Ciemne kafelki w łazience a problem sprzątania

Moderator: Paulina

Ciemne kafelki w łazience a problem sprzątania

Postautor: Lolitta » 01 gru 2009 10:17

No nie mogę się oprzeć żeby nie zrobić sobie łazienki na ciemno, pytanie tylko odnośnie sprzątania, czy to rzeczywiście jest taka tragedia?
Awatar użytkownika
Lolitta
 
Posty: 6
Rejestracja: 08 lis 2009 15:30

Re: Ciemne kafelki w łazience a problem sprzątania

Postautor: Mefisto » 07 gru 2009 12:32

Ciemne płytki to na pewno bardzo ciekawe rozwiązanie. Podkreślają białą ceramikę. Co ciekawe wbrew wszystkim powtarzanym wciąż przestrogom, że ciemne ściany pomniejszają wnętrze, projektanci proponują je właśnie w niedużych, pozbawionych okien łazienkach, osiągając niespotykany efekt tajemniczego i nastrojowego gabinetu kąpielowego. Ja skusiłem się na taką właśnie łazienkę i owszem efekt bardzo fajny, ale niestety coś za coś. Ciemne płytki, jeśli jeszcze do tego są gładkie i błyszczące jak moje, wymagają o wiele częstszego sprzątania, trzeba sie naprawdę zaprzyjaśnić z panią Szmatą :D
Awatar użytkownika
Mefisto
 
Posty: 8
Rejestracja: 06 lis 2009 15:14

Re: Ciemne kafelki w łazience a problem sprzątania

Postautor: PomysłowyDobromir » 16 gru 2009 15:08

Najgorsze co może być to ciemne płytki błyszczące i ciemne matowe. Na błyszczących widac każdą kropelkę , zaciek z wody , z kolei na ciemnych matowych widac wzerajacy sie kamien z wody , jeszcze gorszy do usuniecia niz z błyszczących :evil: .
Najlepiej sprawdzają sie płytki jasne półmat lub mat o satynowym wykończeniu - gładziutkie w dotyku.
Awatar użytkownika
PomysłowyDobromir
 
Posty: 7
Rejestracja: 18 lis 2009 09:40


Wróć do Łazienka

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości



© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu