wymiana listew przypodlogowych

Panele, podłogi gotowe drewniane, terakota i inne rodzaje podłóg

Moderator: Paulina

wymiana listew przypodlogowych

Postautor: Irydion » 21 lis 2009 02:11

Hej. Czy istnieje jakiś sposób wymiany listew bez wiercenia w ścianach? Jakaś taśma dwustronna, albo klej?? Zaoszczędźcie mi pracy, proszę ;) !
Awatar użytkownika
Irydion
 
Posty: 6
Rejestracja: 18 lis 2009 14:00

Re: wymiana listew przypodlogowych

Postautor: BelzeBóg » 23 lis 2009 15:37

Da sie skleić, da! ja używałem kleju kauczukowego. Początkowo traktowałem to trochę jak eksperyment ale szybko okazało sie że daje to świetne efekty. Wystarczy posmarowac i przycisnac do sciany, zanim klej złapie mamy jeszcze chwilę na korektę. Trzyma cholernie mocno, bo musiałem raz oderwać listwę i miałem z tym ogromny problem. Klej kupiłem w Castoramie i naprawdę gorąco polecam
Awatar użytkownika
BelzeBóg
 
Posty: 8
Rejestracja: 23 lis 2009 15:23

Re: wymiana listew przypodlogowych

Postautor: Damian » 07 gru 2009 15:16

Do podłóg drewnianych listwy przypija się gwoździkami. Na ceramice stosuje się klej montażowy lub klej na gorąco z pistoletu.
Awatar użytkownika
Damian
 
Posty: 8
Rejestracja: 05 lis 2009 09:21

Re: wymiana listew przypodlogowych

Postautor: martak » 29 sie 2013 16:35

W KiK produkują listwy przypodłogowe wraz z montażem. Listwy mocowane są klejem. Istnieje więc możliwość zamontowania listew przypodłogowych za pomocą kleju. Zapraszam też do obejrzenia wszystkich modeli listew na stronie internetowej drzwi-kik.pl
martak
 
Posty: 4
Rejestracja: 08 lip 2013 15:21

Re: wymiana listew przypodlogowych

Postautor: WawaRoksana » 18 mar 2014 09:18

żebym ja sie tak znała na listwach podłogowych jak sie nie znam..iihih
Mój dom, moja sprawa, ale lubię fajne pomysły:)
Awatar użytkownika
WawaRoksana
 
Posty: 139
Rejestracja: 26 lip 2012 22:00


Wróć do Podłogi

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu