Drewno w łazience?

Moderator: Paulina

Re: Drewno w łazience?

Postautor: Nina » 20 lut 2013 21:29

Alice pisze:Nina, zainteresowałaś mnie tym pokostem lnianym. Nigdy wcześniej nie słyszałam o tej metodzie impregnacji. Wiesz może w jakich sklepach można go szukać? :)


Alice, znajdziesz go w każdym markecie budowlanym, na dziale z farbami i lakierami :) znani producenci tych wyrobów już się wzięli za promocję tego cuda!
Nina
 
Posty: 39
Rejestracja: 30 sty 2013 21:39

Re: Drewno w łazience?

Postautor: udekorowana » 25 cze 2014 08:38

W łazience drzewo się sprawdza, mam wykończenia przy suficie i w kątach.Myję to mydłem i po wysuszeniu poleruję jak meble.
udekorowana
 
Posty: 9
Rejestracja: 05 kwie 2014 12:04

Re: Drewno w łazience?

Postautor: Bojewska » 25 cze 2014 19:46

Mydłem?
No co Ty! ja mam drewno w łazience, ale nigdy nie próbowała myć go mydłem - i co chemia w żaden sposób nie uszka drewna? nie grzybieje?
Bojewska
 
Posty: 65
Rejestracja: 25 cze 2014 18:34

Re: Drewno w łazience?

Postautor: Daniol » 26 cze 2014 11:38

Jak nie wiecie czy Wasz pomysł się sprawdzi w podanym wnętrzu to podpytajcie innych użytkowników. Na http://www.dominnowacji.pl/k/wnetrza/ znajdziecie wiele opinii i możecie się poradzić. Wszystkie pomysły są dobre, tylko niektóre trzeba trochę przekształcić :) Spróbujcie poszukać sobie na tym forum czegoś i jak się też będziecie udzielać to zyskacie punkty, za które potem możecie otrzymać fajne prezenty:)
Daniol
 
Posty: 94
Rejestracja: 15 sty 2014 13:47
Lokalizacja: Racibórz

Re: Drewno w łazience?

Postautor: MelisA » 30 cze 2014 09:02

Swego czasu dużo czytałam o podłogach drewnianych, bo sama musiałam ją wybrać do swojego mieszkania. Do łazienki najlepsze jest drewno teak. Nie ryzykowałabym drewnem z naszych rodzimych gatunków, bo jest ono o wiele mniej wytrzymałe niż to, które rośnie w wilgotnym klimacie.
MelisA
 
Posty: 20
Rejestracja: 04 mar 2014 13:39

Re: Drewno w łazience?

Postautor: Eyes without Face » 29 wrz 2014 19:06

jasne że się sprawdzi. Nikt Ci nie sprzeda "złego" drewna do łązienki bo musi mieć określone parametry. Poza tym Takie drewno wygląda fenomenalnie. Jedna ważna rzecz - bezwzględnie musi być dobrze zabezpieczone przed wilgoćią.
Eyes without Face
 
Posty: 12
Rejestracja: 29 wrz 2014 18:25

Re: Drewno w łazience?

Postautor: Jagtr » 26 sty 2018 08:58

skoro w hotelach stosują to pewnie można, tylko że nie jest to pewnie najtańsze drewno, swoje kosztuje. Ale przyznam, że bardzo lubię drewniane wnętrza i myślę, że po remoncie będziemy mieli w łazience jakieś drewniane akcenty. :)
Jagtr
 
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2018 11:21

Re: Drewno w łazience?

Postautor: klarysa » 20 lis 2019 13:25

Praktycznie we wszystkich budowlanych go mają. To znany od lat zabezpieczający środek do drewna. Okna kiedyś tym malowano tzn. ramy a nie szyby :D
klarysa
 
Posty: 82
Rejestracja: 06 lip 2016 07:36
Lokalizacja: Skawina

Re: Drewno w łazience?

Postautor: klarysa » 11 lut 2020 12:32

Drewnem można aranżować łazienkę w każdym stylu. To ciepły materiał, który odkreśli urodę stylowej łazienki. Zdecydowanie tak! :)
klarysa
 
Posty: 82
Rejestracja: 06 lip 2016 07:36
Lokalizacja: Skawina

Re: Drewno w łazience?

Postautor: Natka99 » 13 lut 2020 15:11

Przyznam się, że na początku była przeciwna ale teraz wiem, że mąż miał dobry pomysł z tym drewnem. Łazienka jest znacznie przyjemniejsza i jakby cieplejsza. Powiem więcej właśnie wybieram dodatki do niej i znalazłam świetnie pasujący mi dozownik https://www.superwnetrze.pl/dozownik-na-mydlo-kela-fillis-drewno-orzech,t132004.html . Reszta akcesoriów będzie oczywiście z tej samej kolekcji kupiona.
Natka99
 
Posty: 46
Rejestracja: 25 paź 2016 10:51

Poprzednia

Wróć do Wykonanie Łazienki

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości



© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu