Dzisiaj jest 14 maja 2024 13:43

Nowości Nowości dla Forum.ProjektowanieWnetrz.eu

Mapa strony Forum.ProjektowanieWnetrz.eu » Forum : Forum.ProjektowanieWnetrz.eu

Projektowanie i Aranżacja wnętrz | forum.projektowaniewnetrz.eu

Jak wpuścić wanne w podgłogę?

Na etapie urządzania łazienki (dom w stanie surowym) planujemy wpuszczenie wanny w podgłogę. Chcemy wylać tzw. sarkofag z betonu i obłożyć go sytropianem, ale zastnawiamy się czy nie też innych rozwiązań
Czytaj więcej : Jak wpuścić wanne w podgłogę? | Odsłony : 2121 | Odpowiedzi : 3 | Forum : Łazienka




Materac termoelastyczny - czy ktoś ma?

Jestem na etapie kupowania, czy ktoś ma taki wynalazek, jak to się sprawdza?
Czytaj więcej : Materac termoelastyczny - czy ktoś ma? | Odsłony : 35598 | Odpowiedzi : 48 | Forum : Sypialnia


Farba zamiast glazury

we wszystkich łazienkach króluje glazur, a myślę, żeby ją pomalować, ewentualnie położyć płytki miejscami. Czy ktoś ma nowoczesną łazienką wogóle bez płytek, albo widział coś takiego na jakichś magazynach wnętrzarskich?
Czytaj więcej : Farba zamiast glazury | Odsłony : 3757 | Odpowiedzi : 5 | Forum : Łazienka


Biały kompozytowy blat - użytkowanie

Bardzo pasuje mi do kuchni biały blat z kompozytu, ale obawiam się na podstawie różnych opinii o praktyczność takie rozwiązania bo podobno zdaża mu sie wchłaniać różne substancje i odbarwiać. Czy to prawda? i czy można to jakoś zabezpieczyć, a może to jednak jakieś niesprawdzone pogłoski, złe języki ludzkie?
Czytaj więcej : Biały kompozytowy blat - użytkowanie | Odsłony : 2328 | Odpowiedzi : 4 | Forum : Kuchnia


Lampa wisząca nad łóżkiem

A co powiecie o lampie wiszącej nad łóżkiem, czy podoba się Wam takie rozwiązanie. Widziałam kiedyś coś takiego u znajomej i zastanawiam się czy to przypadkiem nie jest jakiś zgrzyt.
Czytaj więcej : Lampa wisząca nad łóżkiem | Odsłony : 9333 | Odpowiedzi : 7 | Forum : Design, wzornictwo, pomysły


Jaką wybrać baterię???

Wymieniam umywalkę i baterię. Nie wiem tylko czy ma być z korkiem czy bez? Ten sam problem mam z wanną, nie wiem czym się kierować. Znacie jakieś sklepy internetowe?
Czytaj więcej : Jaką wybrać baterię??? | Odsłony : 2115 | Odpowiedzi : 1 | Forum : Łazienka


Meble kolonialne - czy się sprawdzają

Żonka męczy mnie, żebym kupił do salony meble kolonialne. Zastanawiam się tylko gdzie można kupić takowe po przystępnej cenie i czy wogóle materiał, z którego są zrobione sprawdza sie w naszym klimacie?
Czytaj więcej : Meble kolonialne - czy się sprawdzają | Odsłony : 4198 | Odpowiedzi : 7 | Forum : Design, wzornictwo, pomysły


Jakie drzwi fornirowane?

Szukam dobrych drzwi fornirowanych za rozsądną cenę, mieszkam koło Łodzi, może ktoś się orientuje a jakimś sklepie?
Czytaj więcej : Jakie drzwi fornirowane? | Odsłony : 2370 | Odpowiedzi : 3 | Forum : Design, wzornictwo, pomysły


Stojący czy podwieszany sedes - pomóżcie

Zastanwiam się nad podwieszanym kibem, głównie ze względów estetycznych, bo nie cierpię brudu, który się gromadzi wokół nóg. Podobno jednak, w razie awarii trzeba rozwalać ścianę, czego raczej wolałby uniknąć, czy rzeczywiscie tak jest?
Czytaj więcej : Stojący czy podwieszany sedes - pomóżcie | Odsłony : 7965 | Odpowiedzi : 12 | Forum : Łazienka


 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Liczba postów: 10825 • Liczba tematów: 4005 • Liczba użytkowników: 16316

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu