Jak urządzić sypialnię?

Moderator: Paulina

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postautor: sylwia_sieradz » 28 lis 2010 17:33

widzę, że pościel wełniana staje się coraz popularniejsza, ale to chyba nie tylko dzięki swym kosmetycznym właściwościom;P

Mam pytanie, może głupie, ale jestem tu nowa, a wcześniej jakoś nie interesowałam się takimi pościelami: na obrazku pięknie wyglądają, ale czy w takim normalnym, domowym użytkowaniu ubiera się je w poszewki???
sylwia_sieradz
 
Posty: 6
Rejestracja: 28 lis 2010 17:12

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postautor: sabinaart » 29 lis 2010 15:49

Wszystko zależy od tego jaki styl preferujesz - minimalizm a może wręcz przeciwnie? Czy wolisz mieć na podłodze "ciepłe" drewno czy "zimne" płytki. Bardziej współcześnie (nowocześnie - plastik, metal) a może tradycyjnie (meble i łóżko z drewna)? Czy preferujesz jasne albo ciemne kolory? może masz takie, przy których się odprężasz, a to powinna być dominująca cecha sypialni.
sabinaart
 
Posty: 42
Rejestracja: 16 lip 2010 18:59

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postautor: bettyboop » 30 lis 2010 12:26

Ja wolę nowoczesny styl. I ogólnie może nie jestem fanką różowego koloru, ale ta sypialnia wygląda bosko: http://n-design.pl/#/pl/galeria/marina_ ... %B3w?p=914 tak ciepło i przytulnie, ale zarazem nowocześnie. Mam nadzieję, że kiedyś będę miała podobną aranżację w swojej sypialni.
bettyboop
 
Posty: 59
Rejestracja: 28 kwie 2010 15:26

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postautor: Gosia » 18 gru 2010 11:13

mnie się pościel nie szczególnie podoba, ale za to pomieszczenie bomba..., a co myślicie o takim wystroju sypialni- ???
szafa do zabudowy po prawej idealnie pasuje do wystroju, albo jasna- przewaga bieli
te ciekawe inspiracje sypialni znalazłam na iszafy.pl - aranżacja wnętrz
Załączniki
CATIMG01a87e5fa68ae220886c5072ae3254e5.jpg
przewaga bieli i duże lustro
NEWS221b9861e792c7bc5d35f4db52747b4e[1].jpg
szafa z drzwiami przesuwanymi wygląda jak pozostałe ściany
NEWS221b9861e792c7bc5d35f4db52747b4e[1].jpg (9.53 KiB) Przeglądany 11811 razy
Awatar użytkownika
Gosia
 
Posty: 62
Rejestracja: 27 lis 2010 14:05

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postautor: Werona » 25 maja 2011 11:39

Zajrzyj na zdjęcia w "Inspiracjach" na portalu http://www.planowanieonline.eu, a potem z pomysłami przejdź do aplikacji do projektowania. Tam będziesz mogła swobodnie pokombinować sobie z kolorystyką i ustawieniem mebli, ale nie tylko. Polecam!
Werona
 
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2011 08:09

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postautor: Gosia » 06 cze 2011 09:26

a tu znalazłam bardzo ciekawe rozwiązanie, jeśli chcemy mieć przejście z sypialni do łazienki, zamiast tradycyjnych drzwi można pomyśleć o takich przesuwanych:
http://www.blog.iszafy.pl/wp-content/up ... uwne_1.jpg
Awatar użytkownika
Gosia
 
Posty: 62
Rejestracja: 27 lis 2010 14:05

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postautor: sabinaart » 12 cze 2011 20:29

Zauważyłam, że przesuwane szafy i akcenty bieli są teraz na topie:)
Obrazek
sabinaart
 
Posty: 42
Rejestracja: 16 lip 2010 18:59

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postautor: Impresje24_pl » 16 cze 2011 20:40

Sypialnia to taka oaza :) Salon dla gości, w kuchni też zdarza się przyjmować nam gości, ale sypialnia to alkowa, musi być więc wyjątkowym pomieszczeniem w całym domu :)
www.impresje24.pl
Impresje24_pl
 
Posty: 32
Rejestracja: 08 cze 2011 15:21

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postautor: sabinaart » 11 sie 2011 14:33

co więc proponujesz?
sabinaart
 
Posty: 42
Rejestracja: 16 lip 2010 18:59

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postautor: Zuzu » 19 sie 2011 23:43

Jestem fanką nowoczesnych i nietypowych rozwiązań. http://www.swiatrezydencji.pl/wnetrza/wazne-detale/nowoczesne-lozko-design-z-fazy-rem/lozko-zawieszone-w-powietrzu Niesamowite łóżko. Całe wnętrze wydaje się świeże i lekkie. Polecam stronę - jest pełna takich perełek.
Zuzu
 
Posty: 3
Rejestracja: 19 sie 2011 18:38

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postautor: zetek » 09 wrz 2011 19:18

moze jakieś ciekawe dodatki. podobno akty w sypialni to ostatnio hit. o trendach w dekorowaniu możesz poczytac tu: http://www.dekorujblog.triger.com.pl/108/akty/
zetek
 
Posty: 2
Rejestracja: 09 maja 2011 16:12

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postautor: Paulina » 13 wrz 2011 13:11

Sypialnia to miejsce, w którym chcemy odpocząć po całym dniu. Proponuję zatem delikatne, czyste kolory, które nie męczyłyby oka. Co do stylu w jakim sypialnia ma być urządzona, to jest to kwestia indywidualna. Trzeba pamiętać, żeby pomieszczenie było łatwe do wietrzenia, niechaotyczne i przytulne. Warto zadbać także o odpowiednie dodatki tworzące nastrój: odpowiednie oświetlenie, kwiaty, świece, wybór należy do nas. :)
Awatar użytkownika
Paulina
 
Posty: 163
Rejestracja: 12 mar 2011 22:41

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postautor: Anielka » 15 wrz 2011 08:50

Zgadzam się sypialnia to taka oaza w która powinna być urządzona bardzo lekko. A przesuwne szafy w sypialni biją na głowę rekordy popularności bo są niezwykle praktyczne i funkcjonalne. Niby wszystkie takie same, a styl takiej szafy można dobrać do każdej sypialni. Według mnie ważnym akcentem sypialni jest też okno do którego zależnie od stylu właściciela powinny w sposób niezwykle przemyślany być dobrane firanki z zasłonami bądź rolety, ewentualnie żaluzje.
Anielka
 
Posty: 5
Rejestracja: 15 wrz 2011 08:18

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postautor: Dominika. » 16 wrz 2011 13:58

Mnie podobaja sie takie rozwiazania, które łączą w sobie i sypialnię i mini garderobę. Zobaczyłam to pierwszy raz w ikei, ale w sumie pomysł jest całkiem prosty i chyba niedrogi. Ja zawsze marzyłam o własnej garderobie więcj planuję tak sobie urządzić sypialnię :)
Dominika.
 
Posty: 4
Rejestracja: 16 wrz 2011 13:01

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postautor: dapus026 » 01 paź 2011 08:35

Sypialnia jest to miejsce które według mnie jest jednym z najważniejszych miejsc w domu. Należy pamietać o tym że w sypialni człowiek spędza połowę swojego życia, jest to miejsce prywatne i intymne dlatego uważam iż podstawą jest abyś czuł się w nim komfortowo. Skupił bym się na raczej podstawowych aspektach sypialni czyli to co najważniejsze, wygodne dużę łużko, naturalnie nie zapominajmy o szafie gdzie przechowywamy swoją odzież, oraz szafki przy łyżku gdzie możemy postawić lampkę nocną na wypadek "nocnego wstawania" do toalety czy też coś przekosić :), również jest do dobre miejsce na odłożnie jak że ważnego w dzisiejszych czasach telefonu komórkowego czy też okólarów. Posiadając to sypialniane minimum w sypialni, resztę detali powinieneś dopasować wedle włanych potrzeb, czli jakiś dywan czy też jego brak, kolor ścian jednolity dwukolorowy czy też kolor z elegancką tapetą.
W internecie możesz znaleźć na ten temat wiele inspirujących zdjęć którymi możesz się sugerować podczas projektowania. Życzę powodzenia.
dapus026
 
Posty: 1
Rejestracja: 01 paź 2011 08:18

Postautor: moncloya » 18 paź 2011 20:29

Witam serdecznie. Mam do Was piiiiiiiilną sprawę - poszukuję jakiegoś architekta-AMATORA wnętrz który byłby w stanie - całkiem ze swojej własnej dobrej woli tudzież za darmo - zaprojektować mi od roku już pusty, bez wyrazu i bez jakiegokolwiek pomysłu pokój :) :(. Z doświadczenia wiem, że jak najbardziej można liczyć na pomoc ze strony kolegów i koleżanek internautów dlatego też zwracam się do Was z prośbą o bezinteresowną pomoc:) Oczywiście nie stać mnie na zatrudnienie profesjonalnego architekta więc pewnie jakieś meble i półki JAKOŚ bym sobie powrzucała do tego pokoju, ale być może ktoś miałby czas a zwłaszcza chęci w pobawienie się w dekoratora :D, a może tak czy inaczej ktoś musi realizować jakieś przykładowe projekty, a może! jeszcze w ogóle tego typu rzeczy to dla kogoś relaks i sposób na nudę więc mój pokój posłużyłby za model w tej rozrywce ;D Z góry dzięki za odpowiedź i ewentualne chęci (ja już się poddaję!) :) Pozdraaawiam!
moncloya
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2011 20:23

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postautor: Gruszka75 » 23 lis 2011 13:36

ja też jak zuzu lubię nowoczesne rozwiazania, pozdrawiam
Gruszka75
 
Posty: 4
Rejestracja: 23 lis 2011 13:21

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postautor: annia1964 » 13 kwie 2012 10:29

Podstawą sypialni nie są meble,ale to na czym śpisz-materac,znajdźcie czas na PrzyjemnySen.pl.pozdrawiam!
annia1964
 
Posty: 11
Rejestracja: 05 kwie 2012 11:07

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postautor: LozkaWodne » 19 kwie 2012 16:09

Tutaj mogę się zgodzić,podstawą jest dobre i bardzo wygodne łóżko i właśnie dlatego należy zastanowić się nad łóżkiem wodnym. Zajmujemy się właśnie nimi,wiec chętnie pomogę podczas wyboru.
LozkaWodne
 
Posty: 41
Rejestracja: 22 sty 2012 19:22

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postautor: LozkaWodne » 25 lip 2012 10:38

Moim zdaniem powinieneś jakoś w myślach zarządzić jak chcesz zagospodarować ten pokój. Zacznij od podstawowych rzeczy takich jak łóżko, szafa, biurko, telewizor :)
LozkaWodne
 
Posty: 41
Rejestracja: 22 sty 2012 19:22

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sypialnia

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości



© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu