Dzisiaj jest 08 maja 2024 18:58

Nowości Nowości dla Kuchnia

Mapa strony Kuchnia » Forum : Kuchnia

Jak wybierać meble do kuchni

Nowoczesna kuchnia.

W chwili obecnej utrzymuje się moda na meble kuchenne lakierowane lub laminowane na wysoki połysk. Najczęściej takie rozwiązanie wybierają osoby poszukujące innowacyjnych rozwiązań i takiego wyglądu mebli, który podkreśli charakter wnętrza.Szafki przeważnie są bez uchwytów, a otwierają się za pomocą jednego dotknięcia dłoni. Fronty wyglądają jak wypolerowane na wysoki połysk o gładkiej powierzchni. Królują kolory takie jak biały, czarny lub czerwony. Do tego grona coraz odważniej przebijają się żywsze kolory - pomarańcz, żółty, ...
Czytaj więcej : Jak wybierać meble do kuchni | Odsłony : 13552 | Odpowiedzi : 26


Meble kuchenne na wymiar

Czy wiecie już gdzie zamówicie kuchnię do Waszego nowego mieszkania?
Jeżeli jeszcze decyzja nie została podjęta, to może warto zainteresować się kuchniami Ms-Meble.

Montując kuchnie w każdej lokalizacji korzystamy z ponad 30-letniego doświadczenia naszych stolarskich mistrzów oraz pomysłów naszych kreatywnych projektantów. Jak już tak ładnie o sobie piszemy, to dodatkowo pochwalimy się tym, że nasi projektanci bardzo blisko współpracują z klientami, a dzięki temu możemy stworzyć unikatowe realizacje. Upss… Właśnie zdradziliśmy nasz przepis na kuchnie ...
Czytaj więcej : Meble kuchenne na wymiar | Odsłony : 5232 | Odpowiedzi : 8


Bateria do kuchni

Zastanawiam się nad kupnem tej baterii http://efekciarnia.pl/baterie-kuchenne/654-nexe-yodo-3335-bateria-kuchenna-zlewozmywakowa.html. Jest jednak dość droga i nie wiem czy to na pewno dobry wybór. Kupował ktoś coś podobnego?
Czytaj więcej : Bateria do kuchni | Odsłony : 3228 | Odpowiedzi : 3


Płytki z motywem kuchennym

Co myślicie o stosowaniu w aranżacji kuchni dekorów lub płytek, które swym wyglądem lub tematem motywu nawiązują do kuchni? Mam obecnie projekt, gdzie znajoma upiera się nad taką stylizacją.
Czytaj więcej : Płytki z motywem kuchennym | Odsłony : 2562 | Odpowiedzi : 3


Używacie kawiarki?

Czy ktoś z was używa jeszcze kawiarki?
Miałam takie coś, ale w tej tradycyjnej wersji.
Zastanawiam się czy taka kawiarka na indukcję jak ta: http://www.cookstore.pl/kawiarka-zaparz ... id993.html będzie działać tak samo jak ta tradycyjna?
Kawa tak przygotowana jest równie smaczna?
Czytaj więcej : Używacie kawiarki? | Odsłony : 3257 | Odpowiedzi : 4


Lodówki z dodatkowymi funkcjami?

Warto wybrać do domu jakąś lodówkę z dodatkowymi funkcjami?
Jeśli tak, to jakie będą najbardziej przydatne?
Czytaj więcej : Lodówki z dodatkowymi funkcjami? | Odsłony : 1200 | Odpowiedzi : 0


Filcowe podkładki?

Chciałabym wymienić te podkładki, które mamy, bo już się zużyły, ale nie do końca wiem, jakie wybrać.
Zauważyłam tutaj: http://www.dekoracje.brw.com.pl/jadalni ... podkladki/ że dość popularne zrobiły się te filcowe.
Ktoś z was ma takie? Można je prać?
Są dość wytrzymałe?
Czytaj więcej : Filcowe podkładki? | Odsłony : 2541 | Odpowiedzi : 2


Silikonowe czy drewniane narzędzia do kuchni?

Jakie narzędzia sprawdzą się najlepiej w kuchni?
Zawsze miałam drewniane, ale zauważyłam, że teraz w sklepach wiele z nich jest silikonowych - są lepsze?
Czytaj więcej : Silikonowe czy drewniane narzędzia do kuchni? | Odsłony : 3078 | Odpowiedzi : 3


Ile przeznaczyć na wyposażenie kuchni?

Ile warto przeznaczyć na wyposażenie do kuchni?
Będę też wdzięczna za namiary na sklepy, w których warto szukać takich gadżetów.
Czytaj więcej : Ile przeznaczyć na wyposażenie kuchni? | Odsłony : 1359 | Odpowiedzi : 1


Pomysł na aneks kuchenny i salon 20 m2 od podstaw

Witam. Proszę was o pomoc każdy pomysł się liczy. Jestem po zakupie mieszkania ale przed jego wykończeniem. Proszę o jakieś rady jak zaaranżować kuchnię z salonem aby nie przytłoczyła swoim wyglądem reszty pokoju. W salonie na niecałych 20 m2 chciałbym aby znalazła się kuchnia narożnik, i stół. Czy jest to możliwe? Wydaje mi się, że tak.ale jak to pogodzić w jedną spójną całość, Jakie kolory dobrać, czy wydzielić kuchnie wyspą czy blatem?

Podkreślę, że kuchnie ...
Czytaj więcej : Pomysł na aneks kuchenny i salon 20 m2 od podstaw | Odsłony : 2225 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Liczba postów: 10825 • Liczba tematów: 4005 • Liczba użytkowników: 16316



© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu