Dzisiaj jest 12 maja 2024 00:06

Nowości Nowości dla Forum.ProjektowanieWnetrz.eu

Mapa strony Forum.ProjektowanieWnetrz.eu » Forum : Forum.ProjektowanieWnetrz.eu

Projektowanie i Aranżacja wnętrz | forum.projektowaniewnetrz.eu

Okleina sztuczna kontra fornir

W najbliższym czasie musze zdecydować się na zakup mebli i jestem zainteresowany, jakie rozwiązanie wybrać. Czy powinienem porzucić popularne meble z okleiną i zdecydować się na fornir, czy będzie to niepotrzebny wydatek pieniędzy?
Czytaj więcej : Okleina sztuczna kontra fornir | Odsłony : 11090 | Odpowiedzi : 9 | Forum : Meble na zamówienie


Zdrowo urządzony gabinet

Bardzo dużo pracuję, głównie przy komputerze, a ostatnio okazało się, że większość pracy i tak biorę do domu. Interesuje mnie to, w jaki sposób powinienem urządzić stanowisko pracy, jeżeli przede wszystkim zależy mi na utrzymaniu wysokiego poziomu komfortu oraz umieszczeniu stanowiska i wszystkich niezbędnych rzeczy w takiej odległości od komputera, żeby było to jak najmniej szkodliwe dla mojego zdrowia.
Czytaj więcej : Zdrowo urządzony gabinet | Odsłony : 6243 | Odpowiedzi : 6 | Forum : Gabinet


Jak urządzić sypialnię?

Planuję urządzić sypialnię w niedługim czasie i zastanawiam się jak zabrać się za to przedsięwzięcie. Od czego powinienem zacząć i co ustalić. Pomieszczenie jest dość duże z jednym oknem. Na pewno będzie bezpośrednie przejście do łazienki. Co proponujecie?;>
Czytaj więcej : Jak urządzić sypialnię? | Odsłony : 48500 | Odpowiedzi : 78 | Forum : Sypialnia


Jak ustawić meble, czyli kominek vs. telewizor.

Kiedyś punktem centralnym, jednoczącym rodzinę przy spotkaniach był kominek. Wobec niego orientowano meble w pokoju i był uznawany za najważniejszy „mebel”. Trzeba przyznać, że ostatnimi czasy rolę naczelnego sprzętu w salonie przejmuje jednak telewizor. Pytanie, więc brzmi jak powinniśmy ustawić wypoczynek i resztę mebli? Czy kominek należy umieścić w sąsiedztwie telewizora, czy wręcz odwrotnie – powinny znajdować się one naprzeciwko.
Czytaj więcej : Jak ustawić meble, czyli kominek vs. telewizor. | Odsłony : 4011 | Odpowiedzi : 5 | Forum : Pokój Dzienny


Mafi

„ Tylko, gdy drewno stosowane jest w swej najbardziej naturalnej, niezmienionej formie, może rozwijać swoje pozytywne właściwości w służbie człowieka i jego środowiska domowego”

Zgodnie z tą zasadą przedsiębiorstwo Mafi produkuje drewniane deski podłogowe, które wyróżnia ekologiczne uszlachetnianie powierzchni.
Mafi nie stosuje żadnych preparatów utwardzanych promieniami UV, tworzących powłoki ani środków syntetycznych. Wyłącznie olejowe uszlachetnianie powierzchni składa się z czysto naturalnych surowców odnawialnych i jest biologicznie degradowalne.
Mafi świadomie dystansuje się od lakierów i powlekania ...
Czytaj więcej : Mafi | Odsłony : 1419 | Odpowiedzi : 0 | Forum : Podłogi


Standardowy stoliczek czy uchwyt

Telewizory LCD stały się już bardzo popularne i są w wielu domach. W takim razie czy powinniśmy nadal korzystać z powszechnych stolików czy raczej zaopatrzyć się w jakiegoś rodzaju uchwyt, który będzie trzymał odbiornik?
Czytaj więcej : Standardowy stoliczek czy uchwyt | Odsłony : 9682 | Odpowiedzi : 12 | Forum : Kina domowe, RTV


Podłoga w hallu

Dla nikogo nie będzie zaskoczeniem stwierdzenie, że przedpokój jest miejscem najbardziej narażonym na zabrudzenia. Tak więc interesuje mnie, jaką podłogę najlepiej zastosować na tych "wewnętrznych drogach komunikacyjnych naszego domu"?
Czytaj więcej : Podłoga w hallu | Odsłony : 9103 | Odpowiedzi : 10 | Forum : Hall


Czy prysznic zawsze musi być w rogu?

Czeka mnie niedługo remont łazienki i nie mogę się na nic zdecydować. Zależy mi na tym, żeby mieć prysznic, ale sufit jest pełen spadów, więc pomysł tradycyjnego ustawienia kabiny przy ścianie zdecydowanie odpada. Czy mogę złamać zasadę i umieścić prysznic bliżej centrum pomieszczenia? A jeśli tak to w jaki sposób to zrobić, jak miałaby wyglądać taka konstrukcja?
Czytaj więcej : Czy prysznic zawsze musi być w rogu? | Odsłony : 3849 | Odpowiedzi : 7 | Forum : Łazienka


Odważne kolory

Zauważyłam ostatnio tendencję wzrostową, jeśli chodzi o użycie coraz to odważniejszych kolorów przy malowaniu ścian. Nie są to już tylko mocne trawiaste zielenie i ostry pomarańcz, ale intensywne fiolety, nabrzmiałe czerwienie a nawet czerń. Zastanawia mnie więc, jakich kolorów powinnam szukać przy dobieraniu elementów wystroju wnętrza w przypadku tak zdeterminowanych barw na ścianach. Proszę o porady i opinię dotyczące tego zagadnienia.
Czytaj więcej : Odważne kolory | Odsłony : 11585 | Odpowiedzi : 18 | Forum : Ściany


Z wyspą czy bez wyspy?

Ostatnio zaczynamy doceniać kuchnie jako miejsce spotkań. Dbając o wygodę i możliwość krzątania się między stanowiskami do przygotowania posiłków, coraz częściej porzucamy tradycyjny sposób ustawienia zabudowy kuchennej decydując się na umieszczenie pośrodku pomieszczenia tzw. "wyspy". Jak sądzicie: jest to zasadne rozwiązanie czy lepiej by nam było bez tego tworu?
Czytaj więcej : Z wyspą czy bez wyspy? | Odsłony : 12191 | Odpowiedzi : 19 | Forum : Kuchnia


 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Liczba postów: 10825 • Liczba tematów: 4005 • Liczba użytkowników: 16316



© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu