Podłogowe niewypały!!

Panele, podłogi gotowe drewniane, terakota i inne rodzaje podłóg

Moderator: Paulina

Podłogowe niewypały!!

Postautor: MeganFox » 22 lis 2009 15:44

Napiszcie proszę, jakie rodzaje podłóg/producenci zawiedli totalnie wasze oczekiwania i wypuscili produkt, który po krótkim czasie wymagał renwacji/wymiany. Może uchroni to kogoś przed chybionym wyborem w przyszłości
MeganFox
 
Posty: 5
Rejestracja: 22 lis 2009 15:42

Re: Podłogowe niewypały!!

Postautor: HeniekR. » 23 lis 2009 20:22

Ja trochę na odwrót niż w temacie . Mam w całym mieszkaniu położone panele Quick-Step.Już od 10 lat. Muszę przyznać, że spisują się rewelacyjnie, mimo że dorastały na nich moje bardzo żywotne dzieciaki. Wystarczy umyć je Pronto. W jednym pokoju musiałem je nawet rozbierać bo była awaria centralnego i nic zupełnie nie widać. Miałem coś odradzać a plecam panele. Wybaczcie gamoniowi. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
HeniekR.
 
Posty: 9
Rejestracja: 23 lis 2009 19:57

Re: Podłogowe niewypały!!

Postautor: romeczek » 07 gru 2009 15:38

Z pewnością niewypałem są jasne fugi, Ten wątek jest wałkowany bardzo intensywnie i rzeczywście jasna fuga na podłodze to masochizm. :( Jeśli dacie jasny gres i do tego jasne fugi, to nieraz zapłaczecie nad swoim losem. Mam biały gres poler, białe fugi i już mnie szlag trafia na myśl o kolejnym czyszczeniu fug. JEst niby możłiwość impregnacji, ale trzeba ja co jakiś czas powtarzać żeby później zaoszczędzić sobie pracy. Szczerze mówiąc to malowanie pędzelkiem na nowo fug po każdym czyszczeniu to straszliwa perspektywa. Mogę natomiast śmiało polecić szare płytki z szarą fugą w pralni.
romeczek
 
Posty: 8
Rejestracja: 06 lis 2009 09:24

Re: Podłogowe niewypały!!

Postautor: yeti » 18 gru 2009 11:19

Witam, z mojego doświadczenia wynika, że z pewnoscią nie założę paneli. Są o nich różne opinie, niektórzy nawet je sobie chwalą. Jakies 2 lata temu załozyłem Classen je w przedpokoju i w pokojach u dzieci. Były z tych droższych. Dziś wygladaja masakrycznie. Zmatowiały ,lekko sie powycierały w miejscach czestego chodzenia. Już chyba Barlinek lepiej by się sprawdził
Awatar użytkownika
yeti
 
Posty: 7
Rejestracja: 10 lis 2009 14:40

Re: Podłogowe niewypały!!

Postautor: udekorowana » 21 cze 2014 12:34

Racja, teraz przy zakupach trzeba uważać.Jest tyle towaru i to byle jakiej jakości,najlepiej zabrać ze sobą kogoś kto się na tym zna.
udekorowana
 
Posty: 9
Rejestracja: 05 kwie 2014 12:04


Wróć do Podłogi

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu