Dzisiaj jest 12 maja 2024 15:02

Nowości Nowości dla Sypialnia

Mapa strony Sypialnia » Forum : Sypialnia

Telewizor w sypialni

Macie? I jak, fajnie? A kto sobie nigdy telewizora nie wstawi?
Czytaj więcej : Telewizor w sypialni | Odsłony : 14535 | Odpowiedzi : 24


Zabudowa w sypialni na połysk

Chcę zrobić zabudowę jednej ze ścian w sypialni na połysk, zastnawiam sie nad MDF, ale czy tylko mdf lakierowany da efekt wysokiego polysku czy sa tez inne mateiraly. I jeżeli chciałabym daś jakieś fornirowane wstawki na drzwi szafy, to z jakiego materiały powinny one być?
Czytaj więcej : Zabudowa w sypialni na połysk | Odsłony : 3927 | Odpowiedzi : 4


sprężynowy czy lateksowy

Wiadomo że spręzynowe są z reguły droższe, ale czy wśród lateksowych też nie makichś rodzajów lateksu,które decydują o komforcie spania. Łóżeczko ładne sosnowe przyjedzie za tydzień i tylko jeszcze ten cholerny materac trzeba wybrać. Szerokość łóżka 180 cm. Proszę o wsparcie
Czytaj więcej : sprężynowy czy lateksowy | Odsłony : 5569 | Odpowiedzi : 9


kolor podłogi w łazience

Marzy mi się kolorowa, optymistyczna łazienka z białą podłogą, zastnawiam się tylko na ile praktyczne jest takie rozwiązanie i czy białe płytki nie będę stwarzały dużo problemów podczas konserwacji/mycia. Jak to widzicie?
Czytaj więcej : kolor podłogi w łazience | Odsłony : 9642 | Odpowiedzi : 17


Materac termoelastyczny - czy ktoś ma?

Jestem na etapie kupowania, czy ktoś ma taki wynalazek, jak to się sprawdza?
Czytaj więcej : Materac termoelastyczny - czy ktoś ma? | Odsłony : 35574 | Odpowiedzi : 48


Kolory w sypialni

Jakie kolory, bądź zestwienia kolorystyczne są polecane do sypialni. Czy są jakieś uniwersalne zasady dobierania barw do sypialni?
Czytaj więcej : Kolory w sypialni | Odsłony : 23295 | Odpowiedzi : 38


Chcę połączyć sypialnie z łazienką

Mam możliwość połączenia sypialni z łazienką (sąsiadują ze sobą i ścianka jest działowa), ale zastanawiam się nad plusami i minusami takiego rozwiązania. Proszę o sugestie
Czytaj więcej : Chcę połączyć sypialnie z łazienką | Odsłony : 4739 | Odpowiedzi : 6


Ciekawa podłoga w sypialni

Rozważam jakieś ciekawe połączenie na podłodze w sypialni, czy ktoś zetknął sie z połączeniem płytek i paneli. I jak się łączy takie materiały? Bedę wdzięczny za każdą pomoc
Czytaj więcej : Ciekawa podłoga w sypialni | Odsłony : 5291 | Odpowiedzi : 5


Niskie meble do wysokiej sypialni

Mam pewien problem. Mianowicie, przeprowadzam się z mieszkania do domu i niektóre meble zabieram ze sobą - między innymi dość nowy komplet z sypialni, czyli szafę i regał. Pokoje w mieszkaniu mają wysokość 2,5m, natomiast w domu - blisko 3m. Moje wyposażenie tutaj prezentuje się całkiem nieźle, natomiast obawiam się, że tam sypialnia zmieni się w pokoik dla krasnoludka... Czy jest jakiś sposób, aby optycznie podwyższyć meble?
Pozdrawiam.
Czytaj więcej : Niskie meble do wysokiej sypialni | Odsłony : 2855 | Odpowiedzi : 4


Jakie oświetlenie zastowano w tej sypialni?

Witam serdecznie!

Jakie oświetlenie jest w tej sypialni http://projektowaniewnetrz.eu/index.php ... #ubiqimage

Halogeny czy diody led - gdzie ew. można to kupić i jak się montuje?
Czytaj więcej : Jakie oświetlenie zastowano w tej sypialni? | Odsłony : 3630 | Odpowiedzi : 3


 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Liczba postów: 10825 • Liczba tematów: 4005 • Liczba użytkowników: 16316



© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu