Dzisiaj jest 28 kwie 2024 13:47

Nowości Nowości dla Forum.ProjektowanieWnetrz.eu

Mapa strony Forum.ProjektowanieWnetrz.eu » Forum : Forum.ProjektowanieWnetrz.eu

Projektowanie i Aranżacja wnętrz | forum.projektowaniewnetrz.eu

Tubądzin MACIEJ ZIEŃ

Płytki ceramiczne Tubądzin kolekcja zaprojektowana przez znanego projektanta MACIEJA ZIENIA oferta współpracy dla architektów wnętrz i Klientów detalicznych, zapraszam ..... Dostawa cały kraj, dostępność 7dni, Więcej informacji na http://www.romax.waw.pl , tel 0 500 093 973 , 022 836 10 93
Czytaj więcej : Tubądzin MACIEJ ZIEŃ | Odsłony : 1313 | Odpowiedzi : 0 | Forum : Design, wzornictwo, pomysły


Biurko

Witam,
interesuje mnie jaki typ biurka uwazacie za najlepsze w niewielkim gabinecie, pelniacym rowniez role biblioteczki?;>
Czytaj więcej : Biurko | Odsłony : 9159 | Odpowiedzi : 14 | Forum : Gabinet


Projekty wnętrz Bydgoszcz

Taniej niż myślisz!!!
Zaprojektuję wnętrza mieszkań, domów,apartamentów,
dobiorę kolorystykę, materiały wykończeniowe,zaprojektuję
ściany,podłogi,sufity podwieszane,wykonam wizualizacje 3D
zainteresowanych proszę o kantakt

Katarzyna Kordelewska

509424190

katarzynakordelewska@o2.pl
Czytaj więcej : Projekty wnętrz Bydgoszcz | Odsłony : 1878 | Odpowiedzi : 0 | Forum : Projektanci i architekci wnętrz


Motywy orientalne na parawanie

Postanowiłam urządzić mój pokój w stylu orientalnym - szczególnie pociąga mnie Kraj Kwitnącej Wiśni. Bardzo spodobał mi się ostatnio parawan bambusowy, zdobny w motywy, kojarzące się nieodparcie z tym jakże słonecznym i egzotycznym krajem. Czy tego typu gadżet nie wpłynie negatywnie na zagospodarowanie przestrzeni i nie zaburzy mojego codziennego rytmu? Ponadto już wcześniej zakupiłam żyrandol w motywy kwiatowe, który rzuca sporo cienia na kąty pomieszczenia, wskutek czego boję się, by mój pokój dzienny nie zmienił ...
Czytaj więcej : Motywy orientalne na parawanie | Odsłony : 1479 | Odpowiedzi : 1 | Forum : Pokój Dzienny


Jakie oświetlenie w biurze?

Witam,
Pytanie jak w temacie. Interesuje mnie, jakie natezenie swiatla w biurze czy gabinecie najlepiej sie sprawdzi?
Czytaj więcej : Jakie oświetlenie w biurze? | Odsłony : 6807 | Odpowiedzi : 8 | Forum : Oświetlenie


Niskie meble do wysokiej sypialni

Mam pewien problem. Mianowicie, przeprowadzam się z mieszkania do domu i niektóre meble zabieram ze sobą - między innymi dość nowy komplet z sypialni, czyli szafę i regał. Pokoje w mieszkaniu mają wysokość 2,5m, natomiast w domu - blisko 3m. Moje wyposażenie tutaj prezentuje się całkiem nieźle, natomiast obawiam się, że tam sypialnia zmieni się w pokoik dla krasnoludka... Czy jest jakiś sposób, aby optycznie podwyższyć meble?
Pozdrawiam.
Czytaj więcej : Niskie meble do wysokiej sypialni | Odsłony : 2846 | Odpowiedzi : 4 | Forum : Sypialnia


WYKONAWCY- jak ich zweryfikowac?

Wlasnie szukam wykonawcy do lazienki i nie wiem jak ocenic goscia czy sie na tym zna i nie zrobi mi zadnej fuszerki?
Czy ja jakies pytania ktore powinnam mu zadac przed zdecydowaniem sie na niego? NIestety wszyscy wykonawcy z polecenia od znajomych juz sa zajeci??
Czytaj więcej : WYKONAWCY- jak ich zweryfikowac? | Odsłony : 1686 | Odpowiedzi : 2 | Forum : Łazienka


Warszawa- Konstancin dom 300m2

Witam
Poszukuje pilnie projektanta wnetrz i inwestora zastepczego na czas mojej nieobecnosci w kraju.
Warszawa- Konstancin dom 300m2 - stan deweloperski.
Czytaj więcej : Warszawa- Konstancin dom 300m2 | Odsłony : 2872 | Odpowiedzi : 5 | Forum : Projektanci i architekci wnętrz


Podłączenie zmywarki

Mam pytanie... Czy zmywarkę do naczyń można podłączyc mimo nieprzystosowanej do takich celów instalacji wodno-kanalizacyjnej? Jesli tak, to w jaki sposób należy to zrobic.
Czytaj więcej : Podłączenie zmywarki | Odsłony : 5637 | Odpowiedzi : 5 | Forum : Kuchnia - zabudowy, AGD


Odleglosc od telewizora

Witam,
w jakiej odleglosci nalezy ogladac telewizje w zaleznosci od wymiarow (ilosci cali) ekranu?
Czytaj więcej : Odleglosc od telewizora | Odsłony : 14237 | Odpowiedzi : 19 | Forum : Kina domowe, RTV


 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Liczba postów: 10824 • Liczba tematów: 4004 • Liczba użytkowników: 16316



© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu