Meble kuchenne na wymiar

Moderator: Paulina

Meble kuchenne na wymiar

Postautor: Ms-Meble » 27 maja 2015 14:33

Czy wiecie już gdzie zamówicie kuchnię do Waszego nowego mieszkania?
Jeżeli jeszcze decyzja nie została podjęta, to może warto zainteresować się kuchniami Ms-Meble.

Montując kuchnie w każdej lokalizacji korzystamy z ponad 30-letniego doświadczenia naszych stolarskich mistrzów oraz pomysłów naszych kreatywnych projektantów. Jak już tak ładnie o sobie piszemy, to dodatkowo pochwalimy się tym, że nasi projektanci bardzo blisko współpracują z klientami, a dzięki temu możemy stworzyć unikatowe realizacje. Upss… Właśnie zdradziliśmy nasz przepis na kuchnie pełne dobrych smaków.
To prawda. W każdą realizację wkładamy swoje serce, ponieważ wiemy, że nasi klienci spędzają w swoich kuchniach bardzo dużo czasu i chcemy, by czuli się w nich znakomicie.
Proponujemy uczciwe ceny.
Zapraszamy do kontaktu z naszym projektantem oraz umawiania niezobowiązujących spotkań przy aromatycznej kawie
Obrazek
Ms-Meble

Re: Meble kuchenne na wymiar

Postautor: klaudiia » 08 kwie 2016 11:33

Ja także zdecydowałam się na meble na wymiar i nie żałuję tej decyzji, bo mogę teraz cieszyć się piękną i funkcjonalną kuchnią ;) Na początku myślałam, że będę w stanie wybrać jakieś meble gotowe, ale po przejrzeniu kilku katalogów i odwiedzeniu sporej ilości sklepów z gotowymi kompletami mebli postawiliśmy na meble na wymiar. Mamy dosyć dużą kuchnię, największym problemem były jej skosy, bo kuchnia umiejscowiona jest na poddaszu. Chcieliśmy z mężem przez wybór mebli i ogólnie całej kolorystyki optycznie pomniejszyć to pomieszczenie, ale jednocześnie żeby go nie przytłoczyć i na szczęście się to udało ;) Projekt oraz realizacja naszej kuchni to zasługa jednego salonu z sieci Max Kuchnie. Z efektu końcowego jestem jak najbardziej zadowolona.
Awatar użytkownika
klaudiia

Postautor: Adrian86 » 12 kwie 2016 08:47

Kuchnie na wymiar to genialne rozwiązanie - praktyczne, spersonalizowane i estetyczne. Jednak osobiście preferuje meble drewniane, najlepiej wykonane z dębu. :) Sam posiadam kuchnie w stylu prowansalskim wykonaną przez http://www.dubinski.com.pl/ i naprawdę jestem zachwycony. Prawdziwe drewno ma w sobie coś wyjątkowego. ;) Pozdrawiam
Adrian86

Postautor: LexMed » 27 wrz 2016 16:34

Jak z ceną tej pierwszej kuchni u góry białej.Czysta ciekawość.
LexMed

Postautor: modnestol » 26 paź 2017 16:19

Są dwie opcje albo gotowce z sklepu typu Ik.a lub Blec r w albo meble szyte na miare.
\
Ostatnio zmieniony 04 gru 2017 15:53 przez modnestol, łącznie zmieniany 1 raz
Jestem Stolarzem wykonuje kuchnie na wymiar i szafy przesuwne, schody drewniane
modnestol

Postautor: Boo » 30 paź 2017 13:28

Warto przestrzec, że meble kupione na wymiar po kosztach, oprócz tego, że będą świetnie dopasowane do kuchni, niewiele będą się różnić od tych z Ikei czy innych sklepów. A ludzie są przekonani, że jak na wymiar to będzie cacko na lata.
Jeśli ktoś chce zainwestować w dobra kuchnię, która nie będzie się niszczyć przy byle uderzeniu, warto dokładnie przemyśleć rodzaj materiałów oraz sposób ich wykończenia.
Boo

Wróć do Kuchnia