Dzisiaj jest 09 maja 2024 16:29

Nowości Nowości dla Podłogi

Mapa strony Podłogi » Forum : Podłogi

Panele, podłogi gotowe drewniane, terakota i inne rodzaje podłóg

Ogrzewanie podłogowe - chciałbym parkiet ale…. ?

Zauważyłem że niektórzy inwestorzy wybudowali wymarzony dom, założyli ogrzewanie podłogowe, bo przecież nowoczesne i tak im doradzono, teraz przychodzi czas na wykończenie podłóg i zaczyna się zamieszanie ….. ktoś doradzi że tylko terakota jest dobra, ktoś inny powie że panele u niego się sprawdzają bo parkiet kazano mu sobie wybić z głowy. A tak naprawdę to można zakładać co kto lubi i nie słuchać opowieści że to czy tamto nie nadaje się . Jeśli „fachowiec ...
Czytaj więcej : Ogrzewanie podłogowe - chciałbym parkiet ale…. ? | Odsłony : 4536 | Odpowiedzi : 6


Co jest trwalsze panele czy drewno

W końcu już sama nie wiem, koleżanka ma parkiet, który po 4 latach wygląda na lekko zdezelowany, a producenci paneli dają czasami po 25 lat gwarancji. Tymczasem wszędzie raczej sie mówi, że przecież drewno jest trwalsze. I już sama nie wiem co robić, ale ja może głupia blondynka jestem :)
Czytaj więcej : Co jest trwalsze panele czy drewno | Odsłony : 27912 | Odpowiedzi : 53


Jak dbać o panele laminowane?

Zorienotowałam się, że panele mają często bardzo długą gwarancje, która wskazuje, że tak naprawdę nie są podatne na zniszczenie. Czy tak jest naprawdę? Jak nalezy dbać o panele, żeby służyły przez długie lata? Zawsze myślałam że drewno jest trwalsze, a teraz już sama nie wiem.
Czytaj więcej : Jak dbać o panele laminowane? | Odsłony : 1848 | Odpowiedzi : 1


ogrzewanie podłogowe

Dręczy mnie kwestia ogrzewania podłogowego. Wiem że fajnie jest mieć cieple płyteczki, ale czy ogrzewanie takie jest zdrowe? I czy są jakieś pomieszczenia w których takie ogrzewanie nie jest wskazane?
Czytaj więcej : ogrzewanie podłogowe | Odsłony : 14118 | Odpowiedzi : 25


Jakie posadzki na ogrzewanie podłogowe?

Witam!
Pytanie tak jak w temacie. Jakie posadzki można stosować na ogrzewanie podłogowe? Proszę o ustosunkowanie się również do mniej popularnych rodzajów podłóg jak np.kauczuk.
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam wszystkich użytkowników :)
Czytaj więcej : Jakie posadzki na ogrzewanie podłogowe? | Odsłony : 8649 | Odpowiedzi : 11


Tańsza alternatywa dla Ceresit CN 72

Witam!

Potrzebuję ok 200 worków wylewki samopoziomującej. Wykonawca poleca zaprawę firmy ceresit CN 72. Tylko, że kosztuje ok 80 pln za worek czyli suma to - 16000 - masakrycznie dużo! Czy ktoś zna jakieś tańsze i równie dobre rozwiązanie? Wykonawca się tłumaczy, że nie gwarantuję za inne, tańsze wylewki.

Ciekawa jestem czy tak jest faktycznie czy po prostu mój wykonawca z lenistwa nie szuka innych tańszych rozwiązań.
Czytaj więcej : Tańsza alternatywa dla Ceresit CN 72 | Odsłony : 1688 | Odpowiedzi : 1


Mafi

„ Tylko, gdy drewno stosowane jest w swej najbardziej naturalnej, niezmienionej formie, może rozwijać swoje pozytywne właściwości w służbie człowieka i jego środowiska domowego”

Zgodnie z tą zasadą przedsiębiorstwo Mafi produkuje drewniane deski podłogowe, które wyróżnia ekologiczne uszlachetnianie powierzchni.
Mafi nie stosuje żadnych preparatów utwardzanych promieniami UV, tworzących powłoki ani środków syntetycznych. Wyłącznie olejowe uszlachetnianie powierzchni składa się z czysto naturalnych surowców odnawialnych i jest biologicznie degradowalne.
Mafi świadomie dystansuje się od lakierów i powlekania ...
Czytaj więcej : Mafi | Odsłony : 1419 | Odpowiedzi : 0


Jakie są normy układania podłóg gotowych?

Witam,

mam problem z wykonowcą podłogi ( witex ). odstępy między ścianą a parkietem są nierówne ( nie da się zamontować 14 mm listw ! ) , na parkiecie są miejsca gdzie chyba nie ma kleju( słychać głuch dźwięk ) - mimo tego wykonawca twierdzi, że wszsyto jest zgodne z normami - jakie to normy, gdzie to można znaleźć?
Czytaj więcej : Jakie są normy układania podłóg gotowych? | Odsłony : 1960 | Odpowiedzi : 1


REKLAMACJA "Baltic Wood"

Proszę o pomoc.
Może ktoś miał kłopoty z reklamacją deski podłogowej firmy "Baltic Wood".
Moja miała mieć 15 lat gwarancji a już podczas ustawiania mebli zostały wgniecenia i zarysowania.
Proszę o pomoc.
Reklamacje od pół roku nie dają skutku.
Czytaj więcej : REKLAMACJA "Baltic Wood" | Odsłony : 6378 | Odpowiedzi : 6


Jakiego kleju użyć do montażu deski Baltic Wood?

Witam!

Jakiego kleju użyć do ułożenia podłogi gotowej? Sprzedawca parkietu poleca Bona R-850 ale jest piekielnie drogi. Czy są jakieś tańsze, markowe zamienniki?
Czytaj więcej : Jakiego kleju użyć do montażu deski Baltic Wood? | Odsłony : 4275 | Odpowiedzi : 3


 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Liczba postów: 10825 • Liczba tematów: 4005 • Liczba użytkowników: 16316



© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu