Zaryzykować kupno taniego gresu?

Informacje o aktualnych trendach w architekturze wnętrz i nie tylko.

Moderator: Paulina

Zaryzykować kupno taniego gresu?

Postautor: hanibal » 04 gru 2009 12:43

W środku raczej wszystko markowe i dobrej jakości. Zostało mi jeszcze wyłożenie gresem kawałka tarasu i pojeścia do domu. I turaj pojawiła sie rozterka. Czy szaleć dalej czy raczej zaoszczędzić, w końcu chodzi o dwór. znalazłem fajny gres po 27 zł/m. Czy iść w owszczędność. Czym może grozić położenie takiego tańszego gresu? Proszę o opinie.
Awatar użytkownika
hanibal
 
Posty: 5
Rejestracja: 15 paź 2009 14:32

Re: Zaryzykować kupno taniego gresu?

Postautor: wojtekgnich » 07 gru 2009 10:50

Jeśli już tak wszystko masz już w domu markowe i wysokiej jakość to sugerują zachować klasę do końca. Tani gres może być nieprzewidywalny, ale jeśli lubisz dreszczyk emocji to może to być coś dla ciebie :D
wojtekgnich
 
Posty: 3
Rejestracja: 24 lis 2009 09:52

Re: Zaryzykować kupno taniego gresu?

Postautor: Bohemot » 11 gru 2009 15:46

Połasiłem się na tańszy gres na zewnątrz, leży już dwa lata, ale jak narazie nic się nie dzieje. Pozyjemy, zobaczymy, może choć w kwestii jakości taniego gresu dopisze mi szczeście? :D
Awatar użytkownika
Bohemot
 
Posty: 4
Rejestracja: 11 gru 2009 15:41

Re: Zaryzykować kupno taniego gresu?

Postautor: Dolly » 14 gru 2009 14:25

Z tego co wiem tarasy i balkony są zmorą budowlańców. Nigdy nie ma pewności że coś sie nie zacznie dziać np. płytki zaczną odskakiwać, pękać, fugi sie wykruszać nie ma na to sposóbu. Ludzie zaczynają uciekać od płytek i wykorzystywać np. kostke brukową na tarasy albo produkty kamienio-podobne, jest to dużo pewniejsze i trwalsze. Myślę wiec że warto promować właśnie takie rozwiaznia

pozdrawiam
Dolly
 
Posty: 5
Rejestracja: 09 lis 2009 10:51


Wróć do Design, wzornictwo, pomysły

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu