Dzisiaj jest 27 kwie 2024 18:44

Nowości Nowości dla Wykonanie projektu - tematy ogólne

Mapa strony Wykonanie projektu - tematy ogólne » Forum : Wykonanie projektu - tematy ogólne

Wszystko na temat wykonania prac wykończeniowych. Porady, opinie, ciekawostki.

budowa domu pod Poznaniem

Zamierzamy z mężem wybudować dom. Mamy działkę niedaleko Poznania, szukam solidnej firmy budowlanej.
Czytaj więcej : budowa domu pod Poznaniem | Odsłony : 1901 | Odpowiedzi : 1


Dom w 3 miesiące?

Czy te domy budowane w 3 miesiące wytrzymają anomalia pogodowe występujące ostatnio w Polsce?
Czytaj więcej : Dom w 3 miesiące? | Odsłony : 9311 | Odpowiedzi : 15


Szkolenie Akredytowane ArchiCAD 14 - projektowanie

Podróż w świat doskonałych projektów.

Szkolenie kierujemy m.in. do architektów, projektantów i architektów wnętrz - zarówno przestrzeni prywatnych jak i publicznych oraz projektantów krajobrazu. W szkoleniu mogą wziąć udział również osoby, które pasjonują się projektowaniem ale nie wiążą z nim swojej kariery zawodowej. Przeznaczone jest dla uczestników, którzy dopiero rozpoczynają swoją pracę w zawodzie ale również dla wszystkich, którzy już wcześniej pracowali w programach typu CAD i chcieliby poznać narzędzia programu zdobywającego co raz większą ...
Czytaj więcej : Szkolenie Akredytowane ArchiCAD 14 - projektowanie | Odsłony : 1876 | Odpowiedzi : 0


jaki parapet mam wybrać?

Kupiłem drewniane okna, a teraz myślę nad parapetem, czy lepsze normalne drewno czy materiał drewnopodobny? a może jakiś inny materiał?
Czytaj więcej : jaki parapet mam wybrać? | Odsłony : 3070 | Odpowiedzi : 2


SZKOLENIA ARCHICAD 13 + ARTLANTIS PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

PROFESJONALNE SZKOLENIA PROWADZONE OD KILKU LAT W WARSZAWIE PRZEZ OSOBY BĘDĄCE ARCHITEKTAMI I WYKŁADOWCAMI NA POLITECHNICE WRASZAWSKIEJ I ASP, SZKOLENIA ODBYWAJĄCE SIĘ W DÓCH SPECJALNOŚCIACH ARCHICAD + ARTLANTIS PROJEKT BUDOWLANY
ARCHICAD + ARTLANTUS PROJETOWANIE WNĘTRZ,
WIĘCEJ - STUDIOFORMA.EDU.PL

NAUCZYMY SOLIDNIE NIE TYLKO SUCHYCH FUNKCJI ALE PRAWDZIWEGO PROJEKTOWANIA PRZEZ PROJEKTY, JEDYNE UNAS SZKOLENIA WARSZTATOWO-PROJEKTOWE, BARDOZ MAŁE GRUPY, WYSOKIEJ KLASY SPRZĘT KOMPUTEROWY,
ZAPEWNIAMY DWA PROGRAMY Z LICENCJĄ 12 MIESIĘCZNĄ,


ZAPEWNIAMY -STANOWISKA PRACY, PODRĘCZNIK, POMOC TRENERSKĄ TAKŻE PO ...
Czytaj więcej : SZKOLENIA ARCHICAD 13 + ARTLANTIS PROJEKTOWANIE WNĘTRZ | Odsłony : 2739 | Odpowiedzi : 2


buduję dom

Cześć przygotowuje się do budowy domu - podoba mi się ekipa z budwesta.pl - ktoś już z nimi budowała z was?
Czytaj więcej : buduję dom | Odsłony : 6563 | Odpowiedzi : 10


Poszukiwany, Poszukiwana...

Witam!

poszukuje osoby kreatywnej, szalonej, do pomocy w zaaranzowaniu kuchni oraz sypialni w stylu rustykalnym.
Mieszkam w okolicach Krakowa, w razie potrzeby- sluze transportem :)
Czytaj więcej : Poszukiwany, Poszukiwana... | Odsłony : 5797 | Odpowiedzi : 6


projektant wnętrz

Moja siostra kupiła w warszawie mieszkanie, i zanim się wprowadzi trzeba je nieco odnowić. Chciała skorzystać z usług jakiegoś projektanta, żeby wnętrze nabrało niepowtarzalnego wyglądu. Może znacie jakieś dobre i w miarę tanie firmy, które zajmują się projektowaniem wnętrz??
Będę wdzięczna o wszelkie namiary;)
Aha przypominam, że mieszkanie jest w Warszawie
Czytaj więcej : projektant wnętrz | Odsłony : 3564 | Odpowiedzi : 3


czy projekty wnętrz z gazet są praktyczne?

Witam!

Nurtuję mnie następujący temat.
Czy projekty wnetrz z gazet typu elle decoration są praktycze? Czasem wydaję mi się, że część projektów jest tylko koncepcyjnych ( pomimo tego, że są wykonane ). Ciekawa jestem jak np. wnętrze z białymi schodami będzie wyglądać po kilku latach mieszkania?
Czy nie jest tak, że takie projekty ładnie wyglądają na papierze a w rzeczywistości szybko trasą świerzość i urok?
Czytaj więcej : czy projekty wnętrz z gazet są praktyczne? | Odsłony : 5194 | Odpowiedzi : 7


 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Liczba postów: 10824 • Liczba tematów: 4004 • Liczba użytkowników: 16316



© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu