Projektowanie wnętrz Warszawa i okolice

Jak znaleźć dobrą firmę projektową? Opinie o pracowniach architektonicznych.

Moderator: Paulina

Projektowanie wnętrz Warszawa i okolice

Postautor: gutdesign » 24 lis 2011 21:29

Zaprojektuję profesjonalnie i z pasją wnętrze Twoich marzeń!
Konkurencyjne ceny, miła atmosfera współpracy, dopracowane ładne projekty, zadowoleni klienci - to mnie wyróżnia :)
Zapraszam serdecznie.

http://www.gutdesign.com.pl/
edyta@gutdesign.com.pl
gutdesign
 
Posty: 28
Rejestracja: 27 sie 2009 21:39

Re: Projektowanie wnętrz Warszawa i okolice

Postautor: kapicak » 27 lis 2011 13:40

Największy grzech firm projektowych? Skończyłam właśnie mieszkanie swoje wykańczać po zaprojektowaniu z firmą Decoroom. Dlaczego oni, bo pozostałe firmy mając swoje pakiety starały mi narzucić schematy, zero elastyczności.
kapicak
 
Posty: 4
Rejestracja: 27 lis 2011 13:37

Re: Projektowanie wnętrz Warszawa i okolice

Postautor: kapicak » 06 gru 2011 16:03

Co na prezent? Dziś mikołajki. Więc taki mały prezent od decoroomowego Mikołaja :) Wszystkie pakiety wykończeniowe Decoroom do końca grudnia przecenione! Silver z 640 na 590 zł , Gold z 940 na 890 zł, Platinium z 1390 na 1290 zł (ceny brutto za 1m2). Polecam i zapraszam na ich stronę , gdzie fotki z mojego M można obejrzeć, czekam na opinie :)
kapicak
 
Posty: 4
Rejestracja: 27 lis 2011 13:37

Re: Projektowanie wnętrz Warszawa i okolice

Postautor: gutdesign » 01 lut 2012 12:46

Panie/pani Kapicak czy też jakiś tam Decoroom raczej, a co Pana wypowiedzi mają wspólnego ze mną? Nie łaska założyć własny wątek a nie kraść czyjegoś? Za dużo wysiłku i myślenia?
gutdesign
 
Posty: 28
Rejestracja: 27 sie 2009 21:39


Wróć do Projektanci i architekci wnętrz

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości



© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu