Czyszczenie kamiennej ściany

Moderator: Paulina

Czyszczenie kamiennej ściany

Postautor: Merbau » 25 lis 2009 15:59

"Fachowcy" podczas remontu zatarli mi kamienną ścianę zaprawą tynkarską, i piękna ściana stała się nieco obrzydliwa. W sklepie doradzili aby użyć ATLAS SHOP , i po zastosowaniu się do ich rady kamienie stały się szare. Czy można przywrócić im dawny blask czy też zacząć od razu skuwać? Szkoda mi, bo to naprawdę piękna ściana była przed upapraniem.
Merbau
 
Posty: 8
Rejestracja: 25 lis 2009 15:52

Re: Czyszczenie kamiennej ściany

Postautor: JestemMurzyn » 26 lis 2009 10:50

Witaj, to rzeczywiście może byc duży problem. Nie zagwarantuję, że to pomoze ale ostatnio czysciłam fugi proszkiem do pieczenia rozrobionym z małą iloscia wody-bardzo dobrze czysci. Sprobuj gdzies na jakimś fragmencie, może to pomoż? Kilka lat temu również czyścilismy szopem,tylko ze trzeba dobrze wypłukac,a potem zaimpregnowac płynem o nazwie delfin-nadaje polysk ma własciwosci jakby lakieru-napewno pomoze.jast z tej samej firmy co szop czyli z atlasu,powinni ci byli od razu powiedziec ze po szopie trzeba go zastosowac. Myślę,że to z powodu mydła zostaje nal ot,myj samą wodą
Awatar użytkownika
JestemMurzyn
 
Posty: 4
Rejestracja: 26 lis 2009 10:43

Re: Czyszczenie kamiennej ściany

Postautor: winkiel » 15 gru 2009 09:18

Witam.
Musisz tylko nasączyć kamień preparatem, który da Ci efekt mokrego kamieni. Dobre preparaty wydobywają kolor i nie daje wrażenia powłoki lakierowej, jak np. delfin.U mnie sprawdza się AGER firmy TENAX tworzy tej powłoki a doskonale zabezpiecza kamień
Pozdrawiam
winkiel
 
Posty: 5
Rejestracja: 06 lis 2009 11:54

Re: Czyszczenie kamiennej ściany

Postautor: twojaplytka » 18 sty 2010 14:15

Oferujemy najtaniej płytki ceramiczne sprawdz!
Firma Twojaplytka ( dawniej Progres) zajmuje się sprzedażą płytek ceramicznych niemal od 1998r.
Mamy w tej branży doświadczenie i stabilną pozycję na rynku. Z upływem czasu, chcąc w pełni zaspokoić potrzeby naszych Klientów, stopniowo rozszerzyliśmy naszą ofertę handlową o produkty innych producentów. Obecnie w naszej ofercie można znaleźć płytki ceramiczne niemal wszystkich polskich producentów, a także ceramikę o rzadko spotykanej stylistyce.
Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową na terenie całej Polski.
Szczegónie polecamy płytki Opoczno
twojaplytka
 
Posty: 10
Rejestracja: 14 sty 2010 11:27


Wróć do Ściany

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu