Dzisiaj jest 09 maja 2024 08:18

Nowości Nowości dla Łazienka

Mapa strony Łazienka » Forum : Łazienka

Jaki panel w łazience

Zastanawiam się, jaki panel prysznicowy zainstalować w lazience. jakie wykonczenie jest najtrwalsze, proszę o pomoc
Czytaj więcej : Jaki panel w łazience | Odsłony : 4386 | Odpowiedzi : 5


WYKONAWCY- jak ich zweryfikowac?

Wlasnie szukam wykonawcy do lazienki i nie wiem jak ocenic goscia czy sie na tym zna i nie zrobi mi zadnej fuszerki?
Czy ja jakies pytania ktore powinnam mu zadac przed zdecydowaniem sie na niego? NIestety wszyscy wykonawcy z polecenia od znajomych juz sa zajeci??
Czytaj więcej : WYKONAWCY- jak ich zweryfikowac? | Odsłony : 1687 | Odpowiedzi : 2


Długie terminy na baterie dornbracht

Otrzymałem info ze sklepu o terminach oczekiwania na baterie dornbracht - 10 tygoni - niezła masaktra. Czy gdzieś ( poza wawą ) można dostać armaturę dorbrachta szybciej? To chyba nie jest normalne..
Czytaj więcej : Długie terminy na baterie dornbracht | Odsłony : 1886 | Odpowiedzi : 1


Czy prysznic zawsze musi być w rogu?

Czeka mnie niedługo remont łazienki i nie mogę się na nic zdecydować. Zależy mi na tym, żeby mieć prysznic, ale sufit jest pełen spadów, więc pomysł tradycyjnego ustawienia kabiny przy ścianie zdecydowanie odpada. Czy mogę złamać zasadę i umieścić prysznic bliżej centrum pomieszczenia? A jeśli tak to w jaki sposób to zrobić, jak miałaby wyglądać taka konstrukcja?
Czytaj więcej : Czy prysznic zawsze musi być w rogu? | Odsłony : 3847 | Odpowiedzi : 7


 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Liczba postów: 10825 • Liczba tematów: 4005 • Liczba użytkowników: 16316

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu