Dzisiaj jest 11 maja 2024 22:40

Nowości Nowości dla Pokój Dzienny

Mapa strony Pokój Dzienny » Forum : Pokój Dzienny

Jak dobrać kolor wypoczynku

Odnawiam pokój, ściany ściany man w kolorze kanarkowym, meble w kolorze jesionu, ona złoty dąb i teraz nie mogę się zdecydować na kolor wypoczynku. Macie jakieś propozycje, ewentualnie fotografie????
Czytaj więcej : Jak dobrać kolor wypoczynku | Odsłony : 4463 | Odpowiedzi : 7


Egzotyczny parkiet za dobrą cenę

rozważam położenie egzotycznego parkietu i interesuje mnie dobrej jakości drewno - trawałe i podatne na zarysowania za dobrą cenę. Co się komu sprawdziło?
Czytaj więcej : Egzotyczny parkiet za dobrą cenę | Odsłony : 6585 | Odpowiedzi : 7


podłoga jesion jaki kolor mebli

Hej położyłam (oczywiscie fachowc anie ja) w salonie parkiet jesion, jasny. I teraz zastanawiam się nad kolorem mebli, czy aby na pewno powinny kontrastować z podgłogą czy wręcz przeciwnie. Jak to powinno być?
Czytaj więcej : podłoga jesion jaki kolor mebli | Odsłony : 11920 | Odpowiedzi : 18


Korek w salonie, haczyk w korku

Będę zrywał panele w salonie i rozważam położenie korka. Z tego co czytam to takie rozwiązanie ma same plusy. Czy aby na pewno? Zastanawiam się. gdzie jest haczyk. Ktoś napisze mi gdzie jest haczyk w korku? :D Aha i będe wdzięczny za jakieś ciekwe zdjęcia korka, może ktoś zaoszczędzi mi pracy przy wyszukiwaniu odpowiedniego wzroru. Oczywiście jeśli w korku nie ma haczyków.
Czytaj więcej : Korek w salonie, haczyk w korku | Odsłony : 1979 | Odpowiedzi : 2


czerwone ściany w salonie

Ostatnio często spotykam się z czerwonymi ścianami w salonach. Zastanawiam się czy to moda, bo po godzinie w takim pomieszczeniu dostawałam nerwicy. Czerwień jest ok, ale jak ją zastosować w pomieszczeniu, żeby nie była tak męcząca?
Czytaj więcej : czerwone ściany w salonie | Odsłony : 22953 | Odpowiedzi : 38


Motywy orientalne na parawanie

Postanowiłam urządzić mój pokój w stylu orientalnym - szczególnie pociąga mnie Kraj Kwitnącej Wiśni. Bardzo spodobał mi się ostatnio parawan bambusowy, zdobny w motywy, kojarzące się nieodparcie z tym jakże słonecznym i egzotycznym krajem. Czy tego typu gadżet nie wpłynie negatywnie na zagospodarowanie przestrzeni i nie zaburzy mojego codziennego rytmu? Ponadto już wcześniej zakupiłam żyrandol w motywy kwiatowe, który rzuca sporo cienia na kąty pomieszczenia, wskutek czego boję się, by mój pokój dzienny nie zmienił ...
Czytaj więcej : Motywy orientalne na parawanie | Odsłony : 1482 | Odpowiedzi : 1


Spanie w salonie

Witam!
Nie ma się, co czarować, bo nawet statystyki twierdzą, że 80% Polaków salon adaptuje na pokój wielofunkcyjny. Małe mieszkania w blokach często blokują możliwość stworzenia osobno sypialni. Chciałbym uzyskać poradę jakie łóżko najlepiej wybrać do pokoju dziennego, żeby byłowygodne, ale również w miarę reprezentacyjne.
Pozdrawiam wszystkich użytkowników!
Czytaj więcej : Spanie w salonie | Odsłony : 22151 | Odpowiedzi : 37


Jak ustawić meble, czyli kominek vs. telewizor.

Kiedyś punktem centralnym, jednoczącym rodzinę przy spotkaniach był kominek. Wobec niego orientowano meble w pokoju i był uznawany za najważniejszy „mebel”. Trzeba przyznać, że ostatnimi czasy rolę naczelnego sprzętu w salonie przejmuje jednak telewizor. Pytanie, więc brzmi jak powinniśmy ustawić wypoczynek i resztę mebli? Czy kominek należy umieścić w sąsiedztwie telewizora, czy wręcz odwrotnie – powinny znajdować się one naprzeciwko.
Czytaj więcej : Jak ustawić meble, czyli kominek vs. telewizor. | Odsłony : 4011 | Odpowiedzi : 5


 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Liczba postów: 10825 • Liczba tematów: 4005 • Liczba użytkowników: 16316



© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu