Dzisiaj jest 09 maja 2024 07:23

Nowości Nowości dla Kuchnia - zabudowy, AGD

Mapa strony Kuchnia - zabudowy, AGD » Forum : Kuchnia - zabudowy, AGD

Robot do kuchni

Witam, jakiś czas temu zaczęłam uczyć się gotować i doszło do mnie jak przydatny może okazać się robot kuchenny, dotychczas korzystałam z tego wynalazku tylko sporadycznie w domu i chciałabym kupić coś takiego dla siebie, znacie jakieś dobre modele, tanie sklepy ?
Czytaj więcej : Robot do kuchni | Odsłony : 7983 | Odpowiedzi : 6


meble drewniane czy szklane do kuchni

tak jak w temacie, czy w kuchni lepiej sprawdzają się meble drewniane, szklane a może z jeszcze innego materiału?
Czytaj więcej : meble drewniane czy szklane do kuchni | Odsłony : 12622 | Odpowiedzi : 20


Ekspres do kawy

Witam! Zastanawiam się nad kupnem ekspresu do kawy. Czy jest jakiś, który polecacie lub szczególnie odradzacie? Na co zwracać uwagę kupując ekspres do kawy?
Czytaj więcej : Ekspres do kawy | Odsłony : 12427 | Odpowiedzi : 16


Ustawienie suszarka pralka?

Witam

Mam pralkę i szuszarkę oddzielnie, zastanawiałam się jak to ustawić tak żeby było dobrze i ładnie. To jest pralka candy jakiśtam model, ale otwór na bęben jest tak fajnie lekko pochylony to znaczy pod kątem do góry. Suszarka jakiś standard, nie ma otworu szklanego tylko drzwi. Pralka nie wydaje mi się żeby mogła być podwieszana ze względu na wagę. Suszarkę chyba się da podwiesić. Oba te sprzęty mają w przodu otwory podobnie jak na ...
Czytaj więcej : Ustawienie suszarka pralka? | Odsłony : 4501 | Odpowiedzi : 4


Podłączenie zmywarki

Mam pytanie... Czy zmywarkę do naczyń można podłączyc mimo nieprzystosowanej do takich celów instalacji wodno-kanalizacyjnej? Jesli tak, to w jaki sposób należy to zrobic.
Czytaj więcej : Podłączenie zmywarki | Odsłony : 5643 | Odpowiedzi : 5


Gwarancja na sprzęt AGD Miele

Witam,
Interesuje mnie to, czy jest gwarancja na sprzęt AGD miele, jeżeli został on zakupiony przez Internet.
Z góry dziękuję za odpowiedź :)
Czytaj więcej : Gwarancja na sprzęt AGD Miele | Odsłony : 3574 | Odpowiedzi : 1


Meble kuchenne z automatycznymi szufladami

Jestem zainteresowana nowinkami w świecie wyposażenia kuchni. Ostatnio usłyszałam o nowym projekcie mebli, które mimo braku uchwytów otwierają się bez problemu. Mechanizm podobno polega na tym, że po dotknięciu konkretnej szuflady ona automatycznie się otwiera. Ciekawi mnie w jaki sposób to dokładnie działa i co jeśli przypadkowo dotknę dany mebel, albo oprę się o jego zewnętrzną część.
Czytaj więcej : Meble kuchenne z automatycznymi szufladami | Odsłony : 7730 | Odpowiedzi : 9


Sprzęty kuchenne umożliwiające segregację odpadów

Zazwyczaj bez zastanowienia i mechanicznie pozbywamy się odpadów. W perspektywie szumu, jaki ostatnio powstał wokół tematyki związanej z ekologią oraz wielu akcji namawiających do troski o środowisko, wylansowano program segregacji śmieci. Prawie każde osiedle jest wyposażone w rządek różnokolorowych pojemników na odpady. Dzieci od najmłodszych lat są uczone, do którego kosza należy wrzucić plastikowe butelki, a gdzie papier. I w tym niemalże idyllicznym stanie rzeczy pojawia się pytanie, w jaki sposób mamy sobie we własnym ...
Czytaj więcej : Sprzęty kuchenne umożliwiające segregację odpadów | Odsłony : 7157 | Odpowiedzi : 8


 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Liczba postów: 10825 • Liczba tematów: 4005 • Liczba użytkowników: 16316

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu