Dzisiaj jest 13 maja 2024 11:55

Nowości Nowości dla Oświetlenie

Mapa strony Oświetlenie » Forum : Oświetlenie

Oprawy, źródła światła i inne....

Zalety i wady podwieszanego sufitu

chcialam sie zapytac co myslicie o podwieszynym suficie jesli chodzi o oswietlenie? Jakie macie za i przeciw?
Czytaj więcej : Zalety i wady podwieszanego sufitu | Odsłony : 5632 | Odpowiedzi : 5


ekskluzywne marki oswietleniowe

witam,
urządzam swoje mieszkanie.

Większość lamp zakupilam w firmie ARTEMIX maja naprawde swietny wybor jesli chodzi o ekskluzywne marki.
www.artemix.pl

Moze sa jeszcze jakies odpowiedniki takich firm w ktorej moglabym dobrac jeszcze jakies ciekawe lampy do lazienki?

interesuje mnie flos mooi ingo maurer itp
Czytaj więcej : ekskluzywne marki oswietleniowe | Odsłony : 5963 | Odpowiedzi : 8


Oświetlenie do domu

Witam Wszystkich Forumowiczów ,

Nie dawno wykonawcy mojego nowego domu skończyli kłaść instalację elektryczną i jestem na etapie poszukiwań bardzo nowoczesnego oświetlenia.

Byliśmy w okolicznych sklepach z żoną w Poznaniu, ale nie znaleźliśmy satysfakcjonującego nas oświetlenia. Może znacie jakieś ciekawe i godne zaufania sklepy internetowe lub punkty sprzedaży (nie koniecznie musi być to Poznań), które posiadają włoskie oświetlenie dekoracyjne do domów?

Szukamy czegoś wyjątkowego do naszego domu i wiemy, że będą to większe pieniądze do ...
Czytaj więcej : Oświetlenie do domu | Odsłony : 7224 | Odpowiedzi : 10


Pomiary elektryczne, pomiary oświetlenia, przeglądy, pomiary

Wykonujemy: pomiary elektryczne, pomiary oświetlenia, przeglądy, pomiary elektronarzędzi, pomiary ochrony przeciw porażeniowej, nadzory, pomiary ochronne, środowiskowe, oświetlenia awaryjnego, ewakuacyjnego, wentylacji, temperatury, wilgotności, hałasu. Instalacje elektryczne, teletechniczne i odgromowe. Przeglądy elektryczne i odgromowe budynków, dozór, badania, kontrola okresowa, pomiary okresowe, stanowiskowe, ocena stanu technicznego instalacji elektrycznych, protokoły, kosztorysowanie. Roboty wykończeniowe, sufity podwieszane termatex, dachy papa termozgrzewalna - instalacje odgromowe, usługi, remonty, modernizacja, naprawy, konserwacja, utrzymanie obiektów i ruchu firm, http://www.traczyk.pl ...
Czytaj więcej : Pomiary elektryczne, pomiary oświetlenia, przeglądy, pomiary | Odsłony : 2301 | Odpowiedzi : 0


lampa FLORA

ostatnio choruję na taką lampę :
http://lampynaobcasach.istore.pl/pl/flora.html
niemalże się w niej zakochałam...wygląda pięknie ale mam wątpliwości co do roślinki...

czy ktoś z Was posiada może tą lampę ?
Czytaj więcej : lampa FLORA | Odsłony : 3095 | Odpowiedzi : 2


www.ramko.pl

RAMKO oświetlenie, darmowe projekty / Inwestycje / konkurencyjne ceny / kupuj prosto od producenta
Produkujemy lampy na zamówienie

Zapraszamy do współpracy architektów oraz firmy zajmujące się projektowaniem i dystrybucją oświetlenia

http://www.ramko.pl/
606 630 883 Kuba
kuba_prz@op.pl
Czytaj więcej : www.ramko.pl | Odsłony : 2453 | Odpowiedzi : 0


Oświetlenie światłowodowe na ścianie

Witam,

Co myślicie o mojej nowej realizacji, gdzie zostały użyte światłowody świecące bokiem ułożone na ścianie. Montaż czasochłonny ale chyba warto było:).
Obrazek

www.soled.pl
Czytaj więcej : Oświetlenie światłowodowe na ścianie | Odsłony : 2651 | Odpowiedzi : 0


halogeny czy ledy?

Co wybrać, na co się zdecydować, jakie są plusy i minusy obydwóch technologii?
Czytaj więcej : halogeny czy ledy? | Odsłony : 7574 | Odpowiedzi : 11


oświetlenie centalne - czy zrezygnować?

Ta sama żona która doradziła mi panele w całym domu, po konsultacji z koleżanka z pracowni projektowej wmawia mi, że w domu można zrezygnować z oświetlenia głównego i postawić tylko na punktowe. Ja jestem prosty chłopak, i do tego dość starej daty i nie jestem do końca przekonany do takiego rewolucyjnego potraktowania światła. Co wy na to powiecie. To głupie czy genialne?? :)
Czytaj więcej : oświetlenie centalne - czy zrezygnować? | Odsłony : 8549 | Odpowiedzi : 14


Jak doświetlić/oświetlić pokój?

Kurcze, mam dość ciemny pokój i bardzo chciałabym go doswietlic, alebo jakoś lepiej oswietlić, i nie chodzi mi tylko o szczuczne światło, czy są jakieś inne sposoby. Ewentualnie jakie źródło szczucznego swiatła jest najtańsze. Najbardiej zaleazaloby mie na swietle natualnym, ale nie bede przeciez wybijala nowego okna.
Czytaj więcej : Jak doświetlić/oświetlić pokój? | Odsłony : 13828 | Odpowiedzi : 24


 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Liczba postów: 10825 • Liczba tematów: 4005 • Liczba użytkowników: 16316



© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu