Jak dobrać kolor wypoczynku

Moderator: Paulina

Jak dobrać kolor wypoczynku

Postautor: Viola59 » 08 lis 2009 19:51

Odnawiam pokój, ściany ściany man w kolorze kanarkowym, meble w kolorze jesionu, ona złoty dąb i teraz nie mogę się zdecydować na kolor wypoczynku. Macie jakieś propozycje, ewentualnie fotografie????
Viola59
 
Posty: 5
Rejestracja: 08 lis 2009 19:48

Re: Jak dobrać kolor wypoczynku

Postautor: walerianna » 19 lis 2009 22:20

hm wypoczynek wypoczynkiem, ale należałoby jeszcze zapytać o kolor mebli, a tak wogóle to kwestia tego czy preferujesz zestawienia analogiczne, monochromatyczne, czy dopełniające, bo jeśli chodzi o kolory pasujące do takiego wnętrza to może być zarówno coś z rodziny zółtych, czyli pomarańcz, jak i kolor przeciwstawny czyli np niebieski/błękitny, pozdrawiam, acha jak będziesz miała mebelki to ławiej będzie coś doradzić,ciao
walerianna
 
Posty: 5
Rejestracja: 19 lis 2009 21:45

Re: Jak dobrać kolor wypoczynku

Postautor: Carlos » 19 gru 2009 20:32

myślę, że tematy wymaga dogłębnego rozważenia, czy ten kanarkowy wpada bardziej w żółć czy w pomarańcz? :D
Carlos
 
Posty: 3
Rejestracja: 19 gru 2009 20:19

Re: Jak dobrać kolor wypoczynku

Postautor: Doris » 13 sty 2010 17:56

komplet powinien mieć kolor burgunda z lekką nutą jaśminu :P
Awatar użytkownika
Doris
 
Posty: 5
Rejestracja: 28 gru 2009 12:09

Re: Jak dobrać kolor wypoczynku

Postautor: słoneczko » 23 lut 2010 15:14

Wiesz jeśli chodzi o wybór wypoczynku to z tego, co ty tutaj napisałeś wydaje i się, że najlepiej będzie jak dobierzesz wypoczynek w ciemnym kolorze... ten burgund też wydaje mi się być dobrym rozwiązaniem. Bo jeśli całe pomieszczenie masz w kolorze jasnym, ściany intensywnym to przyda się jakiś ciemny i kontrastujący akcent;)
słoneczko
 
Posty: 74
Rejestracja: 23 lut 2010 13:59

Re: Jak dobrać kolor wypoczynku

Postautor: bettyboop » 28 kwie 2010 16:57

jeżeli masz tak jasno urządzony pokój to faktycznie przydałby się jakiś ciemny akcent, burgund, albo może bordowy? na pewno będzie się dobrze komponował z resztą pokoju, a jeżeli chcesz pozostać przy jasnych dodatkach, to kolor beżowy w sumie też może dobrze wyglądać
bettyboop
 
Posty: 59
Rejestracja: 28 kwie 2010 15:26

Re: Jak dobrać kolor wypoczynku

Postautor: karolek » 29 kwie 2010 14:00

Jesli wypoczynek to tylko pistacjowy:) Pytanie tylko czy jesteś za podejściem konwencjonalnym czy nie? Sądząc po tych kanarkowych fantazjach lubisz odważne kolory, może się mylę? Jesli tak to ta pistacja jest strzałem w dziesiątkę
karolek
 
Posty: 33
Rejestracja: 29 kwie 2010 08:21

Re: Jak dobrać kolor wypoczynku

Postautor: MebloHurt24 » 14 maja 2010 14:30

Wydaje mi się,że najbardziej pasowałby bordowy wypoczynek. Z kanarkowymi meblami bardzo fajnie będzie sie komponował. Pooglądaj sobie jeszcze wypoczynku w pistacjowym kolorze,takie połączenie też wydaje mi sie odpowiednie.
MebloHurt24
 
Posty: 94
Rejestracja: 12 maja 2010 13:30


Wróć do Pokój Dzienny

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu