Dzisiaj jest 12 maja 2024 20:32

Nowości Nowości dla Forum.ProjektowanieWnetrz.eu

Mapa strony Forum.ProjektowanieWnetrz.eu » Forum : Forum.ProjektowanieWnetrz.eu

Projektowanie i Aranżacja wnętrz | forum.projektowaniewnetrz.eu

Jakie oświetlenie zastowano w tej sypialni?

Witam serdecznie!

Jakie oświetlenie jest w tej sypialni http://projektowaniewnetrz.eu/index.php ... #ubiqimage

Halogeny czy diody led - gdzie ew. można to kupić i jak się montuje?
Czytaj więcej : Jakie oświetlenie zastowano w tej sypialni? | Odsłony : 3630 | Odpowiedzi : 3 | Forum : Sypialnia


Długie terminy na baterie dornbracht

Otrzymałem info ze sklepu o terminach oczekiwania na baterie dornbracht - 10 tygoni - niezła masaktra. Czy gdzieś ( poza wawą ) można dostać armaturę dorbrachta szybciej? To chyba nie jest normalne..
Czytaj więcej : Długie terminy na baterie dornbracht | Odsłony : 1893 | Odpowiedzi : 1 | Forum : Łazienka


Szukam projektanta wnętrz z Łodzi

Witam!

Szukam odpowiedzialnego architekta do aranżacji wnętrz w Łodzi. Kogo warto wybrać a kogo unikać?
Ktoś w forumowiczów ma już jakieś doświadczenia :)
Czytaj więcej : Szukam projektanta wnętrz z Łodzi | Odsłony : 24521 | Odpowiedzi : 35 | Forum : Projektanci i architekci wnętrz


Czy opłaca się stosować energoszczędne halogeny?

Pytanie jak w temacie - chodzi mi dokładnie o QR 111 firmy osram ( Halospot energysaver 111 ). Czy takie rozwiązanie przy ok 60 sztukach się opłaca? W sumie cena jest dużo wyższa. Czy ktoś w forumowiczów przeliczał zużycie prądu?
Czytaj więcej : Czy opłaca się stosować energoszczędne halogeny? | Odsłony : 5641 | Odpowiedzi : 2 | Forum : Oświetlenie


Czy klęczniki są praktyczne i zdrowe?

Witam!

Widziałem ( i testowałem ) ostatnio w IKEI klęczniki - ponoć super rozwiązanie jak ktoś dużo pracuje przy kompie. Niby wszytko działa, siedzi się prosto itd, ale coś mi nie pasuję. Czy naprawdę są ,,zdrowe" i bezpieczne ?
Może ktoś z forumowiczów już dłużej potestował taki wynalazek?
Czytaj więcej : Czy klęczniki są praktyczne i zdrowe? | Odsłony : 13598 | Odpowiedzi : 12 | Forum : Gabinet


Spanie w salonie

Witam!
Nie ma się, co czarować, bo nawet statystyki twierdzą, że 80% Polaków salon adaptuje na pokój wielofunkcyjny. Małe mieszkania w blokach często blokują możliwość stworzenia osobno sypialni. Chciałbym uzyskać poradę jakie łóżko najlepiej wybrać do pokoju dziennego, żeby byłowygodne, ale również w miarę reprezentacyjne.
Pozdrawiam wszystkich użytkowników!
Czytaj więcej : Spanie w salonie | Odsłony : 22285 | Odpowiedzi : 37 | Forum : Pokój Dzienny


Gwarancja na sprzęt AGD Miele

Witam,
Interesuje mnie to, czy jest gwarancja na sprzęt AGD miele, jeżeli został on zakupiony przez Internet.
Z góry dziękuję za odpowiedź :)
Czytaj więcej : Gwarancja na sprzęt AGD Miele | Odsłony : 3579 | Odpowiedzi : 1 | Forum : Kuchnia - zabudowy, AGD


Kasetony sufitowe

W jaki sposób powinno się zadbać o kasetony? Czy należy myć je na sucho czy na mokro oraz czy można zastosować do tego celu detergenty?
Czytaj więcej : Kasetony sufitowe | Odsłony : 9739 | Odpowiedzi : 7 | Forum : Sufity


Garderoba czy szafa wnękowa?

Witam,
Niedługo zaczniemy urządzać nasz nowy dom, a ja jeszcze nie zdecydowałam się, co wybrać. Czy powinnam zdecydować się na garderobę czy dużą szafę wnękową? A może garderobę przy sypialni i szafę wnękową w okolicach hallu tak, żeby przechowywać tam część ubrań reszty domowników? Liczę na sugestie i porady. Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie:)
Czytaj więcej : Garderoba czy szafa wnękowa? | Odsłony : 45054 | Odpowiedzi : 61 | Forum : Garderoba


Żarówki, halogeny czy świetlówki?

Witam,
Jaki typ oświetlenia najlepiej zastosować w mieszkaniu i jakie są różnice między żarówkami, halogenami i świetlówkami? Chciałabym jeszcze się dowiedzieć, gdzie zastosować poszczególne rodzaje świateł i czy to w ogóle ma znaczenie?
Czytaj więcej : Żarówki, halogeny czy świetlówki? | Odsłony : 3920 | Odpowiedzi : 2 | Forum : Oświetlenie


 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Liczba postów: 10825 • Liczba tematów: 4005 • Liczba użytkowników: 16316

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu