Jeśli nie gres polerowany to co?

Panele, podłogi gotowe drewniane, terakota i inne rodzaje podłóg

Moderator: Paulina

Jeśli nie gres polerowany to co?

Postautor: tabasco » 04 gru 2009 11:59

Wykańczam parter i spośród różnych możliwości z pewnością już wyelimowaliśmy drewno (parkiet). Podłogówka i inne sprawy. I teraz zastanawiam się nad płytkami. Sęk w tym że gres polerowany wydaje mi się zbyt oklepany. Czy jest coś innego co również by się świeciło. JEśli juz miałby być ten gres to raczej szary. Macie jakieś propozycje. Będę zobowiązany - pozdrawiam
Awatar użytkownika
tabasco
 
Posty: 6
Rejestracja: 21 paź 2009 09:16

Re: Jeśli nie gres polerowany to co?

Postautor: Franklin » 06 gru 2009 23:26

Ja mam jasnoszare płytki gresowe na dole w domu. W wiatrołapie mam marmur. Też lśni ale wyglada juz inaczej niż gres, tak więc zorientuj się co i jak z tym marmurem, to moze byc ciekawa alternatywa.
Awatar użytkownika
Franklin
 
Posty: 3
Rejestracja: 06 gru 2009 23:17

Re: Jeśli nie gres polerowany to co?

Postautor: Martin » 10 gru 2009 02:16

Ciekawy wątek. Nam się bardzo podobają takie beżowe polerowane lub szkliwione płytki, zwłaszcza w takim większym rozmiarze, np. 60x60. Mysle powaznie nad Mistralem beżowym. Z tego co sie zorientowałem, to główną wadą tych polerowanych i szkliwionych gresów to to, że się je trudniej czyści i są śliskie. Moja żona nie chce takich płytek ale z zupełnie innego powodu, a mianowicie, że się będa rysowały i te rysy będa bardzo widoczne. O śliskości i trudnym czyszczeniu nic nie mówi, więc może gdyby się nie rysowały, a nic o tym ni mówicie, to może uda mi się ją przekonać.
Podzielcie się swoimi doświadczeniami z takim "błyszczącym" gresem w temacie rys
Awatar użytkownika
Martin
 
Posty: 5
Rejestracja: 10 gru 2009 01:37

Re: Jeśli nie gres polerowany to co?

Postautor: Dybuk » 22 gru 2009 15:46

Przecież jest mnóstwo tzw gresów semi-poler - takie pół polerowane, czy też jak kto woli -nierówno polerowane, miejscami matowe, miejscami błyszczące.
Są o wiele mniej śliskie, i naprawdę bardzo ładnie wyglądają!
Awatar użytkownika
Dybuk
 
Posty: 7
Rejestracja: 21 gru 2009 10:24

Re: Jeśli nie gres polerowany to co?

Postautor: Robert Smok » 30 gru 2009 09:52

W wiatrołapie mam marmur. Też lśni ale wyglada juz inaczej niż gres
Robert Smok
 
Posty: 9
Rejestracja: 30 gru 2009 09:31


Wróć do Podłogi

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość



© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu