Niskie meble do wysokiej sypialni

Moderator: Paulina

Niskie meble do wysokiej sypialni

Postautor: kyci-kyci » 22 wrz 2009 16:15

Mam pewien problem. Mianowicie, przeprowadzam się z mieszkania do domu i niektóre meble zabieram ze sobą - między innymi dość nowy komplet z sypialni, czyli szafę i regał. Pokoje w mieszkaniu mają wysokość 2,5m, natomiast w domu - blisko 3m. Moje wyposażenie tutaj prezentuje się całkiem nieźle, natomiast obawiam się, że tam sypialnia zmieni się w pokoik dla krasnoludka... Czy jest jakiś sposób, aby optycznie podwyższyć meble?
Pozdrawiam.
Ostateczny Krach Systemu Korporacji!
kyci-kyci
 
Posty: 5
Rejestracja: 22 wrz 2009 15:58

Re: Niskie meble do wysokiej sypialni

Postautor: Paweł » 23 wrz 2009 13:52

Mysle, ze nie powinno to stanowic problemu. Sadze nawet, ze takie meble moga stanowic atut Twojej sypialni. Wszystko rowniez zalezy od tego ile ich jest, w jakim sa stylu i jaki wystroj sypialni zaproponujesz. Kilka sztuk takich mebli moze na przyklad stanowic idealna baze do stworzenia minimalistycznego stylu we wnetrzu <i nie chodzi tu o wysokosc przedmiotow, a o rodzaj wystroju>, lub przy odpowiednim przygotowaniu i udekorowaniu gustownymi dodatkami, nada iscie romantycznego tonu Twojej sypialni. Odpowiednie i przemyslane zagospodarowanie przestrzeni zaowocowac moze calkiem ciekawym efektem :)
Zycze pomyslowosci w aranzacji nowego pokoju i pozdrawiam serdecznie;)
Paweł
 
Posty: 2
Rejestracja: 25 cze 2009 13:46

Re: Niskie meble do wysokiej sypialni

Postautor: gutdesign » 16 paź 2009 16:11

Oj, taka sypialnia daje świetne warunki do zaprojektowania ciekawego sufitu podwieszanego z oświetleniem, które stworzy nastrój. Mozna w ten sposób optycznie ja nieco obniżyć. Meble wtedy nie powinny stanowić problemu.
(gutdesign@op.pl Projektowanie wnętrz)
gutdesign
 
Posty: 28
Rejestracja: 27 sie 2009 21:39

Re: Niskie meble do wysokiej sypialni

Postautor: Formalistka » 18 sty 2010 12:58

A nie myślałaś o rozwiązaniu kolorystycznym? Fajnie wygląda pomieszczenie pomalowane na jeden kolor, z jedną ścianą innego koloru. Kolor może wiele zmienić, obniżyć pokój, albo optycznie podwyższyć meble. Albo ciemny pasek pod sufitem, lub jakiś wzór. Myślę, że to dobre rozwiązanie.
Formalistka
 
Posty: 20
Rejestracja: 08 sty 2010 14:06

Re: Niskie meble do wysokiej sypialni

Postautor: Kubik-Meble » 23 mar 2010 20:59

Oświetlenie z podwieszanym sufitem to dobre rozwiązanie,natomiast pomieszczenie w jednym kolorze raczej bym odradzał. Lepiej i bardziej przerzyscie beda wyglądaly dwa kolory,szczególnie w sypialni. Np biały ze słonecznikowym.
Łóżka
Szafki nocne
Komody
Materace
Zamówienia indywidualne

http://www.kubik-meble.pl
Awatar użytkownika
Kubik-Meble
 
Posty: 20
Rejestracja: 17 mar 2010 08:55


Wróć do Sypialnia

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości



© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu