Dzisiaj jest 04 maja 2024 09:34

Nowości Nowości dla Ściany

Mapa strony Ściany » Forum : Ściany

Coś o tynkach japońskich

Podoba mi sie to, ale chętnie zobaczyłbym jak to wygląda w życiu oraz jak to sie sprawuje, tzn. mycie, czyszczenie i takie tam...
Proszę o inteligentne wypowiedzi :lol:
Czytaj więcej : Coś o tynkach japońskich | Odsłony : 3250 | Odpowiedzi : 2


Tapety natryskowe

Stoje przed koniecznością odnowienia ścian i rozważam różne opcje. Ostatnio zetknąłem się z pojęcem "tapety natyrskowe". o co tutaj naprawde chodzi. Jaka jest przewaga takiej techniki nad innymi. Ktos sie zdecydował? Bardzo proszę o info.
Czytaj więcej : Tapety natryskowe | Odsłony : 2887 | Odpowiedzi : 1


wewnetrzna izolacja sciany

ocieplalem dom od srodka i jednej sciany nie ocieplilem bo teoretycznie powinna byc cieplejsza. okazalo sie ze cieplejsza nie jest i dodatkowo niesmialo zaczyna sie tam pojawiac grzybek. byc moze powodem tego jest fakt ze staly tam szafy, teraz zostaly odsuniete i zastanawiam sie czy mozna jakos od srodka ocieplic te sciane jak najmniej demolujac mieszkanie. mam nadzieje ze ktos ma jakis pomysl. bede bardzo wieczny.
Czytaj więcej : wewnetrzna izolacja sciany | Odsłony : 6895 | Odpowiedzi : 10


tynk gliniany - szukam informacji i zdjęć

Witam
Podoba mi sie takie rozwiązanie i zastnawianam sie na ile to jest funkcjonalne i jakie są możliwości kolorystyczne. Proszę zatem o jakieś zdjecia jeśli to możłiwe
dzieki
Czytaj więcej : tynk gliniany - szukam informacji i zdjęć | Odsłony : 3962 | Odpowiedzi : 3


Najlepsze farby lateksowe

szukam porad dotyczacych malowania wnetrz farbami lateksowymi. Które farby są najlepsze? Ewentualnie mają najlepszą relację jakość/ cena
Czytaj więcej : Najlepsze farby lateksowe | Odsłony : 79842 | Odpowiedzi : 14


Malowanie tapet - czy można?

Mam pytanie, czy można pomalować tapetę papierową farbą w kolorze. Czy są jakieś przeciwwskazania, czy absolutnie tego nie rozbić. Z tego co się orientuję to bardzie wielu ludzi, w tym też wnętrzarzy tak robi, i zastanawiam się czy spokojnie mogę pomalować tę tapetę które mi sie podba na kolorowo?
Czytaj więcej : Malowanie tapet - czy można? | Odsłony : 9215 | Odpowiedzi : 11


Malowanie ścian gipsowych

Podobno można je pomalować Uni-gruntem i gips nie będzie wtedy ciągnął wody wody z farby, a w efekcie podczas następnego malowania farba będzie wydajniejsza. Czy jednak takie malowanie nie sprawi, że w przyszłości może się dziać z gipsem. Jakie rozwiązanie zastosować? A może - po prostu raz pomalować białą farbą, a potem - już właściwą?
Czytaj więcej : Malowanie ścian gipsowych | Odsłony : 3309 | Odpowiedzi : 1


Bezpyłowa metoda wygładzania ścian

Witam, proszę o informację jak wygładzić ściany w pokoju metodą bezpyłową? Tak żeby nie trzeba było szlifować. Czy można to zrobić gładziami cementowymi? Jaki produkt polecacie?
Czytaj więcej : Bezpyłowa metoda wygładzania ścian | Odsłony : 3879 | Odpowiedzi : 3


Czy można przykleić łupek na ścianę karton-gips?

Hejka, mamy zamiar na jednej ze ścian postawić ściankę z karton-gipsu. Dookoła niej będzie oświetlenie a po środku będzie wnęka na telewizor. Na samej ścianie chce przykleić lupek kamienny. I tutaj zaczynam mieć wątpliwość czy na tego typu ściance możliwe jest przymocowanie takiego lupka ? Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym związane ?
Czytaj więcej : Czy można przykleić łupek na ścianę karton-gips? | Odsłony : 4660 | Odpowiedzi : 4


Czyszczenie kamiennej ściany

"Fachowcy" podczas remontu zatarli mi kamienną ścianę zaprawą tynkarską, i piękna ściana stała się nieco obrzydliwa. W sklepie doradzili aby użyć ATLAS SHOP , i po zastosowaniu się do ich rady kamienie stały się szare. Czy można przywrócić im dawny blask czy też zacząć od razu skuwać? Szkoda mi, bo to naprawdę piękna ściana była przed upapraniem.
Czytaj więcej : Czyszczenie kamiennej ściany | Odsłony : 4051 | Odpowiedzi : 3


 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Liczba postów: 10825 • Liczba tematów: 4005 • Liczba użytkowników: 16316

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu