
Posty: 39
Rejestracja: 13 sie 2010 12:30

Re: Wykończenie hallu i wiatrołapu

Postautor: MebloHurt24 » 27 paź 2010 14:23

Z doświadczenia proponowałbym wykończenie hallu płytkami lub panelami podłogowymi,uważam że to najbardziej praktyczne rozwiązanie.
MebloHurt24
 
Posty: 94
Rejestracja: 12 maja 2010 13:30


Wróć do Hall

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu