Dzisiaj jest 08 maja 2024 17:42

Nowości Nowości dla Kuchnia

Mapa strony Kuchnia » Forum : Kuchnia

Małe dzieci w kuchni

Mam półroczne dziecko i zastanawiam się co będzie jak zacznie chodzić, jak można zabezpieczyć mieszkanie, w szczególności kuchnię przed wszędobylskim szkrabem?
Czytaj więcej : Małe dzieci w kuchni | Odsłony : 2872 | Odpowiedzi : 2


jakie drewno zastosować w kuchni?

Jakie drewno sprawdzi się w kuchni, myślę o podłodze i o blatach, chciałem, żeby były utrzymane w tym samym kolorze i żeby nic się z nim nie działo, czy to możliwe?
Czytaj więcej : jakie drewno zastosować w kuchni? | Odsłony : 3100 | Odpowiedzi : 3


Żyrandol w kuchni?

Mam dosyć duża kuchnię i zastanawiam się nad jakimś oryginalnym oświetleniem. Czy można powiesić w kuchni żyrandol? Czy ktoś spotkał się z takim rozwiązaniem>
Czytaj więcej : Żyrandol w kuchni? | Odsłony : 2781 | Odpowiedzi : 2


Stalowe lodówki

Witajcie, stwierdziłem że bardzo pasuje mi do kuchni stlowa lodówka, mam już stalowy okap ale boję się czy można ją będzie utrzymać w czystosci, przeciez przy każdym dotkniecu takiej powierzchni zostają slady paluchów, nie wiem jak sobie z tym poradzić. z drugiej srony biała nie za bardzo mi odpowiada. co robić
Czytaj więcej : Stalowe lodówki | Odsłony : 2113 | Odpowiedzi : 2


Blat kamienny

Czy ktoś ma blat marmurowy? Zastanawiam się czy nie wymienić mojego zużytego blatu laminowanego, blatem kamiennym, marmurowym właśnie. Czy taki blat dobrze się używa? Proszę o odpowiedzi z własnego doświadczenia. pozdrawiam
Czytaj więcej : Blat kamienny | Odsłony : 2001 | Odpowiedzi : 1


Blat + umywalka z Corianu( Kerrock)

Jak wygląda sprawa trwałości blatów i umywalek wykonanych z corianu? Czym różni się corian od kerrock?

Aranżacje kuchenne z wykorzystaniem tych materiałów są bardzo efektowne - ciekawa jestem czy jest to również praktyczne. W sumie jest to jakiś rodzaj plaskiku - nie chce mi się trochę wierzyć że ,,chemia" czyszcząca tego nie uszkodzi.
Czytaj więcej : Blat + umywalka z Corianu( Kerrock) | Odsłony : 6617 | Odpowiedzi : 6


Z wyspą czy bez wyspy?

Ostatnio zaczynamy doceniać kuchnie jako miejsce spotkań. Dbając o wygodę i możliwość krzątania się między stanowiskami do przygotowania posiłków, coraz częściej porzucamy tradycyjny sposób ustawienia zabudowy kuchennej decydując się na umieszczenie pośrodku pomieszczenia tzw. "wyspy". Jak sądzicie: jest to zasadne rozwiązanie czy lepiej by nam było bez tego tworu?
Czytaj więcej : Z wyspą czy bez wyspy? | Odsłony : 12187 | Odpowiedzi : 19


 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Liczba postów: 10825 • Liczba tematów: 4005 • Liczba użytkowników: 16316



© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu