Zalety pralkosuszarki

Moderator: Paulina

Zalety pralkosuszarki

Postautor: Laik » 26 lis 2009 12:22

chcę kupic takową i oczekuję, że ktoś mnie utwierdzi w mojej decyzji. A może jednak odradzi?
Laik
 
Posty: 4
Rejestracja: 26 lis 2009 12:09

Re: Zalety pralkosuszarki

Postautor: HardCore » 27 lis 2009 03:46

Raczej chyba odradzi :) . jest to jeden z tych cudownych wynalazków, który miał ułatwić życie, a tymczasem zżera prąd i powoduje utrudnienia. Spróbuj wyprasować sobie ubrania które zostały wysuszone w stanie ugniecenia. Musisz i tak całe pranie namoczyć żeby to rozprasować. Więc moim zdaniem gra nie jest warta świeczki
Awatar użytkownika
HardCore
 
Posty: 8
Rejestracja: 10 lis 2009 10:42

Re: Zalety pralkosuszarki

Postautor: Mimozza » 01 gru 2009 09:24

Absolutnie się nie zgadzam z tą opinią. Od 5-ciu lat użytkuję pralko-suszarki (najpierw electrolux, teraz ariston) i życia sobie bez nich nie wyobrażam.
ZALETY:
- ręczniki "puchate" jak na reklamach - cudo
- czarne rzeczy podczas suszenia pozbywają się "paprochów"
- skarpety podczas suszenia odzyskują kształt
- t-shirtów nie trzeba prasować
- duże rzeczy, np. pościel, nie "zdobią" mi domu podczas suszenia
- w sytuacjach typu emergency - w ciągu godziny mam wyprany i suchy potrzebny ciuch
Koszt prądu - nie zauważyłam żadnej różnicy porównując rachunki sprzed zakupu pralko-suszarki i później. Ogólnie bardzo polecam.
Awatar użytkownika
Mimozza
 
Posty: 7
Rejestracja: 30 paź 2009 12:03

Re: Zalety pralkosuszarki

Postautor: Tycjan » 09 gru 2009 10:57

Nie mamy i mieć nie będziemy, widziałem jak wychodzi użytowanie tego wynalazku u siostry. Prasowanie rzeczy z niej wyjętych - to pandemonium. Tylko niektóre wychodziły z tego urządzenia bez szwanku. Poza tym ciuchy ze 100% bawełny w dziwny sposób ulegały kurczeniu. Wynalazek zbędny i zamiast ułatwiać - utrudnia życie...
Awatar użytkownika
Tycjan
 
Posty: 7
Rejestracja: 09 gru 2009 09:32


Wróć do Łazienka

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu