nauczyciel

Luźne rozmowy na luźne tematy...

Moderator: Paulina

nauczyciel

Postautor: magda86 » 24 lip 2015 21:13

Z wykształcenia jestem nauczycielem biologii. Od przyszłego roku szkolego zmieniam pracę na inną Ostatnio byłam na rozmowie z nową panią Dyrektor, żeby ustalić już konkretne warunki zatrudnienia w szkole. Do tej pory plany zajęć i wszystkie konspekty napisałam sama i była dowolność jak prowadziłam lekcję. Teraz mamy prowadzić zajęcia z podręcznikami WSiP i wg scenariuszy lekcji z ich strony http://ucze.pl/ Za miesiąc ma dostać login i hasło do tego portalu. Moja pytanie jest takie czy ktoś korzystał z tej strony przygotowując się do zajęć? i czy dyrektorka może narzucić mi jak mam planować zajęcia i na podstawie jakiego scenariusza je prowadzić?
magda86
 
Posty: 8
Rejestracja: 18 sty 2015 20:11

Re: nauczyciel

Postautor: Awona » 06 wrz 2015 15:26

Takie pytanie na forum o wnętrzach? Zdecydowanie większe szanse na odpowiedź byłyby na forum nauczycieli :)
Awatar użytkownika
Awona
 
Posty: 3
Rejestracja: 26 cze 2015 08:18

Re: nauczyciel

Postautor: kamyczek » 30 wrz 2015 08:10

Cóż myślę, że dyrektor może narzucić ci sposób edukowania uczniów. Smutne, ale prawdziwe.
kamyczek
 
Posty: 100
Rejestracja: 22 wrz 2015 07:32


Wróć do Hydepark

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu