kredyt na dom - pytanie

Jak znaleźć dobrą firmę projektową? Opinie o pracowniach architektonicznych.

Moderator: Paulina

kredyt na dom - pytanie

Postautor: rennata » 28 sty 2011 23:55

Jestem zainteresowany kredytem na dom, łączna wartość nieruchomości 500 000, wkład 200 000. Co możecie mi polecić ? W agencji kredytowej polecili mi tą ofertę - kredyt dom w Deutsche Banku, co o tym sądzicie ? miał ktoś moze jakieś doświadczenia z tym bankiem lub ogólnie z kredytami na dom ?
rennata
 
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2011 23:47

Re: kredyt na dom - pytanie

Postautor: Tilti » 25 lut 2011 14:34

Moim zdaniem najkorzystniejsze rozwiązania kredytowe (w ramach hipoteki) oferowane są zawsze w PKO BP. Unikaj na pewno Alior Banku.
Tilti
 
Posty: 21
Rejestracja: 17 lut 2011 09:24

Re: kredyt na dom - pytanie

Postautor: EdytaMalcarz » 27 mar 2013 15:39

2 lata minęły, więc albo coś już wziąłeś, albo zaraz weźmiesz:)
Z tego co widze to ceny mieszkań ogólnie spadły w kraju i jeszcze na takiej fajnie niskiej dla kupujących pozycji stoją. Np ceny mieszkań w łodzi - wrzucam linka: http://www.morizon.pl/ceny/lodz/, statystycznie są "ok".

Oczywiście o ile sie ma zdolność kredytowa...
EdytaMalcarz
 
Posty: 81
Rejestracja: 23 lip 2012 10:04

Re: kredyt na dom - pytanie

Postautor: samsonka » 23 kwie 2013 19:03

Dla każdego klienta oferta w danym banku może się przedstawiać dość różnie, wiem, bo teść niedawno starał się o kredyt :) I tak najkorzystniej dostał go tam, gdzie od lat ma konto, bo znają go już jako klienta :)
samsonka
 
Posty: 32
Rejestracja: 04 gru 2012 12:29

Re: kredyt na dom - pytanie

Postautor: Manuela30 » 22 cze 2014 09:49

A teraz opłaca sie może wziąć kredyt we frankach?
Awatar użytkownika
Manuela30
 
Posty: 142
Rejestracja: 17 lis 2012 10:16

Re: kredyt na dom - pytanie

Postautor: totui » 27 cze 2018 12:08

Polecam Ci tą stronę http://www.kredyt-mieszkaniowy.info/porownanie-oprocentowania-kredytow-mieszkaniowych/ będziesz tam miała wszytskie kredyty ich oprocentowania i podobne oferty konkurencji, aktualne porównanie oprocentowania kredytów mieszkaniowych . W porównaniu tym zostały przedstawione przedziały oprocentowania jakie można uzyskać w danym banku. Dokładna wartość oprocentowania jest ustalana indywidualnie dla każdego kredytobiorcy w zależności od jego sytuacji finansowej, zdolności kredytowej, wysokości wkładu własnego, więc u Ciebie może być nizsze niż u kogoś innego
totui
 
Posty: 64
Rejestracja: 02 lut 2017 12:46

Re: kredyt na dom - pytanie

Postautor: anana » 06 sie 2018 11:38

Pytaj w banku Raiffeisen o kredyt mieszkaniowy. On się tylko tak nazywa bo tak naprawdę można z niego finansować budowę domku, zakup działki budowlanej i inne.
anana
 
Posty: 5
Rejestracja: 02 mar 2018 21:57


Wróć do Projektanci i architekci wnętrz

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości



© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu