Dzisiaj jest 14 maja 2024 08:29

Nowości Nowości dla Forum.ProjektowanieWnetrz.eu

Mapa strony Forum.ProjektowanieWnetrz.eu » Forum : Forum.ProjektowanieWnetrz.eu

Projektowanie i Aranżacja wnętrz | forum.projektowaniewnetrz.eu

Jak wybrać odpowiednia wykładzinę

Urządzam sobie mieszkanie na kilka lat (studiuję medycynę w Poznaniu:) i wynajęłam tam mieszkanie od znajomych, więc myślę o okresie 5 lat) Podłogi są w fatalnym stanie, a umówiłam sie, że jeśli coś z nimi zrobie to zostanie mi to odliczone od odstępnego. Chciałabym kupić jakieś wykładziny, ale nie wiem do końca czym się kierować. Co byście mi polecili?
Czytaj więcej : Jak wybrać odpowiednia wykładzinę | Odsłony : 1574 | Odpowiedzi : 1 | Forum : Podłogi


pufy w innych kolorach

Przymierzam się do kupienia pufów tapicerowanych i zastanawiam się czy nie byłoby fajnie i oryginalnie kupić pufy różnokolorowe. Czy są takie pufy w ofertach jakichś sklepów i czy wogóle to jest dobry pomysł?
Czytaj więcej : pufy w innych kolorach | Odsłony : 1619 | Odpowiedzi : 3 | Forum : Design, wzornictwo, pomysły


Jak dobrać kolor wypoczynku

Odnawiam pokój, ściany ściany man w kolorze kanarkowym, meble w kolorze jesionu, ona złoty dąb i teraz nie mogę się zdecydować na kolor wypoczynku. Macie jakieś propozycje, ewentualnie fotografie????
Czytaj więcej : Jak dobrać kolor wypoczynku | Odsłony : 4507 | Odpowiedzi : 7 | Forum : Pokój Dzienny


Sypialnia połączona z łazienką czy pokój kąpielowy

Nie mogę się zdecydować, czy wydzielić pomieszczenia na pokoj kąpielowy, czy też połączyć łazienkę z sypialnią. Jak sprawdzają wam sie te obywdwa rozwiązania?
Czytaj więcej : Sypialnia połączona z łazienką czy pokój kąpielowy | Odsłony : 3554 | Odpowiedzi : 5 | Forum : Łazienka


Jakie drewno do łazienki

Czytam i oglądam że drzewniane łazienki są przytulniejsze od płytkowych tylko, ale jakie drewno wybrać do łazienki, żeby się nie niszczyło i nie odkształcało, rozumiem, że potrzebne są jakie stam preparaty ale chodzi mi o drewno samo w sobie, jakie gatunki sprawdzają sie najbardziej?
Czytaj więcej : Jakie drewno do łazienki | Odsłony : 8160 | Odpowiedzi : 13 | Forum : Podłogi


Ogrzewanie podłogowe - chciałbym parkiet ale…. ?

Zauważyłem że niektórzy inwestorzy wybudowali wymarzony dom, założyli ogrzewanie podłogowe, bo przecież nowoczesne i tak im doradzono, teraz przychodzi czas na wykończenie podłóg i zaczyna się zamieszanie ….. ktoś doradzi że tylko terakota jest dobra, ktoś inny powie że panele u niego się sprawdzają bo parkiet kazano mu sobie wybić z głowy. A tak naprawdę to można zakładać co kto lubi i nie słuchać opowieści że to czy tamto nie nadaje się . Jeśli „fachowiec ...
Czytaj więcej : Ogrzewanie podłogowe - chciałbym parkiet ale…. ? | Odsłony : 4541 | Odpowiedzi : 6 | Forum : Podłogi


Egzotyczny parkiet za dobrą cenę

rozważam położenie egzotycznego parkietu i interesuje mnie dobrej jakości drewno - trawałe i podatne na zarysowania za dobrą cenę. Co się komu sprawdziło?
Czytaj więcej : Egzotyczny parkiet za dobrą cenę | Odsłony : 6592 | Odpowiedzi : 7 | Forum : Pokój Dzienny


podłoga jesion jaki kolor mebli

Hej położyłam (oczywiscie fachowc anie ja) w salonie parkiet jesion, jasny. I teraz zastanawiam się nad kolorem mebli, czy aby na pewno powinny kontrastować z podgłogą czy wręcz przeciwnie. Jak to powinno być?
Czytaj więcej : podłoga jesion jaki kolor mebli | Odsłony : 11935 | Odpowiedzi : 18 | Forum : Pokój Dzienny


Co jest trwalsze panele czy drewno

W końcu już sama nie wiem, koleżanka ma parkiet, który po 4 latach wygląda na lekko zdezelowany, a producenci paneli dają czasami po 25 lat gwarancji. Tymczasem wszędzie raczej sie mówi, że przecież drewno jest trwalsze. I już sama nie wiem co robić, ale ja może głupia blondynka jestem :)
Czytaj więcej : Co jest trwalsze panele czy drewno | Odsłony : 27960 | Odpowiedzi : 53 | Forum : Podłogi


Funkcjonalne oświetlenie w kuchni

Instaluję oświetlenie w kuchni i zastawiam się jak zrobić to w sposób najbardziej funkcjonalny, jakie są generalne zasady?
Czytaj więcej : Funkcjonalne oświetlenie w kuchni | Odsłony : 10091 | Odpowiedzi : 19 | Forum : Kuchnia


 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Liczba postów: 10825 • Liczba tematów: 4005 • Liczba użytkowników: 16316



© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu