Dzisiaj jest 27 kwie 2024 10:31

Nowości Nowości dla Wszystko o projektowaniu i aranżacji wnętrz

Mapa strony Wszystko o projektowaniu i aranżacji wnętrz » Forum : Wszystko o projektowaniu i aranżacji wnętrz

Designerskie meble na zamówienie Designerskie meble na zamówienie

Cześć, wiecie może gdzie i komu mozna w Polsce zlecić wykonanie dobrych designerskich mebli? Celowo umieszczam ten wątek w tym dziale ponieważ chodzi mi o ŚWIETNY design.
dziekuję :)
Czytaj więcej : Designerskie meble na zamówienie | Odsłony : 3389 | Odpowiedzi : 2 | Forum : Design, wzornictwo, pomysły


Architekt wnętrz Poznań

Witam, mam pytanie czy można się łatwo przekwalifikować z architekta budynków w architekta wnętrz? Słyszałam że jest to możliwe np. architekt Karma Project wkrótce będzie miał taką ofertę. Jakie ewentualnie szkolenia, studia albo kursy warto uzupełnić?
Czytaj więcej : Architekt wnętrz Poznań | Odsłony : 2019 | Odpowiedzi : 0 | Forum : Projektanci i architekci wnętrz


Projekt, wizualizacja, aranżacja Warszawa

Witam serdecznie,
Poszukujemy osoby która przygotowałaby dla nas przestrzenny projekt mieszkania ( a dokładnie dwóch pomieszczeń). Na duży pokój (ok. 20m) mamy już pomysł i potrzebujemy tylko wizualizacji w calu sprawdzenia jak to będzie finalnie wyglądało (oczywiście wszelkie sugestie mile widziane ) oraz projektu łazienki (ok. 5m)- tutaj mamy już gotowe rozmieszczenie sanitariatów i pomysł na styl, ale nic więcej. Zależy nam aby projekt został wykonany do 24.08. Wszelkie osoby zainteresowane do przygotowania tego typu ...
Czytaj więcej : Projekt, wizualizacja, aranżacja Warszawa | Odsłony : 2100 | Odpowiedzi : 1 | Forum : Projektanci i architekci wnętrz


Biuro architektoniczne z Zabrza - Baar.pl

Witam,

Założyłem temat aby dodawać wszelkiego rodzaju opinie o biurze architektonicznym Baar.pl z Zabrza.

Strona internetowa: http://baar.pl/
Fanpage na facebooku: http://facebook.com/biurobaar

Mail
: biuro@baar.pl
Tel:. +48 502 083 384

41-800 Zabrze,
ul. Pułaskiego 17

NIP: 648 249 52 55
REGON: 242 964 153


Moja ocena? Cóż.. nasza współpraca przebiegła bardzo pomyślnie, skorzystałem z usług pracowni Pana Adama Radzimskiego po wcześniejszych rekomendacjach od znajomego, któremu zaprojektował wygląd domu jednorodzinnego.
Efekt był naprawdę oszałamiający, zważywszy na metraż. ...
Czytaj więcej : Biuro architektoniczne z Zabrza - Baar.pl | Odsłony : 2080 | Odpowiedzi : 0 | Forum : Projektanci i architekci wnętrz


Pracownia Oscar w Rzeszowie

Nasza pracownia od ponad 10 lat zajmuje się projektowanie wnętrz oraz dekoratorstwem. Nasza umiejętności sprostają nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Zrealizujemy Twoje projekty aby Twój końcik wyglądał tak jak sobie wymarzyłeś.

http://www.oscar-dekoracje.pl/
Czytaj więcej : Pracownia Oscar w Rzeszowie | Odsłony : 2074 | Odpowiedzi : 0 | Forum : Projektanci i architekci wnętrz


Wzory na ścianie Wzory na ścianie

Dzień dobry! Prawie każdy urządzając jakieś pomieszczenie dużo uwagi poświęca wystrojowi ścian. A czy próbowaliście malować na nich wzorki? Nawet jeśli ktoś nie ma szczególnych zdolności to może wykorzystać w tym celu specjalne szablony do malowania na ścianie i stworzyć piękne malunki w postaci kwiatów, drzew, zwierząt lub w orientalnych kształtach. Stosowanie takich szablonów gwarantuje udany efekt. Próbowaliście?
Czytaj więcej : Wzory na ścianie | Odsłony : 3738 | Odpowiedzi : 5 | Forum : Design, wzornictwo, pomysły


Pracownia architektoniczna w Warszawie

Godną sprawdzenia i polecenia jest z pewnością pracownia http://81.waw.pl/ W tym roku została nawet nagrodzona w międzynarodowym konkursie za projekt "Dom Korona". Możecie go obejrzeć na ich stronie. Znajdziecie tam też projekty mieszkań i domów, które zachwycają od pierwszego spojrzenia. Pracownię tę założył duet, który wykonuje swoją pracę z pasją i entuzjazmem. Nic nie stanie na przeszkodzie realizacji pomysłu, zawsze potrafią dostosować się do klienta. Uwaga, zarażają optymizmem :) ...
Czytaj więcej : Pracownia architektoniczna w Warszawie | Odsłony : 1976 | Odpowiedzi : 0 | Forum : Projektanci i architekci wnętrz


Projektowanie wnętrz komercyjnych

Ja szukałem ostatnio projektanta, który przerobiłby nasze firmowe biuro. Metodą prób i błędów trafiłem w końcu na ekipę z pasją czyli http://28form.pl/
Przeglądając ich stronę trafiłem na projekt "Studio Square Frog" - coś niesamowitego. Nowoczesne, jasne i przestronne biuro to jest to do czego dążyłem. Umówiliśmy się na spotkanie z projektantką i kilka tygodni później mogłem wprowadzać się do nowego wnętrza. Teraz każdy, kto nas odwiedza jest pod wrażeniem. Poza tym jesteśmy lepiej odbierani przez ...
Czytaj więcej : Projektowanie wnętrz komercyjnych | Odsłony : 7462 | Odpowiedzi : 14 | Forum : Projektanci i architekci wnętrz


Dekoracje na Boże Narodzenie

W tym wątku chciałam podzielić się pięknymi dekoracjami świątecznymi znalezionymi w sieci,do czego i Was zachęcam. Mnie najbardziej urzekają dekoracje w stylu skandynawskim i połączenie czerwieni z bielą. A Was? Macie jakieś pomysły? :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Czytaj więcej : Dekoracje na Boże Narodzenie | Odsłony : 2156 | Odpowiedzi : 1 | Forum : Design, wzornictwo, pomysły


Living Box - opninie

Czy ktoś z Was miał okazję współpracować z architektami wnętrz z Living Box? Moja przyjaciółka ma w Warszawie kawalerkę, w której przydałby się gruntowny remont, ale niestety nie ma stałego dostępu do Internetu. Ktoś polecał jej pracownię Living Box, ale woli się upewnić i poprosiła mnie o pomoc. Realizacje na ich stronie wyglądają naprawdę nieźle, jednak to nie to samo, co opinia klienta. Będę wdzięczna w jej imieniu na pomoc. ...
Czytaj więcej : Living Box - opninie | Odsłony : 2309 | Odpowiedzi : 1 | Forum : Projektanci i architekci wnętrz


 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Liczba postów: 10824 • Liczba tematów: 4004 • Liczba użytkowników: 16316



© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu