gdzie szukać inspiracji w urządzaniu wnętrz??

Moderator: Paulina

Re: gdzie szukać inspiracji w urządzaniu wnętrz??

Postautor: skandydesign » 21 maja 2015 20:15

Najlepiej przeglądać ulotki z meblami. Zawsze cos moze wpasc do glowy.
skandydesign
 
Posty: 2
Rejestracja: 21 maja 2015 20:13

Re: gdzie szukać inspiracji w urządzaniu wnętrz??

Postautor: Marta.88 » 06 lip 2015 14:04

ja myślę, że takie inspiracje można znaleźć na blogach wnętrzarskich, jest tam sporo świetnych zdjęć, które na pewno posłużą jako inspiracja :)
Marta.88
 
Posty: 2
Rejestracja: 06 lip 2015 13:59

Re: gdzie szukać inspiracji w urządzaniu wnętrz??

Postautor: DecoMania_pl » 12 lis 2015 13:31

Rzeczywiście przy urządzaniu wnętrz bardzo często szuka się inspiracji. Wychodząc z tego założenia stworzyliśmy stronę, na której znajdziecie mnóstwo zdjęć. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy serdecznie http://www.decomania.pl/inspiracje/
Awatar użytkownika
DecoMania_pl
 
Posty: 6
Rejestracja: 02 lis 2015 09:29

Re: gdzie szukać inspiracji w urządzaniu wnętrz??

Postautor: Imperiusz » 25 lis 2015 14:05

wiele świetnych inspirujących aranżacji można znaleźć na pinhouse na przykład:

http://pinhouse.pl/board/wnetrza-inspiracje-na-aranzacjach/4282/
Imperiusz
 
Posty: 4
Rejestracja: 30 cze 2015 13:06

Re: gdzie szukać inspiracji w urządzaniu wnętrz??

Postautor: Kasja » 05 lut 2016 13:06

Mi zdarza się przeglądać blogi o aranżacji wnętrz. Zamieszczane tam zdjęcia i porady są niesamowicie motywujące :)
Kasja
 
Posty: 15
Rejestracja: 09 gru 2014 12:28

Re: gdzie szukać inspiracji w urządzaniu wnętrz??

Postautor: MaciejKrzy » 24 lut 2016 12:34

Ja patrzę też na reklamy i wnętrza, które są projektowane pod konkretną reklamę - czasami znajdują fajne dodatki :)
MaciejKrzy
 
Posty: 21
Rejestracja: 04 maja 2015 15:00

Re: gdzie szukać inspiracji w urządzaniu wnętrz??

Postautor: Berta » 07 mar 2016 11:04

W magazynach różnych są wstawki i można podejrzeć jak są urządzone różne pomieszczenia, ale również w necie :)
Berta
 
Posty: 8
Rejestracja: 07 mar 2016 10:33

Re: gdzie szukać inspiracji w urządzaniu wnętrz??

Postautor: gama » 07 kwie 2016 10:24

Najlepiej przeglądać portale wnętrzarskie, znajdziesz tam masę inspiracji.
gama
 
Posty: 51
Rejestracja: 26 lut 2015 22:10

Re: gdzie szukać inspiracji w urządzaniu wnętrz??

Postautor: kokoszka » 05 maja 2016 11:27

Ja bardzo chętnie podglądam też realizacje konkurencji. Ostatnio na przykład przeglądałam portfolio www.livingbox.pl i znalazłam tam wiele ciekawych pomysłów. Bardzo przypadają mi te projekty do gustu.
kokoszka
 
Posty: 9
Rejestracja: 17 gru 2014 12:03

Re: gdzie szukać inspiracji w urządzaniu wnętrz??

Postautor: fakitorix » 11 cze 2016 16:54

Zdecydowanie warto postawić na internet,gdzie znajdziesz niemal każdą dowolną aranżację,nawet zacznij d tutejszego forum,pomysłów na to jak urządzić mieszkanie jest naprawdę wiele,a my chętnie pomożemy podczas wyboru mebli i dodatków;)
fakitorix
 
Posty: 6
Rejestracja: 10 cze 2016 19:47

Re: gdzie szukać inspiracji w urządzaniu wnętrz??

Postautor: klarysa » 06 lip 2016 07:54

Na pewno najwięcej inspiracji jest w sieci, teraz choćby na instagramie można szukać po hasztagach to co nas interesuje, a później z jakims zamysłem w głowie można juz iść do jakiegoś projektanta
klarysa
 
Posty: 82
Rejestracja: 06 lip 2016 07:36
Lokalizacja: Skawina

Re: gdzie szukać inspiracji w urządzaniu wnętrz??

Postautor: wokir » 16 sie 2016 16:52

Myślę, że najlepszy miejscem z inspiracjami na temat urządzania wnętrz jest internet i takie serwisy jak ten http://www.dom.pl/ w nich można znaleźć na prawdę sporo fajnych porad. Ja sama często zaglądam na takie strony bo są tam ciekawe rozwiązania i diy. Z magazynów nie korzystam bo są bardzo drogie, a jest w nich mało artykułów za to jest sporo reklam. Czasami zaglądam na blogi no ale wiadomo tez nie zawsze znajde tam to czego szukam. A wy gdzie zaglądacie jestem tego bardzo ciekawa :)
wokir
 
Posty: 2
Rejestracja: 09 sie 2016 11:16

Re: gdzie szukać inspiracji w urządzaniu wnętrz??

Postautor: Iza » 16 sie 2016 19:13

ja lubię przeglądać różne gazety ze zdjęciami wnętrz :) tańszą opcją jest przeglądanie stron internetowych :)
Iza
 
Posty: 3
Rejestracja: 16 sie 2016 18:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: gdzie szukać inspiracji w urządzaniu wnętrz??

Postautor: christopher » 17 sie 2016 13:50

Wszystko to kwestia gustu. Ja osobiście lubię stare drewno i stare meble. Sam miałem okazję odnowić kilka starych komód a w wolnym czasie czytuję różne blogi o remontowaniu, konserwacji mebli. Wchodzę np. tu http://antykiisztuka.pl/ co prawda to jest blog o ogólnych informacjach ale mają świetne zdjęcia i ogólnie czuć ten klimat. Druga sprawa to zasobność portfela więc jeśli dysponujesz pewną kwotą to możesz wybrać styl nowoczesny lub postawić na klasykę tak jak ja.
christopher
 
Posty: 13
Rejestracja: 01 sie 2016 07:37

Re: gdzie szukać inspiracji w urządzaniu wnętrz??

Postautor: gama » 17 paź 2016 08:31

Inspiracji szukać najłatwiej w internecie, na polskich ale i zagranicznych portalach traktujących o aranżacji i wnętrzach. Sporo jest blogów na których pasjonaci udostępniają ciekawe rozwiązania.
gama
 
Posty: 51
Rejestracja: 26 lut 2015 22:10

Re: gdzie szukać inspiracji w urządzaniu wnętrz??

Postautor: AgataLatawczyk » 19 paź 2016 12:15

No ja akurat wolę takie formy informacji, które są... rzetelne, pogłębione, nie wiem nawet, ja to nazwać. Korzystam np. z bloga, którego serdecznie polecam, prowadzi go rodzina. Nie jest to więc żadna chamska reklama, ale ich blog rodzinny. Lubią zajmować się domem i fajnie o tym piszą, na luzie i z jajem. Były też np. inspiracje do łazienek i kuchni:
http://domifikacje.pl/ideabook/11-pomyslow-mala-lazienke/
http://domifikacje.pl/ideabook/kuchnie-w-bieli-trend-2016/
Pewnie bym skorzystała, gdybym nie wynajmowała mieszkania. Na pewno w przyszłości skorzystam :)

Wasze linki też zaraz prześledzę, bo może znajdę coś jeszcze fajniejszego. Tylko i tak wolę ciepłe blogi od surowych katalogów i jakichś ofert sklepów, bo tam już w ogóle wciskanie, żeby tylko sprzedać.
AgataLatawczyk
 
Posty: 16
Rejestracja: 11 paź 2016 09:07

Re: gdzie szukać inspiracji w urządzaniu wnętrz??

Postautor: jamnik » 19 sty 2018 16:20

Ja jeśli chodzi o kolory i ich łączenie lubię bardzo stronę Magnata, która zawiera mnóstwo przykładów udanego łączenia barw we wnętrzach o różnym stylu. Poza tym lubię kupować raz na jakiś czas prasę wnętrzarską i czytać co nieco o trendach, ale to nieregularnie i raczej wtedy, jak sama chcę coś zmienić.
jamnik
 
Posty: 29
Rejestracja: 30 mar 2016 20:45

Re: gdzie szukać inspiracji w urządzaniu wnętrz??

Postautor: sebastian321 » 04 kwie 2018 10:49

Tak, facebook to dobre miejsce do sprawdzania co nowego pojawiło się w branży wnętrzarskiej. Ja z przyjemnością śledzę profil firmy DLH https://www.facebook.com/DLHGlobal/?ref=bookmarks :)
sebastian321
 
Posty: 26
Rejestracja: 31 maja 2016 13:46

Re: gdzie szukać inspiracji w urządzaniu wnętrz??

Postautor: pirote » 09 kwie 2018 15:47

ja też właśnie porad dot. łączenia kolorów szukam najczęściej u producentów farb. teraz dulux pokazał ostatnio modne kolory na 2018 i moim zdaniem rządzi Pustynny Szlak. A Wam który się najbardziej podoba?
pirote
 
Posty: 5
Rejestracja: 28 lis 2010 22:21

Re: gdzie szukać inspiracji w urządzaniu wnętrz??

Postautor: terminator » 15 maja 2019 11:54

Wlasciwie w dzisiejszych czasach to nie do konca jest potrzebna pomoc architekta wnetrz. Przeciez mase pomyslow mozna znalezc w sieci. Wiele osob zauwazylo takze mozliwosc zarobienia pieniedzy na pokazywaniu przykladowych wykonczen oraz instruktazu jak wykonac dany efekt np. tynku. Mowa tutaj oczywiscie o lokowaniu produktu w takim filmie. Ja nie mam nic przeciwko temu bo wiedza jaka mozemy zdobyc jest praktyczna. Innym zrodlem inspiracji moga byc blogi producentow materialow wykonczeniowych takich jak plytki ceramiczne. Dobrym przykladem moze byc tutaj Paradyz - https://www.paradyz.com/blog/ oferujacy takze wskazowki co do montazu ich wyrobow. To dosc ciekawe wyzwanie polozyc sobie plytki w lazience dlatego znajdzie sie cala masa ludzi ktorzy skorzystaja z tej wiedzy. Potrzeba troche wolnego czasu i checi.
terminator
 
Posty: 6
Rejestracja: 13 kwie 2016 15:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pokój Dzienny

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu