Suszenie prania

Moderator: Paulina

Suszenie prania

Postautor: Gorenje » 01 cze 2011 12:25

Znaleźliście w swoim domu miejsce dla elektrycznej suszarki na bieliznę, czy też rozwieszacie je na sznurkach lub zwyczajnych suszarkach na pranie?
Gorenje
 
Posty: 21
Rejestracja: 08 maja 2011 21:56

Re: Suszenie prania

Postautor: Studio-Armatury » 19 wrz 2011 09:52

Ja co prawda rozwieszam pranie na tradycyjnych sznurkach w suszarni i póki co nie mam zamiaru tego zmieniać. Ale jeżeli chodzi o suszarkę elektryczną,to najlepiej sprawdzi się w łazience,mój znajomy ma coś takiego i bardzo sobie chwali to rozwiązanie.
Studio-Armatury
 
Posty: 10
Rejestracja: 17 wrz 2011 11:20

Re: Suszenie prania

Postautor: Gorenje » 14 lis 2011 13:51

Owszem, z pewnością automatyczne suszarki pomagają nam zaoszczędzić na czasie i sprawiają że nie potrzebujemy gospodarować dodatkowego miejsca na rozwieszanie prania, nie musimy też nigdzie rozkładać dużych niepraktycznych suszarek które obwieszone praniem, nie stanowią ozdoby naszego mieszkania. Dodatkowo suszarka elektryczna dba o to, by tkaniny zachowały swój idealny wygląd a po wyciągnięciu ubrań z suszarki są one lepiej przygotowane do prasowania i proces ten przebiega szybciej.
Gorenje
 
Posty: 21
Rejestracja: 08 maja 2011 21:56

Re: Suszenie prania

Postautor: Gazella » 25 sty 2013 10:32

Suszarki elektryczne to świetny pomysł - moja kuzynka sobie bardzo chwali, a ma ją juz kilka lat. To świetne rozwiązanie dla osób mieszkających w blokach, bo nie trzeba głowić się gdzie wysuszyć dużą ilość wypranych rzeczy. Obecnie zastanawiam się nad kupnem takiego sprzętu. Może ktoś z was mógłby mi doradzić jak firma jest najlepsza i jaką suszarkę najlepiej kupić?
Gazella
 
Posty: 5
Rejestracja: 24 sty 2013 14:26

Re: Suszenie prania

Postautor: samsonka » 07 lut 2013 11:04

Ja mam mini suszarnię na półpiętrze, tuż pod strychem :-) Latem grzeje od dachu, więc pranie szybko schnie, zimą jest gorzej, bo strych nie jest użytkowy, więc jest tam dość zimno.
samsonka
 
Posty: 32
Rejestracja: 04 gru 2012 12:29

Re: Suszenie prania

Postautor: Gazella » 30 sie 2013 23:20

Dobrze, kiedy ktoś ma miejsce do urządzenia sobie suszarni jednak nie wszyscy maja taką możliwość. Dlatego tym bardziej uważam, że taka suszarka jest dobrym rozwiązaniem.
Gazella
 
Posty: 5
Rejestracja: 24 sty 2013 14:26

Re: Suszenie prania

Postautor: shabby » 21 lip 2014 17:04

Słuchajcie czy mówicie o suszarce elektrycznej czyli 'pralkosuszarce' czy o suszarce elektrycznej - stojącej suszarce z nagrzewanymi prętami? Pralko suszarkę, a raczej suszarkę bębnową powinny sobie cenić osoby, które zawsze prasują ubrania. Ja niestety tego nie robię więc suszarka bębnowa sprawia ze rzeczy są wymiętolona i nie nadają się do użytku :( Ale dopiero teraz zobaczyłam, że istnieją suszarki z podgrzewanymi prętami. Jakoś nie przekonuje mnie ten pomysł. Ktoś może posiada taką suszarkę i może się wypowiedzieć? :)
shabby
 
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2014 16:52

Re: Suszenie prania

Postautor: panimaria » 26 lis 2014 12:39

Mi się wydaje, że taka pralkosuszarka jest genialnym rozwiązaniem taka oszczędność czasu i miejsca! A nagrzewana elektrycznie, ta z prętami, o której pisała Shabby, to jak działa - tylko przyspiesza wysychanie, czy ubrania będą też mniej wymiętolone?
sferawnetrz.com.pl
panimaria
 
Posty: 37
Rejestracja: 13 cze 2014 13:30

Re: Suszenie prania

Postautor: kasqakowal » 17 kwie 2015 20:28

Ja właśnie chcę kupić pralko-suszarkę. Myślę, że będzie to potem oszczędność mojego czasu i nerwów. Niestety nie lubię czekać aż ubrania wyschną. Ostatnio, w przerwie w pracy, szperałyśmy z koleżankami i znalazłyśmy fajne opcje na: http://www.mixmedia.pl/pralki-suszarki. Myślę, że zdecyduję się na jedną z nich.
kasqakowal
 
Posty: 3
Rejestracja: 17 kwie 2015 20:26

Re: Suszenie prania

Postautor: traba » 14 sie 2015 09:23

Ja mam i jestem bardzo zadowolona! Wszystko szybko schnie, nie trzeba prasować, radzi sobie nawet z ciężkim praniem (mąż pracuje na budowie i ma dużo profesjonalnej odzieży, chociażby z https://www.glovex.com.pl/) i i tak wszystko ładnie schnie ;)
traba
 
Posty: 2
Rejestracja: 06 lip 2015 11:51

Re: Suszenie prania

Postautor: kamyczek » 29 wrz 2015 14:24

Ja suszę pranie na strychu. Nie przekonałam się jeszcze do drastycznego bębnowego suszenia, może jeszcze przyjdzie na to czas.
kamyczek
 
Posty: 100
Rejestracja: 22 wrz 2015 07:32

Re: Suszenie prania

Postautor: mazur » 05 lut 2016 08:41

Zdecydowaliśmy sie na pralko szuszarkę. Takie urządzenie zajmuje tyle samo miejsca co zwykła pralka a nie trzeba męczyć się z rozwieszaniem prania po domu.Mam model Candy GVW 5117LWHCS-S . Polecam urządzenie szczególnie dla dużych rodzin bo jest sporej pojemności 11 kg. Suszenie na 7 kg. Zalety:
wspomniana pojemność
dobra prędkość wirowania
energooszczędność
oszczędność czasu

Jak na razie jedyną wada jest głośność ale mi osobiście to nie przeszkadza.
Awatar użytkownika
mazur
 
Posty: 76
Rejestracja: 06 mar 2014 07:04

Re: Suszenie prania

Postautor: karolka55 » 05 lut 2016 12:42

A czy takie suszarki nie powodują kurczenia się ubrań? Bo słyszałam takie opinie
karolka55
 
Posty: 28
Rejestracja: 16 paź 2014 15:36

Re: Suszenie prania

Postautor: klaudiia » 26 lut 2016 13:26

nieee ;)
Awatar użytkownika
klaudiia
 
Posty: 18
Rejestracja: 08 sty 2014 09:22

Re: Suszenie prania

Postautor: justynka » 28 lut 2016 21:25

ja mam suszarkę heh sznurki w łazience;P
justynka
 
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2016 21:28

Re: Suszenie prania

Postautor: Maria55 » 09 mar 2016 15:34

Mam sznurki w łazience na których się za dużo nie mieści i rozkładany wieszak na polu ;)
Maria55
 
Posty: 8
Rejestracja: 11 sty 2016 16:14

Re: Suszenie prania

Postautor: DawidPotul » 21 kwie 2016 10:02

Najlepiej przed dom wystawić na słońce.
DawidPotul
 
Posty: 16
Rejestracja: 21 kwie 2016 09:42

Re: Suszenie prania

Postautor: bierk » 05 wrz 2016 06:43

Ja natomiast kupiłem sobie ostatnio suszarkę elektryczną. Miałem dobre doświadczenia z pralką Candy, widziałem,ze ich suszarki są w niewysokiej cenie tak wiec zdecydowałem się właśnie na ich sprzecik . Mieszkam w domu tak wiec miałem dostatecznie dużo miejsca chociaż widziałem,że wiele osob ustawia sobie w swoich domach suszarkę na pralce. Suszarka solidna, suszy dokładnie. Nie gniecie prania bo ma specjalny program własnie do tego . Pranie od razu po wyjęciu z suszarki jest gotowe do wyprasowania. Jeśli możecie sobie pozwolić na taką wygodę to polecam bo zużycie pradu wcale nie jest takie wysokie jak sam sie spodziewałem.
bierk
 
Posty: 55
Rejestracja: 29 sie 2014 07:28

Re: Suszenie prania

Postautor: Jagna87 » 27 sty 2017 13:00

Suszenie prania w zimie to mój wieczny problem. Kupiłam sobie pralko-suszarkę ale boję się w niej suszyć delikatne sweterki czy bluzki... jedynie co suszę to pościel i ręczniki. Żeby wysuszyć zwykłe ubrania to składam stół i rozkładam zwykła plastikową suszarkę i tak stoi i schnie, ale zagraca mi pokój strasznie. Kładę kolo kaloryfera. Przydałoby się ogrzewanie podłogowe to wtedy może szybciej by schło jakby z całej podłogi szło ciepło...
Jagna87
 
Posty: 7
Rejestracja: 27 sty 2017 12:47

Re: Suszenie prania

Postautor: XxxCcc » 08 lut 2017 09:39

To prawda - suszenie prania w zimie naprawdę często daje mi się w kość . Na pole nie da się tego prania dać bo panują niekorzystne warunki atmosferyczne i niskie temperatury . W domu też często brakuje grzejników aby to wszystko dokładnie wysuszyć . Słyszałam właśnie o pralko suszarce ale na ten moment nie mam wystarczająco pieniędzy aby sobie coś takiego kupić i jak na razie korzystamy z tradycyjnych rozwiązań
XxxCcc
 
Posty: 5
Rejestracja: 08 lut 2017 09:33

Następna

Wróć do Łazienka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu