Dzisiaj jest 28 kwie 2024 18:50

Nowości Nowości dla Forum.ProjektowanieWnetrz.eu

Mapa strony Forum.ProjektowanieWnetrz.eu » Forum : Forum.ProjektowanieWnetrz.eu

Projektowanie i Aranżacja wnętrz | forum.projektowaniewnetrz.eu

Meble kuchenne z automatycznymi szufladami

Jestem zainteresowana nowinkami w świecie wyposażenia kuchni. Ostatnio usłyszałam o nowym projekcie mebli, które mimo braku uchwytów otwierają się bez problemu. Mechanizm podobno polega na tym, że po dotknięciu konkretnej szuflady ona automatycznie się otwiera. Ciekawi mnie w jaki sposób to dokładnie działa i co jeśli przypadkowo dotknę dany mebel, albo oprę się o jego zewnętrzną część.
Czytaj więcej : Meble kuchenne z automatycznymi szufladami | Odsłony : 7717 | Odpowiedzi : 9 | Forum : Kuchnia - zabudowy, AGD


Sprzęty kuchenne umożliwiające segregację odpadów

Zazwyczaj bez zastanowienia i mechanicznie pozbywamy się odpadów. W perspektywie szumu, jaki ostatnio powstał wokół tematyki związanej z ekologią oraz wielu akcji namawiających do troski o środowisko, wylansowano program segregacji śmieci. Prawie każde osiedle jest wyposażone w rządek różnokolorowych pojemników na odpady. Dzieci od najmłodszych lat są uczone, do którego kosza należy wrzucić plastikowe butelki, a gdzie papier. I w tym niemalże idyllicznym stanie rzeczy pojawia się pytanie, w jaki sposób mamy sobie we własnym ...
Czytaj więcej : Sprzęty kuchenne umożliwiające segregację odpadów | Odsłony : 7145 | Odpowiedzi : 8 | Forum : Kuchnia - zabudowy, AGD


Naklejki,fototapety,czyli jak ożywić pokój dziecka

W związku z koniecznością urządzenia dziecinnego pokoju stanęłam przed poważnym problemem, co z bogatej oferty elementów wystroju wnętrz powinnam wybrać. Chcę, aby moje dziecko miało wyjątkowy pokój, który będzie dla niego azylem. Miejscem, gdzie w przyszłości będzie chętnie bawić się z przyjaciółmi i wypoczywać. Na rynku produktów jest wiele, a sama do końca nie wiem na co powinnam się zdecydować. Zależy mi na utrzymaniu tego pokoju w radosnych barwach, ale z drugiej strony nie chciałabym ...
Czytaj więcej : Naklejki,fototapety,czyli jak ożywić pokój dziecka | Odsłony : 42613 | Odpowiedzi : 60 | Forum : Pokój Dziecka


Jakie są normy układania podłóg gotowych?

Witam,

mam problem z wykonowcą podłogi ( witex ). odstępy między ścianą a parkietem są nierówne ( nie da się zamontować 14 mm listw ! ) , na parkiecie są miejsca gdzie chyba nie ma kleju( słychać głuch dźwięk ) - mimo tego wykonawca twierdzi, że wszsyto jest zgodne z normami - jakie to normy, gdzie to można znaleźć?
Czytaj więcej : Jakie są normy układania podłóg gotowych? | Odsłony : 1951 | Odpowiedzi : 1 | Forum : Podłogi


czy projekty wnętrz z gazet są praktyczne?

Witam!

Nurtuję mnie następujący temat.
Czy projekty wnetrz z gazet typu elle decoration są praktycze? Czasem wydaję mi się, że część projektów jest tylko koncepcyjnych ( pomimo tego, że są wykonane ). Ciekawa jestem jak np. wnętrze z białymi schodami będzie wyglądać po kilku latach mieszkania?
Czy nie jest tak, że takie projekty ładnie wyglądają na papierze a w rzeczywistości szybko trasą świerzość i urok?
Czytaj więcej : czy projekty wnętrz z gazet są praktyczne? | Odsłony : 5194 | Odpowiedzi : 7 | Forum : Wykonanie projektu - tematy ogólne


REKLAMACJA "Baltic Wood"

Proszę o pomoc.
Może ktoś miał kłopoty z reklamacją deski podłogowej firmy "Baltic Wood".
Moja miała mieć 15 lat gwarancji a już podczas ustawiania mebli zostały wgniecenia i zarysowania.
Proszę o pomoc.
Reklamacje od pół roku nie dają skutku.
Czytaj więcej : REKLAMACJA "Baltic Wood" | Odsłony : 6367 | Odpowiedzi : 6 | Forum : Podłogi


Meble WAJNERT organizują konkurs!

Hej, Meble Wajnert organizuje jakiś konkurs na zaprojektowanie mebli salonowych. Zajrzyjcie sobie na stronkę: http://www.wajnert.pl/#/promocje . Zgłoszenia do 15 maja.
Pozdrawiam! ;)
Czytaj więcej : Meble WAJNERT organizują konkurs! | Odsłony : 3756 | Odpowiedzi : 2 | Forum : Design, wzornictwo, pomysły


Wanna, brodzik a może jakaś hybryda?

Pomocy! Mąż każe mi wybrać coś z wyżej wymienionych a ja nie mam pojęcia co robić, oczywiście chciałabym wanne ale On jest bardzo oszczędny i nie wiem czy niebyłyby zbyt duże opłaty za wode i wogóle montażu itd..A do tego mamy 3 letniego synka... Jak myślicie jakie rozwiązanie jest najlepsze? Najlepsze czyli wygodne ale tanie, tanie ale nowoczesne ... Pozdrawiam.
Czytaj więcej : Wanna, brodzik a może jakaś hybryda? | Odsłony : 3446 | Odpowiedzi : 4 | Forum : Design, wzornictwo, pomysły


Łuki - czy są jeszcze modne??

Witam, mam następujący problem remontuje swoje mieszkanie (w starej kamienicy), w którym jest dużo łuków - zamiast drzwi są wielkie wejścia z łukami... Pytanie moje jest więc następujące: czy łuki pozostawić czy przy okazji zlikwidowac i zrobić zwykłe proste prejścia/drzwi? Pytanie o tyle ważne że mieszkanie będę chciała sprzedać tak za dwa lata i nie wiem czy w/w łuki nie będą zaniżały wartości jako faux pas. Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.
Czytaj więcej : Łuki - czy są jeszcze modne?? | Odsłony : 5600 | Odpowiedzi : 7 | Forum : Design, wzornictwo, pomysły


Architekt kontra architekt wnetrz

odnosze wrazenie ze w Polsce architekci staraja sie przejac rynek do pracy w ktorym maja tylko niekompletne przygotowanie. Dlaczego prace projektanta i architekta wnetrz przejmuja i to z kiepskim efektem firmy czysto architektoniczne? Gdzie sie podziali architekci wnetrz sensu stricte? czy takowi w Polsce nie istnieja?
Czytaj więcej : Architekt kontra architekt wnetrz | Odsłony : 3187 | Odpowiedzi : 4 | Forum : Projektanci i architekci wnętrz


 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Liczba postów: 10824 • Liczba tematów: 4004 • Liczba użytkowników: 16316



© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu