Prezent na chrzciny

Luźne rozmowy na luźne tematy...

Moderator: Paulina

Prezent na chrzciny

Postautor: totui » 23 maja 2018 13:03

Witajcie! Pomożecie mi wybrać coś na prezent dla chrześniaka na chrzciny ? Chcę aby prezent był nawiązaniem do tego dnia i by potem patrząc na prezent mógł wspominać ten dzień. Zastanawiam się nad albumem w którym wsadzić można zdjęcia z tej uroczystości oraz inne , albo coś takiego http://www.swietymarek.com/pismo-swiete-dla-dzieci/dobry-bog-mowi-do-nas-pismo-swiete-dla-dzieci,4256,1.html
w środku napisałabym życzenia na pamiątkę , coś od serca do tego jakiś mały drobiazg . Co myślicie o takim pomyśle?
totui
 
Posty: 64
Rejestracja: 02 lut 2017 12:46

Re: Prezent na chrzciny

Postautor: Dafne » 06 cze 2018 15:25

Jak na chrzest to może taki fajny album https://www.al.to/p/413901-ozdoba-do-pokoju-baby-art-album-na-zdjecia-z-miejscem-na-odcisk.html? :) Ma neutralną kolorystykę dzięki czemu nada się zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Dodatkowo, aby nadać albumowi wyjątkowego charakteru możesz opatrzyć go odciskiem dziecięcej stopy lub rączki. Co więcej fotografie można opatrzyć, opisami, datami lub ozdobnymi grafikami. Myślę, że była by to cudowna pamiątka z której jako pierwsze mogły by się właśnie znaleźć zdjęcia z chrztu.
Kod: Zaznacz cały
Porażka nie czyni Cię przegranym. Czyni za to poddawanie się, godzenie się z nią i odmowa ponownego próbowania.

- Richard Exely
Awatar użytkownika
Dafne
 
Posty: 7
Rejestracja: 03 lis 2017 12:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Prezent na chrzciny

Postautor: Lenka888 » 15 cze 2018 13:46

Tak, popieram taki album to dobry pomysł, a do tego warto kupić coś praktycznego. Sama tak zrobiłam kilka tygodni temu, a w prezencie podarowałm piekną pościel do łóżeczka i zabawną poduszkę w kształcie chmurki, które kupiłam w jagodowymkocie. Koleżanka mi ich poleciła, ale faktycznie mają ekstra rzeczy dla dzieci.
Lenka888
 
Posty: 32
Rejestracja: 28 paź 2016 08:02

Re: Prezent na chrzciny

Postautor: klarysa » 18 cze 2018 11:36

Też coś szukam na chrzciny. Taka pościel to faktycznie dobry pomysł. Myślałam też o zestawie ręczników dla małej oraz jakimś interesującym na przyszłość w stylu albumu.
klarysa
 
Posty: 82
Rejestracja: 06 lip 2016 07:36
Lokalizacja: Skawina

Re: Prezent na chrzciny

Postautor: arek565 » 21 wrz 2018 11:17

duży wybór prezentów i innych akcesoriów jest na https://4toys.pl/ . Szybka obsługa i dostarczenie przesyłki :) polecam !
arek565
 
Posty: 8
Rejestracja: 24 lis 2017 07:18

Re: Prezent na chrzciny

Postautor: klarysa » 27 wrz 2018 07:57

Moim zdaniem to fajny sposób na biznes, przygotowywanie takich prezentów. Wystarczy tylko mieć umowy z firmami produkującymi zabawki, rękodziełami jak ludowa chata czy krawcowymi i do tego zamówić fajne pudełka ozdobne z Kopikom i myślę, że byłoby. Tak by miał ktoś pracę, a prezent byłby z głowy bo tylko zamówić coś wybrać i ma się gotową paczkę do drzwi. ja na przykład nie lubię chodzić po sklepach i większość rzeczy zamawiam przez internet.
klarysa
 
Posty: 82
Rejestracja: 06 lip 2016 07:36
Lokalizacja: Skawina


Wróć do Hydepark

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu