buduję dom

Wszystko na temat wykonania prac wykończeniowych. Porady, opinie, ciekawostki.

Moderator: Paulina

buduję dom

Postautor: wreska » 24 maja 2010 10:04

Cześć przygotowuje się do budowy domu - podoba mi się ekipa z budwesta.pl - ktoś już z nimi budowała z was?
wreska

Re: buduję dom

Postautor: marek_p » 10 sie 2010 08:45

Ja korzystałem z usług Budwesty – wybudowali mi domek w 3 miesiące a i cena była naprawdę konkurencyjna.
marek_p

Postautor: mirosława » 23 wrz 2014 08:59

Jeśli planujecie pewne prace wykonać samemu- to polecam wam zaopatrzyć się w podstawowe narzędzie- tutaj. Nie polecam kupowanie tanich chińskich bubli. które się wyginają i łamią przedwcześnie.
mirosława

Postautor: Aza » 28 gru 2015 19:51

Jakieś lekkie prace to rzeczywiście taniej wykonać samemu. Na pewno przy wytyczeniu granic działki czy usytuowania domu na działce nie warto kombinować samemu. Łatwo o pomyłkę i wówczas pociągnie to za sobą sporo problemów. Warto pomyśleć na zatrudnieniem geodety http://www.geo-szkic.pl/ Profesjonalnie i szybko wytyczą granice jak również stworzą potrzebne mapki do pozwolenia na budowę.
Aza

Postautor: marika.wes » 29 lip 2016 13:31

Z budową domu można się przeliczyć. Ja korzystałem z gotowego projektu od http://www.archipelag.pl/projekty-domow/domy-tanie-w-budowie. Byłem zadowolony. Same prace budowlane to już inna bajka. Ciężko o dobrą ekipę. Samemu ciężko z czasem.
marika.wes

Postautor: ola933 » 14 wrz 2017 14:12

Moi rodzice zdecydowali się na dom z drewna i muszę powiedzieć, że chociaż na początku powątpiewałem w słuszność ich decyzji, to dzisiaj im zazdroszczę pięknego domu :)
Drewno budowlane najlepiej załatwiać bezpośrednio w tartaku. Będzie taniej i solidniej.
ola933

Postautor: totui » 15 gru 2017 22:10

Skoro jesteśmy przy temacie domu, to trzeba także wziąć pod uwagę przyszłe wykończenie jego wnętrza. Warto zawczasu nagrać już sobie sprawdzonego projektanta. Z mojej strony mogę polecić https://remonty-wnetrza.warszawa.pl/ , nasza współpraca przebiegała bardzo pomyślnie. Wszystko zostało wykonane zgodnie z założeniami i w rozsądnej cenie.
totui

Postautor: AnnaLis » 27 gru 2017 22:23

ola933 pisze:Moi rodzice zdecydowali się na dom z drewna i muszę powiedzieć, że chociaż na początku powątpiewałem w słuszność ich decyzji, to dzisiaj im zazdroszczę pięknego domu :)
Drewno budowlane najlepiej załatwiać bezpośrednio w tartaku. Będzie taniej i solidniej.

kurcze domek z drewna super sprawa zazdroszczę
AnnaLis

Wróć do Wykonanie projektu - tematy ogólne