Dzisiaj jest 27 kwie 2024 08:44

Nowości Nowości dla Wszystko o projektowaniu i aranżacji wnętrz

Mapa strony Wszystko o projektowaniu i aranżacji wnętrz » Forum : Wszystko o projektowaniu i aranżacji wnętrz

Meble WAJNERT organizują konkurs!

Hej, Meble Wajnert organizuje jakiś konkurs na zaprojektowanie mebli salonowych. Zajrzyjcie sobie na stronkę: http://www.wajnert.pl/#/promocje . Zgłoszenia do 15 maja.
Pozdrawiam! ;)
Czytaj więcej : Meble WAJNERT organizują konkurs! | Odsłony : 3755 | Odpowiedzi : 2 | Forum : Design, wzornictwo, pomysły


Wanna, brodzik a może jakaś hybryda?

Pomocy! Mąż każe mi wybrać coś z wyżej wymienionych a ja nie mam pojęcia co robić, oczywiście chciałabym wanne ale On jest bardzo oszczędny i nie wiem czy niebyłyby zbyt duże opłaty za wode i wogóle montażu itd..A do tego mamy 3 letniego synka... Jak myślicie jakie rozwiązanie jest najlepsze? Najlepsze czyli wygodne ale tanie, tanie ale nowoczesne ... Pozdrawiam.
Czytaj więcej : Wanna, brodzik a może jakaś hybryda? | Odsłony : 3445 | Odpowiedzi : 4 | Forum : Design, wzornictwo, pomysły


Łuki - czy są jeszcze modne??

Witam, mam następujący problem remontuje swoje mieszkanie (w starej kamienicy), w którym jest dużo łuków - zamiast drzwi są wielkie wejścia z łukami... Pytanie moje jest więc następujące: czy łuki pozostawić czy przy okazji zlikwidowac i zrobić zwykłe proste prejścia/drzwi? Pytanie o tyle ważne że mieszkanie będę chciała sprzedać tak za dwa lata i nie wiem czy w/w łuki nie będą zaniżały wartości jako faux pas. Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.
Czytaj więcej : Łuki - czy są jeszcze modne?? | Odsłony : 5599 | Odpowiedzi : 7 | Forum : Design, wzornictwo, pomysły


Architekt kontra architekt wnetrz

odnosze wrazenie ze w Polsce architekci staraja sie przejac rynek do pracy w ktorym maja tylko niekompletne przygotowanie. Dlaczego prace projektanta i architekta wnetrz przejmuja i to z kiepskim efektem firmy czysto architektoniczne? Gdzie sie podziali architekci wnetrz sensu stricte? czy takowi w Polsce nie istnieja?
Czytaj więcej : Architekt kontra architekt wnetrz | Odsłony : 3186 | Odpowiedzi : 4 | Forum : Projektanci i architekci wnętrz


 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Liczba postów: 10824 • Liczba tematów: 4004 • Liczba użytkowników: 16316



© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu